claryssa claryssa komentáře u knih

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Charley Davidsonová je společně s Catherine Crawfieldovou nejlepší ženská postava, s jakou jsem kdy měla tu čest. Ale doufám, že tohle není konec! Pátý díl s řádným zakončením a můžu v klidu umřít.
EDIT: Děláte si srandu, že je napsaných už 12 dílů, který vychází už od roku 2011 a my nedostaneme ani mizerný pátý díl, protože se nakladatelství kvůli "malému zájmu" rozhodlo sérii přestat vydávat? No to snad ne!

25.01.2018 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Klenot české literatury

05.02.2020 5 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

U plnění se hrozně nasměju a jsem ráda, že jsem si ji koupila:) Občas je mi škoda ji ničit, ale přece jenom, každá kniha má svůj účel a tato má účel - zničit!:)):D

19.04.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Tak to-je-bombasticky ukončená série! Brečela jsem, byla jsem naštvaná.. (nebudu spoilovat, ale co četli asi ví, proč:) prostě.. Cassandra je úžasná spisovatelka a doufám, že vyplodí ještě něco podobnýho, protože bych si o rozhodně přečetla!:))♥

13.05.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tak tomuhle se říká knížka! Katniss nemám ráda, Peeta je debil a Gale je borec, Haymitch měl super hlášky, Effie blbě napsaný jméno, ale byla to zatím ta nejlepší knížka co jsem kdy četla. Stejně tak i ostatní díly..:'333

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knížku jsem úplně hltala, přečetla jsem ji za víkend, ani ne. Super, těším se na druhý díl!:))

15.11.2014

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Skvělá kniha:) Poutavá, zajímavá, dobrý styl psaní.. spokojenost. Už se pouštím do druhého dílu!:))

10.06.2015 4 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Příšerná, příšerná kniha! Vážně si autor nemohl vybrat nějaké jiné téma, než úmyslné útočení na lidské city, aby ho neuspokojené puberťačky milovaly a schválně si ho kupovaly? Nevím, co je na knize romantického, vážně ne.. Rozhodně mi nesedl styl psaní a téma, jak už jsem uvedla, jakbysmet. Z hecu jsem začala číst a nedočetla jsem, nehorázná blbost..
Navíc už je to strašnej kýč a JG už bude mít vždycky prachy z TFIOS. Tleskám..

21.04.2015 odpad!

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Jelikož jsem viděla první film, postavy už jasně vidím, což nemám ráda, ale rozhodně toho nelituju..:)) Michael Clarke Duncan byl prostě dokonalej a nic víc asi říkat nemusím:)) Nemám ráda knihy, které úmyslně útočí na lidské city jako TFIOS, ale tohle je něco jiného. Není to o rakovině, ani o ničem jiném už ohraném a milionkrát napsaném, ale odsouzenci na smrt, to jsem ještě neslyšela..,)) Prostě úžasná knížka a film..'))

15.11.2014 5 z 5

Knížku jsem četla, když mi bylo tak 8 a HROZNĚ se mi líbila a tak je to i doteť.. Moc mě zaujaly ta psaný poznámky a myslím že to suprově podtrhlo výsledek s kontextem..:))

14.07.2014

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Měla jsem to přečtené za ani ne 24 hodin! Tahal jsem to všude.. Strávila jsem s ní hodinu na záchodě! Prostě se od toho nejde odtrhnout..!:333 Víc jsem si zamilovala Peetu, víc začala nenávidět Katniss (:DDD) a ostatní bylo prostě mega.. Johana! Ta výtahová scéna! Bože, takový výbuch sem dostala!xDDDD A ve filmu to dostalo naprosto geniální podobu! Smekám!:333 :DDDD

To nechceš! To nechceš! Honza Hlaváček

Tak musím říct, že jsem čekala něco jiného. V rámci plánování svatby jsem knihu pořídila za účelem ucelení si celkového obrázku o co opravdu nestojím a proč, nějaká doporučení z praxe. Místo toho jsem dostala do ruky knihu, která se četla dlouho a blbě, přes slzy smíchu a záchvaty smíchu, ale obrázek o tom, co nechci se mi udělal docela kompletní. Dospěla jsem k závěru, že se na své svatbě zcela obejdu bez: harantů - aka ZP, alkoholu (a to zejména tequily), bazénu, přípitků, flambování, dražby čehokoliv, kytky (obzvláště té muzikantské), vypouštění čehokoliv, snad kromě "zetpéček" do přírody, poznávacích her - které jsem beztak dávno zakázala, ale chtějí je všichni ostatní, cheesecaku s lesním ovocem a želatinou, židlí po dvou na sobě za závěsem, kamarádů v kapele, gratulací, prvního tance s opilým nastávajícím, únosu nevěsty, dárků, pole dance tyče, dálničních známek na předním skle, kamarádů ze střední, rodiny i ženicha. A vůbec na to asi kašlu a koupím si za ty prachy radši barák na Maledivách. Dlouho jsem se takto nezasmála. Styl psaní je zcela čtivý a krásně vše doplňují výrazy v hantecu. Jsem nadšená.

19.05.2023 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Měla jsem v plánu si přečíst, ale když se z toho stalo druhý Hvězdy nám nepřály, změnila jsem názor..,))

11.04.2015

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

První knížka, o které říkám, že film je lepší:))

11.04.2015 5 z 5

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Už první kapitola mě odradila, když se všechno hrozně táhno, nic se neobjasnilo a hlavně jak se hlavní postava počůrala.. Knihu nemůžu hodnotit, protože jsem ji nedočetla, ale nelíbila se mi a druhý díl si taky nepřečtu..,))

15.11.2014

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Když mi bylo 8, dostala jsem ji k narozkám. Byla to moje první knížka z téhle série a hrozně jsem ji žrala. Potom jsem dostala Pejsek ve sněhu, ale tahle pořád vede. Kočku v hrobce, která přišla v roce 2012 mě moc nezaujala. Štěňe prostě vede..,))

19.04.2014 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Po třech kapitolách sem to přestala číst.. nuda, ale řekla jsem si, to se spraví, některý ty kapitoly v 1 mě taky nebavily, ale ne, nespravilo.. Přečetla jsem další 3 a vyjebala jsem se na to.. První díl mě moc bavil, byl o moc lepší,))
btw. Adam se choval jako ukňouraný ubrečený děcko a to mi VÁŽNĚ lezlo na mozek!-,-

28.02.2014

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Začátek se moc táhnul.. ale tahle kniha má všechno co potřebujete - suprově vymyšlenej příběh, bezvadnej popis, holku a kluka jako hlavní hrdiny, erotický scény, vulgaritu, vtipná scéna na každé druhé stránce.. Prostě bezvadná, mega moc bezvadná knížka!:33333 Jako další díly!')))

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

No závěr teda maga překvapil!:OOOO Ale zase úžasný..!'333

Muka Muka Lauren Kate

Super, jako 1..:'333 Konec v mým podání: ,,Nechoď tam, nechoď tam! Nevstupuj do toho hlasatele! Né, prosím né! Ku-váááááá!"xDDDD