Pomsta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Bejrútu je unesena Katie Dartmouthová, mladá reportérka televizní stanice Sky TV. Jejími únosci jsou teroristé z organizace Hizballáh. Teroristé vyhrožují, že pokud Velká Británie nestáhne své vojáky z Iráku, popraví Katie v přímém televizním přenosu...

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48735/pomsta-ZjZ-48735.jpg 4.219
Série

Strike Back

Žánr
Literatura světová, Válečné, Thrillery
Vydáno, Naše vojsko
Orig. název

Strike Back, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Pomsta

Přidat komentář
čef
08.11.2020

Dobrodružný román se spoustou stříleček a boje muže proti muži kvůli čemu jinému než, aby zachránili život ženě i sobě. Mimochodem jde také o islámský terorismus a zbabělce ve vlastních řadách. Není to samozřejmě bůhvíjaká literatura, ale nenudí ani nepoučuje.

Klilad
01.10.2020

Díky seriálu Strike Back jsem se seznámil s touto knihou. Ač se oproti seriálu děj dost liší, neubírá jí to na kvalitě a čtivosti. Moje první Ryanovka, která mi vypěstovala závislost na jeho knihách. :-)


CharlesWard
25.05.2019

Hloupoučká kniha. Prvních 150 stran se naprosto nic neděje a naopak v těch 150 následujících jako by Armstrong chtěl rozpoutat snad nukleární válku.

TheSarcasm
15.06.2016

Dobré. Děj je sice předvídatelný a kousky hlavního hrdiny sotva uvěřitelné, ale frčí to solidním tempem. Příběh je dostatečně napínavý, akční a drsný - zde žádné výhrady nemám. Po přečtení kapitoly jsem většinou nedokázal odolat a hned začal číst další. V rámci žánru řekl bych nadprůměr.

Centurion
07.01.2015

Román který vás chytí a nepustí. Když jsem zrovna nečetl tak jsem přemýšlel o tom co bude dále následovat. Skvělá kniha od skvělého autora.