Modrá je barva nočních děsů

Stacey skrývá hodně tajemství – city k Chadovi, který je pořád tak trochu kluk její nejlepší kamarádky, kouzla a čáry, jež v ní dřímají a které ji naučila probouzet její babička, a noční můry, sny, které předpovídají strašnou a děsivou budoucnost. Stacey se v sobě snaží najít dostatek odvahy, aby jimi prošla až do konce a pochopila jejich poselství. Zdá se totiž, že její spolubydlící a kamarádce hrozí velké nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20829/modra-je-barva-nocnich-desu-C96-20829.jpg 3.6217

Modrá je barva nočních děsů 1.

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Blue Is for Nightmares, 2003

Kniha Modrá je barva nočních děsů

Ruru

Velmi hezká knížka u které se někteří budou i bát. Jako já ;-).

Ruru

Velmi hezká knížka u které se někteří budou bát. Jako já :-).

Gabriela456
28.04.2019

Dobře napsaná knížka.

Twinny
27.12.2018

Nebylo to špatné. Ale ani tak dobré. Pachatel nebyl žádným překvapením. Kniha prostě netáhla, ale zároveň jsem chtěla vědět, jestli ten Staceyin "radar" je opravdový.
Spíš doporučím Předtuchy od Jude Watson, hrdinka také vidí do budoucnosti a mně sedla mnohem víc.

Knihomol888
24.10.2017

Knížka se mi strašně líbila a určitě bych si ji přečetla znovu.

žaneta28
14.09.2017

miluju tu knížku... doporučuju

Veronika33
25.06.2017

Kniha je určená pre čitateľov od 12 rokov, mne skôr prišla, že DO 12 rokov. Dej bol neuveriteľné naivne napísaný. Postavy sú nesympatické a nelogicky sa prejavujú. Na túto knihu som už fakt stará :), musím začať čítať anotácie, som si myslela, že to bude taký soft horor. Bol to skôr taká paródia. Uvidím či druhý diel sa zlepší, veľmi nedúfam.

kercah
24.12.2016

Jednoduchý čtivý příběh. Uvidíme, co přinese druhý díl :)

Tigrova kliatba
Tigrova kliatba