Dela90 Online Dela90 komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Podle anotace knížky jsem čekala takový ten klasický scénář se smlouvou k sňatku a peníze k tomu. Ale byla jsem mile překvapena. Neotřelý děj a moc hezký příběh. A taky se konečně někdy chlap zamiluje jako první. Jax a Bianca budou mi chybět.

02.08.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tahle knížka měla naprosto všechno. U ní jsem se smála, brečela smutkem i dojetím. Dokonalá od začátku až do konce. Reed si mě získal už ze začátku ačkoliv ta jeho neoblomnost trvala dost dlouho, že bych ho za to nejradši nakopala už do zadku. A u Charlotte mi nad jejím počínáním tolikrát cukaly koutky. Jak se z nesnáším Tě, stane láska, moc pěkný příběh.

25.05.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

(SPOILER) Božský bastard, tak by se dal popsat Bennet - arogantní šéf, božský chlap a bastard v jednom. Chloe, chytrá, cílevědomá studentka obchodní administrativy, která má praxi u pana Božského. On je zatraceně sexy, imponuje jí, ale taky ho neskutečně nesnáší. Ona, je dokonalé a naprosto nesnesitelné stvoření s úžasnýma nohama. Pokušení je na obzoru pro oba dva. Takže jednou jejich vzájemná touha přeteče a přetaví se do něčeho naprosto neskutečného.

Tuto knížku vystihují naprosto tři slova: 1. žhavé, 2. čtivé, 3. boží!
Přečetla jsem jim doslova jedním dechem, bylo mi zatěžko ji vůbec odložit, pořád jsem chtěla číst, dál a dál. Bennet byl arogantní chlap, ale měl tu jiskru. U Chloe mě hrozně bavilo, jak se s ničím nepárala a rozhodně se nenechala rozhodit. Jejich vzájemné spojení bylo žhavé, erotické, provokativní, místy vtipné a naprosto boží.

Já si tu knížka naprosto zamilovala a nechápu, že jsem ji nečetla už dřív. Za mě jedno velké ano, pro všechny kdo mají rádi žhavé čtivo.

“Jedna ruka mi spočinula na tváři, palec přejel po spodním rtu. Naše pohledy se do sebe zaklesly, a zrovna když jsem si myslela, že už nevydržím čekat ani jedinou vteřinu, přitáhl si mě k sobě přitiskl svá ústa na moje.”

19.04.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Jestli jste v nitru romantická duše jako já, takhle tohle je přesně knížka pro Vás. Dokonale úžasný příběh, všechny role Paula v roli pana Romantika chce zažít snad každá žena. Už dlouho jsem nečetla něco tak dokonale plného. Romantika, která z knížky čiší doslova z každé stránky a vy chcete číst dál a dál. Za mě je tohle zatím top knížka, na kterou jen tak nezapomenu. Kdybych mohla dám 6 hvězdiček z 5. Těším se na další díl a doporučuji všemi deseti.

01.07.2021 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

(SPOILER) Míša spolupracuje s Tomášem se svým šéfem ve firmě. Jenže nad nimi ještě jeden šéf, a to Adam. Který dává všem svým zaměstnancům jasně najevo, kdo je tu šéf. Jenže Míša, je lvice a ona se jen tak nedá. Adam naproti tomu nemá rád, když mu někdo odporuje. Natož tak jeho podřízení. Jenže s Míšou je to jiné, schválně ji popichuje. Táhne ho to k ní jako magnet a má dojem, že ona to cítí stejně. Jenže ne všechno je jen procházka růžovou zahradou a když se na scéně objeví Adamova minulost je najednou všechno vzhůru nohama a začíná jít do tuhého. Zvládnou to?

Tleskám! Naprosto skvělý příběh, který měl hlavu a patu. Vymyšlen naprosto do detailů.
Když jsem knížku brala do rukou, myslela jsem si, že to bude takové to klasické klišé ředitel a podřízená (nicméně, já mám tohle klišé ráda:D), ale tohle je sexy nespoutané čtení okořeněné nebezpečím z Adamovi minulosti. Hrozně moc mě to bavilo.

Míša byla naprosto skvělá. Opravdu taková lvice, která se nebojí říct co má na jazyku. Adam se coby šéf ze začátku choval fakt strašně. A i já ho měla chvílemi sto chutí nakopat do zadku.

Čekala jsem, kdy se v příběhu objeví nějaké to ale, prostě se to úplně nabízelo a ono opravdu! Potrhlá nebezpečná minulost, jak vyšitá z nějakého filmu. Adam měl vážně skvělé kamarády, kteří mu vypomohli.

Musím pochválit pikantní scény, které byly bravurně napsané. A extrémně hot!

Pokud rádi čtete erotické romány, které mají ještě navíc i příběh a o pikantní scény není nouze, jednoznačně sáhněte po této knize. Tady se rozhodně nudit nebudete.

Jsem lev, takže je to moje znamení a zároveň povaha. Chráním, co je moje, a když se mi něco nelíbí, tak řvu.

Zjišťovala jsem, že Adam je moje droga a já bez pravidelných dávek nepřežiju. Vnímala jsem semenší pohyb, dotek i polibek a nasávala jeho typickou vůni.

10.02.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

(SPOILER) Maxx, bručoun, majitel autodílny, neskutečně sexy chlap si podá inzerát na Dívku Pátek aneb holku pro všechno, která se mu postará o dům, účetnictví i firmu. Ozve se mu kluk jménem Charly, který nabídku přijme. Den před nástupem do práce, se Charlynn a Maxx potkávají v baru, propukne u nich chemie a skončí spolu v posteli. Na druhý den se Maxx dozvídá, že kluk, kterého čekal není Charly, ale Charlynn - ta zrzka, se kterou strávil předešlou noc. Už od začátku je jasné, že to s ní nebude lehké, je z ní totálně vytočený a taky pořádně nadržený. Zrzka kromě toho, že je neskutečně pracovitá a cílevědomá, tak je taky neskutečně drzá a tvrdohlavá. S Maxxem má stejný problém jako on s ní, vytáčí ji, ale taky ho moc chce. Nicméně udržet si práci je pro ni teď na prvním místě, takže se snaží pracovat opravdu svědomitě, aby neměl potřebu ji vyhodit. Ona mu začne dokazovat, že se na to místo hodí nejvíc, totálně mu přeorganizuje domov, dílnu a taky začne pomalu pronikat do jeho hradeb okolo srdce. Co myslíte, jak to nakonec skončí?

V celé knize je toho ještě spousta, zrada, kterou zažil Maxx a přes kterou se nemůže stále přenést. Minulost Charly, která ji dovedla právě na toto místo. Situace, které prožije v městečku. Okamžiky, kdy to mezi hlavními hrdiny jiskří nebo naopak ty, kdy by se napětí dalo krájet. A pak taky ty jejich neustálé slovní přestřelky, kdy jsou na sebe hnusní a pak najednou bum erotická scéna. Výrazy typu: brnkačka, panenko skákavá - aneb celá Charly. Knížka je nabitá příběhem, emocemi, pikantními scény, láskou, porozuměním, chtíčem, bolestí, ale i štěstím.

“Naše hlavy to k sobě táhlo jako magnet. Sklonil jsem se, ona si stoupla na špičky a naše ústa se přiblížila. Vzájemně jsme ochutnávali svůj zrychlený dech. Zlehka jsem j přejel po rtech a vnímal šťavnatou plnost jejích chvějících se úst.”

“Pousmál se a zavrtěl hlavou. O to se neboj, Zrzko. Mám v plánu bejt mimořádně vrčavej, když jde o tebe.
Díkybohu. Bohatě se ti za to odměním.”

Já jsem strašně ráda, že jsem se k ní konečně dostala a mohla si ji přečíst, protože tohle byla opravdu pořádně vytočená jízda se vším všudy!

19.05.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

(SPOILER) Dokonalost! Já vůbec nechápu, proč jsem tu knihu tak dlouho odkládala! Tohle bylo tak dokonalé čtení. Příběh byl čtivý, byla tam ta jiskra, kterou u knížky očekávám. Strašně moc mě to bavilo. Lena mi od začátku přišla moc sympatická a ačkoliv to byla její už několikátá změna v životě, poprala se s ním, jak se sluší a patří. Bavilo mě číst, jak se Ti dva navzájem dohadují, jak Ryan říká Leně, Curly. To, jak se na něj ona dívá, jak se snaží vštípit do jeho tvrdohlavé palice, aby konečně pohnul zadkem a začal se svým životem něco dělat. Je zvláštní, jak Vám stačí do života vstoupit jedna osoba a celý život je najednou jasnější. Oceňuji, že se příběh odehrává v městečku poblíž hor, že to nejsou jen mrakodrapy. Ta příroda tomu dala prostě úžasné grády a celé to podtrhuje a doplňuje tenhle krásný román se špetkou romantiky, decetní erotiky a krásným příběhem dvou lidí. Hrozně moc se těším na další díl, který by měl být o Izzie a Willovi. Zdá se, že tenhle román budu ještě dlouho nosit uvnitř sebe, zanechal ve mně nádherný pocit. Byla to parádní jízda!

24.01.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

(SPOILER) Nádherný, hluboký, silný a smutný příběh. Dvě zlomené duše, které k sobě po letech najdou opět cestu. Dva životy, které si prožily podobnou ztrátu. Přiznám se, u knížky mi tekly slzy, brečela jsem. Bylo to nádherné, ale bolestivé, procítěné a tolik pravdivé.

"Máma rozumí tlukotu tvého srdce dávno předtím než ty sama dokážeš interpretovat jeho zvuky."

I možná proto, že jsem teď máma, mě to dojalo až k slzám. Tohle byla úplně jiná knížka, než jakou normálně čtu. A troufám si tvrdit, že tenhle příběh budu ještě dlouho zpracovávat uvnitř sebe.
Ellie, zlomená duše a Grey byl její záchranná síť a po pár letech naopak. Tihle prostě patřili k sobě, jako dva dílky puzzle. Přenádherná knížka, a doporučuji ji všem, kdo milují silné příběhy, protože tenhle příběh byl opravdu opravdový.

12.12.2021 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

U tohodle vyprávění je úplně jedno kolik je Vám let. Příběh si užije každý, který ať je dítě, nebo je ve skrytu duše pořád dítětem. Nádherné čtení o dobrodružství v čokoládovně. Ty popisky jednotlivých sálů, pořád mě díky tomu honila mlsná. Boží písničky pro neposlušné dětičky. Krásně poukázané na všechny možné špatné vlastnosti, ze kterých plyne ponaučení. Takže knížka dětem kromě krásného příběhu dá i něco víc. Boží, oddechové čtení. Prostě Umpa-Lumpové, Karlík a Wonka top.

21.02.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Trojúhelník Izzy, Will a Cole. Nápad i příběh byl moc hezky provedený. Holka, která po léta miluje svého nejlepšího kamaráda, ale on si ji vůbec nevšímá, bere ji pouze jako kamarádku. Do doby, dokud se neobjeví na scéně filmový herec z Netflixu Cole, který docela zamíchá kartami a z Willa se najednou stane žárlivý “kamarád” . Táhne je to k sobě, ale žádný z nich nechce pokazit, to co mají mezi sebou. Dají se nakonec dohromady?

Na knížku jsem se hrozně moc těšila. Co si budeme povídat, 1. díl Nové začátky nasadil laťku hodně, ale hodně vysoko. Příběh se mi líbil a miluju Green Valley, ale ten konec byl na můj vkus moc uspěchaný, přišlo mi, jakoby by zůstal otevřený. A co teď?
Těším se na další díl a doufám, že překoná i ten první (protože, Lena a Ryan je prostě srdcovka) .
Pokud máte rádi zasněžené vrcholky hor, lásku a vtip - tak tady jste na správném místě.

19.04.2022 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

(SPOILER) Bomba! Pikantní návyková oddechovka, kterou prostě chcete číst!
Musím se přiznat, že s Penelope Bloom to byla moje první zkušenost.
Měla jsem její knihy zaškatulkované jako něco co nejspíš nechci číst, takové ty rádoby humorné milostné knížky nejsou můj šálek čaje. Ale po tomhle jsem byla mile překvapena, že je to úplně něco jiného a čte se to neuvěřitelně dobře. Krátké kapitoly, pohledy ze dvou stran. Chelsea mi neskutečně sedla, správně cáklá, žena a přesto už máma. Damon, tvrďák, kterého se v práci všichni bojí, dokud nepotká Zvoněnku.
Moc jsem se bavila, to jejich pošťuchování, vzájemná touha, tajemství, zápal pro to, co věří. A Luna, tak ta byla dokonalá - hláška: “Jsi hlupáček. Abych se narodila, musel bys mě dát mamince do pupíku.” Děti jsou fakt dokonalé.
Těším se na pokračování.

10.04.2022 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Když jsem brala knížku do rukou, trochu jsem se obávala nad její tloušťkou, že to bude takové utahané. Ale ne, knížka měla naprosto všechno a vůbec jsem se nenudila. Romantika, drama, napětí, chvíle, které mi drásaly srdce. Ale taky chvíle, u kterých moje srdce plesalo štěstím. Nádherná knížka, naprosto s jiným příběhem. Nečekejte žádnou zaškatulkovanou romanci v kanclu. Jo, tenhle příběh měl svůj půvab. Takže za mě velké doporučení všem, kteří mají rádi romantiku, se špetkou erotiky, příběhem, který Vás chytne za srdce a už nepustí.

19.10.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Wow! Tohle byl naprosto dokonalý a hluboký příběh dvou lidí. Upřímně, jsem takový příběh od knížky v tomhle žánru nečekala. Ale příjemně mě to překvapilo. Byl to nádherný příběh. Dokonalost.

25.03.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Dokonalost. Úžasná kniha, kterou jsem hltala od začátku až do konce. Chase jsem si okamžitě zamilovala, ačkoliv ke konci už mě docela štval, ale o to byl krásnějši ten konec, u kterého jsem uronila i několik slz. Rozhodně doporučuji přečíst. Stojí to za to!

20.03.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Naprostá bomba. Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Příběh v oblacích mě doslova pohltit a já zažívala s hlavními postavami turbulence jejich vztahu. Všechna vzplanutí i pády. Za mě povedený příběh s pikantní turbulencí :-)

03.11.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

(SPOILER) Román o nešťastném manželství a jednom nenaplněné slibu. Když Quinn potká lásku svého života ve svůj nejhorší den - nevěří tomu. Graham je naprosto dokonalý ve všech směrech.
Ustojí jejich manželství nenaplněné štěstí?

Neskutečně silný příběh manželského páru, plný touhy, lásky a smutku.
Woow, woow, woow! Jako tohle bylo něco. Kniha plná emocí od začátku až do konce.

Knížka je psaná dvěma pohledy, a to minulost a současnost.
Krásně se to vzájemně doplňuje a vy se dozvíte ucelený příběh.

Mně tahle knížky velmi zasáhla, protože jsem měla chvílemi pocit, že čtu o sobě samé. Quinn na tom byla sice hůř, ale doteď se pamatuju, jak jsem se cítila, vždy, když někdo v okolí řekl: Co děti? Budou?!
Jak je to dlouho od svatby a vy pořád nemáte děti?

Žena, která děti nechce tohle prostě neřeší, jenže žena, která děti chce a nemůže ať už z jakéhokoliv důvodu - tak tohle opravdu bolí. Proto se nikdy nikoho neptám na podobné otázky. Protože vím, jaké to je.

Quinn mi bylo strašně moc líto, vesměs všechny pocity, které v knížce zazněly jsem cítila taky. Prožívala jsem to s ní a ke konci jsem byla neskutečně ráda, když konečně začala s manželem mluvit. Protože, komunikace je ve vztahu to nejdůležitější.

Graham byl naprosto úžasný chlap, a ačkoliv nebyl úplně bez černého puntíku, tak bylo vidět, jak Quinn přesto všechno miluje. Jeho dopisy mluvily za vše.

23.09.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

(SPOILER) Izzy zdědí po strýci opravdický hrad, a to ve Skotsku. Jenže spolu s hradem přichází i spousta povinností a jednou z priorit je ta, aby ho uživila. Její matka Xanthe sežene první platící hosty a Izzy má co dělat, aby splnila všechny jejich požadavky. Do toho je tu ještě Ross, spisovatel, který potřebuje ke své práci ticho. Jenže místo toho, aby přemýšlela, jak z chátrajícího hradu vykouzlit kouzelný hotel, myslí převážně na Rosse, který se chová jako nedobytná pevnost.

Konečně! Konečně jsem do rukou vzala knížku od Julie Caplin, která se mi opravdu líbila. Přiznám se, že mě hodně zlákala anotace a taky ta nádherná obálka.

Zdědit hrad? To je jako pohádka. Horší, už bylo přenést tenhle chátrající hrad do současnosti a vytvořit z něj skvost. Naneštěstí je jí při ruce její matka Xanthe, která snad úplně do všechno strká nos a vždy musí být po jejím. Její chování mě nejednou vytočilo.
Já takhle komandovat tolik lidí (chlapů) při strojení stromku, tak mě všichni sežerou

Izzy si díky hradu, našla skvělé přátele.
Romantická linka mezi Izzy a Rossem, tak tu jsem si opravdu užívala. Tentokrát jsem jim to celé věřila a ačkoliv byl Ross někdy fakt bručoun a mrzout v jednom, jsem ráda, že nakonec přišel k rozumu. To velké gesto na konci mě rozesmálo.

Autorka má v knížce krásné popisy, úplně jsem se do knížky vžila.

Moc povedený příběh, který můžu s klidným srdcem doporučit jako skvělou oddechovku s přidanou hodnotou.

03.04.2023 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

(SPOILER) Carrie - nové město, nová identita, těhotenství, na útěku. River Wild - náladový zmetek a soused v jednom. Smutek, bolest a osamělost. Vzájemně se zachrání. Naleznou štěstí, nebo je minulost dožene?

Tato knížka mě hodně překvapila svým příběhem. Byl to dechberoucí příběh, plný bolesti, ztráty, hledání nového. Dvě zlomené duše s kostlivcem ve skříni, které chtějí být sami. A přesto si k sobě najdou cestu a začnou si rozumět. A co víc najdou konečně štěstí.

Knížka je protkaná událostmi z minulosti, u kterých Vám běhá mráz po zádech.

Carrie měla neskutečnou odvahu utéct. Protože, když jste těhotná, nejde jen o Vás, ale jste zodpovědná i za své nenarozené dítě. Útěk, nový začátek. Pes, nejlepší přítel člověka. A náladový zmetek jménem River Wild, jakožto její nový soused.

River byl zlomený a tzv. "bouchal pěstmi okolo sebe" protože, jen on znal skutečnou pravdu. Líbilo se mi, že jakmile se dozvěděl, že je jeho sousedka těhotná, najednou obrátil a začal se chovat jinak.

Oni dva se hledali, až se našli. Moc jsem jim přála, aby zažili konečně štěstí.
Rozhodně doporučuju přečíst, pokud máte rádi silné příběhy.

27.03.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

(SPOILER) Lily je fyzioterapeutka, která dostane nabídku masírovat v době svého volna za trojnásobnou odměnu než je obvyklé. Její pomoc potřebuje nabručený rugbista, který se nemůže ani hýbat. Nejdřív to skřípe, ale poté si nechá pomoci. Lily nemá ani páru o tom, koho to masírovala o to víc ji překvapí, když její služby vyhledá znovu a osobně. A co víc, nyní má možnost dělat fyzio pro celý tým. Navíc Alexander je neskutečně sexy a přitahuje ji. Jenže, ona má přítele! Na tohle by myslet neměla, jenže s Benem už to taky není co to bejválo.
Zvítězí síla přitažlivosti nebo se vrátí do svých starých kolejí?

Tohle je má první zkušenost s autorkou a troufám si říct, že určitě ne poslední. Protože tohle bylo vážně skvělé. Příběh jsem slupla jako čokoládovou bonboniéru. V jistých ohledech byla sladká, jindy měla své hořké příchutě.

Ben, neskutečný blbec! - Moc se mi líbila retrospektiva jejich vztahu, a to jak to bylo na začátku. Neskutečné, jak se lidé můžou změnit!

Co se Lily týče, tak tam jsem si tipla naprosto správně! Ale jako klobouk dolů, takhle žít, musí být strašné a namáhavé. Jak pro ni, tak i pro okolí. Úplně chápu její strach. Alexandra, Jacka vlastně celý tým jsem se si okamžitě zamilovala, chovali se k ní naprosto královsky.

Najdete tu romantiku, erotiku, zajímavý příběh z ragbyového prostředí okořeněné fyziem, handicapem a přátelstvím.

Knížka mě moc bavila, jen ten konec mě maličko zklamal. Pořád jsem čekala něco víc a ono se nestalo. Doufám, že v dalších dílech se třeba něco málo dozvíme, jak to tedy bylo dál. Přišlo mi to takové nedotažené/otevřené.

30.12.2022 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

(SPOILER) Soukromé očko Elise si najdem klub Phoenix, konkrétně s ní začne spolupracovar šéf ochranky a bývalý voják Archer, aby odhalil lidi, kteří klubu škodí. Jenže spolupráce se začne vymykat kontrole, proto Archer je prostě kus k nakousnutí a Elise je chytrá a cílevědomá, a to se Archerovi líbí. Navíc s Archerem zažije něco o čem si ani nemyslela, že by se jí to líbilo, a to je vlastně svede dohromady.

Zase skvělé knížka, já jsem tak ráda, že jsem na tuto autorku narazila. Příběh Elise a Archera se mi moc líbil, i jejich touha chtíč. Původně to měla být jen práce, ale znáte to. Když se potkají dvě tvrdohlavé palice a proběhne několik vášnivých výměn názorů a vy najednou zjistíte, že máte svou drahou polovičku přímo před nosem. Jo, tohle je ono!

Tohle chcete číst. Nemůžu zato, ale ochranářský typ chlapa, je prostě naprostá topka, a to Archer byl. Elise byla zase cílevědomá žena, což je fajn - nemám ráda fňukny

Je to čtivý příběh, který má děj a není to jen slátanina. Mělo to akci, žhavé scény. Líbilo se mi, že se zde objevovaly i postavy z prvního dílu. A taky je naprosto jasné, o kom bude další díl a už se nemůžu dočkat!

Byť byl první díl o chloupek lepší než tento, tak i tento můžu s klidným srdcem doporučit!

Hodnocení: 4,5⭐/5⭐

24.11.2022 4 z 5