Vzorný syn

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jednoho brzkého rána probudí šestadvacetiletého Judžina podivný kovový zápach a telefonát od jeho bratra, který se ptá, jestli je doma vše v pořádku – uprostřed noci totiž volala jejich matka. Judžin nedlouho poté objeví její mrtvé tělo ležící v kaluži krve pod schodištěm v jejich stylovém soulském apartmánu. Předešlou noc si však příliš dobře nepamatuje, jelikož celý život trpí záchvaty a má problémy s pamětí. Vše, co si vybavuje, je chabá vzpomínka, v níž matka volá jeho jméno. Křičela snad o pomoc? Nebo prosila o svůj život? Pro Judžina tím začíná zběsilé třídenní pátrání po tom,co se té noci stalo, ale zároveň odhaluje i tajemství svá a své rodiny. Šokující a návykový psychologický thriller Vzorný syn zkoumá s neuvěřitelnou naléhavostí záhady mysli a paměti i pokroucený vztah mezi matkou a synem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405519/vzorny-syn-nTH-405519.jpg 47
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Vendeta
Orig. název:

The Good Son (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Vzorný syn

Přidat komentář
Beky
10. června

Přiznám se, že to pro mne bylo mírně náročnější čtení, než kterékoliv jiné thrillery, kde děj vyloženě "odsejpá". :-) Ale je to dobře!
Protože člověk alespoň zaměstná mysl ... A pokládá si otázky, na které vlastně postupně dostává odpovědi. :-) Napětí je od samotného začátku. Celý příběh je opředen tajemnem a nečekanými zvraty :-).
A ten konec - co vám budu povídat ... :-)))

antonin0999
30. dubna

Tato kniha jednoznačně potěší všechny, kteří chtějí číst něco neobvyklého. Vzorný syn má ruce od krve. A čtenář se ocitá v jeho hlavě. Není to vždy úplně příjemné čtení, ale je to zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.
Jihokorejský styl rozhodně není z marcipánu.