Pomsta

V Bejrútu je unesena Katie Dartmouthová, mladá reportérka televizní stanice Sky TV. Jejími únosci jsou teroristé z organizace Hizballáh. Teroristé vyhrožují, že pokud Velká Británie nestáhne své vojáky z Iráku, popraví Katie v přímém televizním přenosu...

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48735/pomsta-ZjZ-48735.jpg 4.219

Strike Back

Literatura světová, Válečné, Thrillery
Vydáno, Naše vojsko

Strike Back, 2007

Kniha Pomsta

čef
08.11.2020

Dobrodružný román se spoustou stříleček a boje muže proti muži kvůli čemu jinému než, aby zachránili život ženě i sobě. Mimochodem jde také o islámský terorismus a zbabělce ve vlastních řadách. Není to samozřejmě bůhvíjaká literatura, ale nenudí ani nepoučuje.

Klilad
01.10.2020

Díky seriálu Strike Back jsem se seznámil s touto knihou. Ač se oproti seriálu děj dost liší, neubírá jí to na kvalitě a čtivosti. Moje první Ryanovka, která mi vypěstovala závislost na jeho knihách. :-)

CharlesWard
25.05.2019

Hloupoučká kniha. Prvních 150 stran se naprosto nic neděje a naopak v těch 150 následujících jako by Armstrong chtěl rozpoutat snad nukleární válku.

TheSarcasm
15.06.2016

Dobré. Děj je sice předvídatelný a kousky hlavního hrdiny sotva uvěřitelné, ale frčí to solidním tempem. Příběh je dostatečně napínavý, akční a drsný - zde žádné výhrady nemám. Po přečtení kapitoly jsem většinou nedokázal odolat a hned začal číst další. V rámci žánru řekl bych nadprůměr.

Centurion
07.01.2015

Román který vás chytí a nepustí. Když jsem zrovna nečetl tak jsem přemýšlel o tom co bude dále následovat. Skvělá kniha od skvělého autora.