derminator derminator komentáře u knih

Pomsta Pomsta Chris Ryan (p)

Napínavá kniha z prostředí Hizballáh. Chris Ryan umi vylicit děj zajímavě. Knihu doporučuji a dávám 70%.

21.08.2023 3 z 5

Ztracený řád Ztracený řád Steve Berry

Kniha je jak reklama na Smithonuv institut, mistama zajímavé čtení a jindy zase nic moc. Steve Berry na svých začátcích měl skvělé knihy ale postupně se kvalita vytrácí a je to znát i v této knize. Kniha takový slabší průměr za 45%. Bavila mě ta historie.

27.07.2023 3 z 5

Pastýř Pastýř James Patterson

Jak píšete, není to kniha která vás posadi na zadek, ale je to příjemná oddychovka. 60%.

18.07.2023 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tak tohle byla ma prvotina od autorky, ze které mě spadla brada. Kniha napinavejsi než od Agathy Christie do poslední chvíle nevíte jak to dopadne. Za mě velice doporucuji a dávám 100%.

16.07.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Každá Bryndzova kniha je lepší a lepší. Doslova zraji jako víno. U této knihy jsem byl napjaty do poslední chvíle, takového pachatele bych opravdu nečekal. Knihu doporučuji a dávám 100%.

13.07.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Wow takto napínavou knihu, kdy čekáte na rozuzlení jsem už dlouho v ruce nemel. Můžu říct, že jsem byl napnuty jak struna. Knihu velmi doporučuji a dávám 100%.

09.07.2023 5 z 5

Letovisko Letovisko Sarah Pearse

Četl jsem zde některé komentáře Vás čtenářů, a nemohu pochopit jak Vás kniha nemohla bavit. Kniha je stějně poutavá, napínavá a velmi kvalitní jako autořina prvotina Sanatorium, troufám si tvrdit, že Letovisko je možná ještě o malinko zajímavější. Mě kniha bavila, doporučuji a dávám 90%. A těším se zda ještě bude nějaká zápletka s Mayou.

05.07.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Kniha napínavá od začátku do konce. Příběhy Kate Marshallove jsou lepší než s Erikou. Knize dávám 95%.

25.06.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Výborná detektivka co se čte jedním dechem. Doporučuji a dávám 95%.

11.06.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Bryndza dokazuje že je mistr krimi thrillerů, dokáže skvěle vystihnout temného zabijáka a jeho metody zločinu. Jeho knihy mají výborný děj a mnohdy se od nich nedovedete odpoutat, toto vše má i kniha Noční lov a proto knihu doporučuji a dávám 85%.

22.05.2023 5 z 5

Portrét neznámé ženy Portrét neznámé ženy Daniel Silva

Zatím asi jedna z nejlepších Allonovek co jsem od Silvy četl, docela prospělo že již není šéfem Mossadu a tato kniha o padelatelich má prostě šmrnc a grady. Hodnotím velmi kladně a dávám skvělých 95%.

07.05.2023 5 z 5

Žena v ohni Žena v ohni Lisa Barr

Žena v ohni napínavá knížka od začátku do konce. Knihy se zápletkou umění mě baví. Kniha je o kradenem nacistickém umění a je opravdu dobrá. Ma skvělého zaporaka a plno kladných hrdinů a Jules všem vypálí rybník. Knihu hodnotím kladně a dávám 85%.

16.04.2023 5 z 5

Špion Špion Clive Cussler

Perfektní kniha od Cusslera, stvořil výborného Bella, jeho příběhy mě neobyčejně baví a zaporaka má vždy proti sobě luxusního. Knize nemám co vytknout dávám 100%. A těším se na další Bellovo dobrodružství.

03.04.2023 5 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Na knihu Nikdy jsem se těšil, kniha je zajímavá a velni podrobně až reálně popisuje jak vlastně jednoduše může začít válka. Ken Follet je Mistr vypravěč, ale umí lepší knihy než Nikdy, kniha mě bavila ale zase není to nic co by mě posadilo na prdel. 75%.

18.03.2023 4 z 5

Království kostí Království kostí James Rollins (p)

Typická Rollinsovka, sice za poslední dobu slabší, ty viry mě zkrátka tolika nesedly, chybí taky Seichan, hlavní padouch tentokrát nenadchne. Zase mě bavil Tucker a Kain a snad uzdravení Kowalskeho. Kniha sice slabší, ale doporučuji a dávám 65%.

26.02.2023 3 z 5

Pravý věřící Pravý věřící Jack Carr

Kniha sice slabší než první část, ale i tak mě bavilo poutavé vyprávění o lovech v Africe a poté honění teroristů. Rozhodl jsem se dát 4 hvězdy za dobrý příběh a neuzavreny konec takže se máme na co těšit. Líbí se mi i autorovo poděkování a zjistil jsem že čte spoustu dobrých autorů. Shrnutí, kniha se líbila, sice to není tak dobre jako první díl ale i tak 75%.

05.02.2023 4 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Most sebevrahu, kniha která vám nedovolí ji odložit, připadáte si jako v kině a očekáváte jak to celé dopadne. Protože napětí tady opravdu nechybí. Taylor Adams potvrzuje že patří v současné době mezi špičku krimi autorů. Kniha si zaslouží plných 95%.

23.01.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Knihu jsem doslova hltal, vražedné pohádky jsou zatím z těch tří knih bezesporu nejlepší. Dozvíte se vlastně pravdu o Maartenovi a jsem zvědavý dle závěru jak to bude pokračovat dál. Jen je mi líto Hannah byla sympatická. Knize dávám 90%.

21.01.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Mayne mě neustále překvapuje opět stvořil skvělou knižní postavu, přiznávám začátek knihy mě moc nejel ale pak to tedy jízda je. Myslím že ten konec je neuzavreny tak se dočkáme ještě nějakého pokračování. Knize dávám pěkných 80%.

15.01.2023 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Černý korál je opravdu skvělá detektivka. Andrew Mayne prokazuje že umí napsat skvělé detektivky. Černá perla je srovnatelná se Šelmou a možná je i lepší protože vás kniha nutí číst jedním dechem a i hlavní zaporak je opravdu top! Knihu doporučuji a dávám 95%. Jen ten konec škoda že se o vrahovi nedozvíme víc.

07.01.2023 5 z 5