derminator derminator komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Perfektni kniha, jediné s čím nesouhlasím je to, že to není psychothriller ale spíš hodně kvalitní akční thriller. Kniha nemá chybu, doporučuji a dávám 100%.

21.04.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Ze všech knih o Kate me tato připadala asi nejslabší. Není tady žádný megapadouch a dějovou linku jsem odhadl poměrně brzy, i tak doporučuji a dávám 75%.

14.04.2024 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět perfektní roman mistra krimi thrilleru, kde si říkáte čeho všeho jsou lidské bestie schopni a co víc Bryndzovo knihám se dá absolutně věřit že se to stane. Knihu doporučuji a dávám opet 100%.

01.04.2024 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Robert Bryndza vždy ve svých krimi thrillerech zrodí nějakou zrudu, která je schopna všeho a platí to i zde. Tady je tedy zaporak pěkný parchant, jen škoda že se na konci nedozvíme více o jeho temné stránce, ale i tak kniha perfektní za 100 %. Vřele doporučuji

29.03.2024 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Kniha dobrá, čtiva, ale pořád mě v té knize něco chybělo opět ač je zde vlastně trochu detektivní příběh, klasická detektivka to není, asi to mě tady chybělo. Knihu hodnotím kladně, dávám 80 %, ale nejlepší z této série je pro mě Zimní oheň.

19.03.2024 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Spíše než krimi se jedná o psychothriller, kniha je zajímavá, má strhující konec ale za mě jí zkrátka něco chybí a proto hodnotím jen za 70%, ale doporučuji.

10.03.2024 3 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Opět jsem si na začátku knihy říkal, že je to takové bez napětí a rozjezdu ale čím vic se zactete do knihy poznáte jak je dobra. I vraha jsem odhalil. Závěr famózní ale Hercule Poirot. Knize dávám 90% a Vinston mi bude chybět.

04.03.2024 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Připadal jsem si jako když čtu Agathu Christie jen v moderní době 21. století. Kniha plná dejovych zvratů, skvělý detektiv už teď rozecitam druhý díl a těším se. Doporučuji a dávám 90%.

23.02.2024 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Nářek drozda je jízda od začátku do konce když už myslíte že už žádný zvrat nebude tak fiha a je jich několik. Za tuto knihu Weaverovi smekám klobouček je to top autor se skvělým knižním hrdinou a tato kniha je snad jeho nejlepší dávám 100% a velmi doporučuji.

14.02.2024 5 z 5

Ikona Ikona Frederick Forsyth

Forsytha mám rád, tato kniha nám v této těžké době hodně poví o historii Ruska a proto považuji Forsytha jako mistra oboru v těchto románech kde vše moc pěkně rozvede. Kniha čtiva, skvělý zaporak i kladas. Doporučuji a jak už zde někdo psal je to možná nejlepší roman autora 100%.

07.02.2024 5 z 5

Seznam smrti Seznam smrti Chris Ryan (p)

Čekal jsem od knihy že se bude odvíjet děj po knize Pomsta, ale nakonec pokud jsem to dobře pochopil se to odehrává ještě před pomstou. Jinak kniha nezklamala, děj dobrý, ale nedá se srovnat s autory typu Greaney či Carr. Za mě 65%.

23.01.2024 4 z 5

Divoký syn Divoký syn Jack Carr

Divoký syn super kniha od super autora, který se v současné době vyrovná Greanymu na poli akčního thrilleru. Kniha perfektní, skvělé zvraty a je hodně uveritelna. Dávám 100%.

14.01.2024 5 z 5

Neřízená střela Neřízená střela Mark Greaney

Wow! Při čtení této knihy si připadáte jako v kině na skvělém akčním filmu. Akce střídá akci, kniha je opravdu doslova akční pecka. Uz dlouho mě kniha nezaujala tak jako tato. Doporučuji dávám 100 % a těším se na další díly Šedého muže.

01.01.2024 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Zatím z celé série nejlepší kniha. Mám rád zápletky s prohnilymi policajty za mě 100% a jen tak dál.

27.12.2023 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Kniha opět dobrá Jessica je opět famózní, ale ten konec byl na můj vkus trochu moc rychlý. Přeci jen celá kniha se točí jak zaporaka dostat a pak je konec na 3 stránkách jinak hodnotim kladně a dávám 85%.

10.12.2023 4 z 5

Zóna smrti Zóna smrti Chris Ryan (p)

Čteno jako ekniha v mobilu a musím říct že tato kniha má plno zvratů s neuzavrenym koncem. Doporučuji a dávám 85%.

28.11.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Kniha ma spád, vynikající zápletku a mě osobně bavila od první do poslední stránky. Těším se na další příběhy a hodnotím 99%.

26.11.2023 5 z 5

Země mrtvých nadějí Země mrtvých nadějí Christopher John Sansom

Knihy od Sansoma mám rád, ale tady je vše takové zdlouhavé a popravdě mě kniha pro její velký rozsah moc nebavila. Detektivního příběhu je zde jako šafránu a spíše se zde řeší povstání zemanů. No co dodat knihu doporučuji jen opravdovým milovníkům anglické historie. Knize dávám 40% a půjde dále nenechám si jí v knihotéce!

12.11.2023 2 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Protože jsem na čtení měl málo času, četl jsem knihu dlouho a docela jsem se nemohl začít sérii HH mám rád a i tato kniha je velmi dobrá, ale musím říct že za mě na nejlepší Nůž nemá! Knihu hodnotím na 75% a doporučuji. Jo a vraha jsem odhalil zhruba v půlce.

10.09.2023 3 z 5

Pomsta Pomsta Chris Ryan (p)

Napínavá kniha z prostředí Hizballáh. Chris Ryan umi vylicit děj zajímavě. Knihu doporučuji a dávám 70%.

21.08.2023 3 z 5