dlabikk dlabikk komentáře u knih

Rabín v pátek zaspal Rabín v pátek zaspal Harry Kemelman

Moc mě to nebavilo. Ještě, že to bylo tak krátké. Pro mne slabý rozjezd a pak se mi to táhlo. Ale do výzvy se hodila :o)

18.06.2020 2 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Myslela jsem si, že na mě kniha bude moc dlouhá a konec natažený, ale příběh je napínavý a skvěle napsaný až do samého konce.

18.06.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

(SPOILER) Jako obvykle skvělá kniha. Oceňuji, že nám autorka na začátku prozradila něco o čem se policie na konci nedozví. Trochu mi vadí intimní linie Kate a Tomasettiho, která je tak trochu psycho. No a otevřené konce taky moc nemusím, proto jedna hvězda dolu :o)

10.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nenadchne, ale ani neurazí. Klasická Lapeňácká oddychovka. Trochu mi to připomínalo seriál Zoufalé manželky. Každá rodina má svá tajemství.

02.06.2020 3 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Výborná detektivka. Díky čtenářské výzvě jsem objevila další skvělou spisovatelku. O hvězdu méně dávám proto, že mi moc brzy předhodila pachatele.

21.04.2020 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha se dobře četla, děj plynul rychle, jen ta nesmrtelnost hlavní hrdinky mi přišla příliš přehnaná.

25.02.2020 3 z 5

Divoká pustina Divoká pustina Gary Paulsen

Krásný a neuvěřitelný příběh mushera z Aljašské divočiny.

21.02.2020 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Pro mě to byla jízda od začátku do konce. Velmi dobře napsaný příběh s překvapením na konci. Tak trochu jiný thriller, kdy už na začátku víte vraha, ale na konci dostanete "malý" bonus :o) Za mě zasloužilých 5*

17.02.2020 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Na mě to bylo až moc velké psycho. "Judžine!" na každé straně pomalu dělalo psychopata ze mne. Musela jsem si dát na pár dní od knihy pauzu ... dlouhé pasáže, pořád vše dokola. Nudné a zmatené.

14.02.2020 1 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Přečteno za půl hodiny. Milá oddychová knížka. Jsem jen 50% jako hlavní hrdinka a strašně mi vadí, že nestihnu přečíst všechny knihy světa :o)

03.02.2020 4 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Nemohu se ubránit srovnání s "béčkovým" kanadským thrillerem. Kniha se neuvěřitelně táhla, děj byl přitažený za vlasy a o konci ani nemluvim. Nikdo mi nebyl sympatický.

02.02.2020 2 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Kniha nebyla špatná, ale klidně mohla mít o sto stránek méně. Bylo jasné, kdo je vrah ještě před tím, než se vůbec nějaká vražda stala. Ale nenudila jsem se, taková oddychovka.

30.01.2020 3 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Opět velmi napínavé čtení s překvapivým koncem.

14.01.2020 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Super oddychovka. Sice nejsem příznivec červené knihovny, ale moc se mi líbil příběh "knihomolky" o splnění svého snu :o)

29.12.2019 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Opět výborné čtení.

16.12.2019 5 z 5

Barma Barma Guy Delisle

S komiksem začínám a baví mě. Ráda poznávám země tímto způsobem :o)

02.12.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Začatek se mi trochu táhl. Naštěstí to nebylo klasických "Deset malých černoušků", i když to k tomu hodne vedlo. Závěr knížky byl překvapení, do konce jsem vůbec netušila vraha.

27.11.2019 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Moc povedený thriller. Bavil mě až do konce, který pro mne byl překvapivý.

13.11.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Po knize Prostá pravda jsem se těšila na další příběh, který z anotace zněl velmi zajímavě. Nicméně tento mě vůbec nebavil a nezaujal. Do půlky to šlo, od půlky se mi to vleklo. Chtěla jsem knihu dočíst na základě komentářů a čekala jsem, že si sednu na zadek, ale pro mne to bylo zklamání. Nechci spoilerovat, ale tento žánr není můj oblíbený. Každopádně ale konec byl opravdu překvapení :o)

24.10.2019 2 z 5

Tam - Jedeme do Afriky Tam - Jedeme do Afriky Busny

Po shlédnutí jejich cestovatelského pořadu na streamu jsem si s nimi Afriku projela i knižně a byl to zážitek. Vtipné, poučné a obdivuhodné povídání. Klobouk dolu odvaze, kterou do starého busíku WV vložili. Těším se na cestu zpátky, ale až po odvysílání. Je to totiž mnohem větší zážitek, když se vám ty scény vybaví :o)

10.10.2019 5 z 5