Dášašada Dášašada komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Moje druhá kniha od této autorky. Ufff, probojovala jsem se na str. 200 a přeskočila na poslední dvě kapitoly.O nic jsem nepřišla. Z první knihy Cukrárna v Paříži jsem byla nadšená. Přímo jsem se těšila na další její knihu. Byla to nuda, nuda a nuda.

21.09.2023 2 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Moje první kniha od této autorky.Čtivé,oddychovka. Příběh se mi líbil, zaujal. Dojem z celé knihy mi kazil Sebastian,tato postava mi přišla jako rozpolcená osobnost , vcelku zbytečná v příběhu. Nadšení hlavní hrdinky pro cukrařinu, rekonstrukci cukrárny...se mi líbilo, a přimělo mne zkusit upéct eclairky.

27.08.2023 3 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Úžasný,dojemný a určitým způsobem smutný příběh. Nutí člověka zamyslet se nad životem,nad osudem.

14.03.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Přečteno...tento díl dle mého nejslabší, vcelku jsem i zklamaná. Čekala jsem to známé napětí a vzrušení, bohužel se nedostavilo. Bojovala jsem,zda dočíst nebo odložit. Zdlouhavé, v podstatě bez zápletky, prostě o ničem.

30.01.2023 1 z 5

Hranice už nejsou, tati Hranice už nejsou, tati Miroslav Pech

Četlo se to pěkně, lehké, trochu drsné...ale po dočtení jsem zjistila,že kniha mi nic nepřinesla, nezanechala žádný dojem a znovu rozhodně není třeba ji věnovat čas.

23.11.2021 1 z 5

Zápisník abstinentky Zápisník abstinentky Michaela Duffková

Velmi se mi kniha líbila.Mnohem víc,jak první...četla jsem jedním dechem...a nešlo přestat. Těžké téma, pravdivé...pochopila jsem,otevřela oči a stále mám o čem přemýšlet.

04.07.2021

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se dobře čte, děj knihy ubíhá. Děj překombinován, první část nezáživná, druhá je o poznání lepší. Očekávala jsem víc, možná proto, že jsem předpokládala stejnou kvalitu knih jako v prvni sérii, s příběhy Erin nejde srovnat.

23.03.2021 2 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha je poutavá, láká svým neobyčejným vzhledem. Nejprve jsem byla nadšená,když jsem se začetla do knihy. Později jsem se už nudila. Takové nijaké, pěkné fotografie, ale o ničem. Očekávala jsem více, člověk tomu neví ...hlavy, ani paty. Takové soukromé poznámky, deník.

29.10.2020 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Na knihu jsem se velmi těšila,ale jsem určitým způsobem zklamaná. Chaotické, nijaké...na několik pokusů jsem knihu dočetla... téměř za polovinou knihy,začíná být příběh chápající a bez zmatku. Celkový dojem...bohužel...nic moc.

01.10.2020 1 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Čtivé a napínavé ...do poslední chvíle jsem neměla tušení,kdo je tedy vrahem. V okamžiku,kdy jsem si myslela,že jsem vraha odhalila,jsem zjistila,že tomu tak není.

15.09.2020 3 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Určitým způsobem jsem zklamaná. Tento díl mi přijde oproti ostatním slabší, něco mu chybělo...určitá šťáva, napětí...Škoda. Každopádně se těším na další díl.

26.08.2020 2 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Velmi pěkné a oddychové čtení, které se čte samo... jednotlivé povídky jsou skvělé, každá povídka mě pohltila, mrzelo mě,že skončila.
Knihu jsem neodložila, dokud jsem nedočetla poslední stránku.

23.03.2020 5 z 5

Vzdálenost mezi mnou a třešní Vzdálenost mezi mnou a třešní Paola Peretti

Kdo se bojí, jakoby nežil !
Pěkné, dojemné čtení o životní zkoušce devítileté Mafaldy.

28.02.2020 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Hodnotím kladně, pěkné a napínavé počtení. Zpočátku táhlé a nudné, potom se vše rozjíždí...a nejde přestat číst. Konec překvapil.

14.02.2020 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Na knihu jsem se velmi těšila, ale byla jsem zklamaná, přišla mi vcelku o ničem...

06.01.2020 2 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Kniha se četla velmi dobře, nedalo se od ní odtrhnout. Zajímavý pohled na tuto tématiku. Příběh je velmi poutavý, s nedočkavostí jsem se těšila na konec knihy. Ten mě určitým způsobem zklamal. Otevřený konec bez očekávaného vyřešení. I tak knihu doporučuji.

29.12.2019 4 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Zajímavý obal knihy,který zaujal... zpočátku zmatek, který postupně nahrazuje zajímavé téma k zamyšlení. Tři příběhy, tři osoby, včely... vzájemně se propojí a sloučí v jeden příběh. Kniha by mohla mít více dramatičnosti, i přesto zanechala velký dojem a dozvuk.

15.11.2019 4 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

A tož...nic moc.

01.11.2019 1 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Děj knihy nebyl špatný, měl určitě napětí...ale nepatří k nejlepším...hodnotím ho jako slabší "díl".

22.10.2019 2 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Kniha zanechala velmi silný zážitek.

22.10.2019 5 z 5