Destrukční deník

Konečně deník, s kterým se nikdy nudit nebudete! Světový bestseller nyní i pro české tvořitele a kreativce! Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat, nebo ho dokonce dokončit. Jeho autorkou je kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová, která se zaměřila na výrobu kreativních deníků, a donutí vás podívat se na svět z jiného úhlu pohledu. V téhle knížečce najdete nesmírnou sbírku nápadů, jak ji zničit (pardon kreativně vyzdobit!). Nebojte se trhání, polévání kávou či jiných destrukčních metod, tahle kniha je k tomu určená! Destrukce je hra!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221927/big_destrukcni-denik-221927.jpg 4216
Literatura světová, Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , CooBoo

Wreck This Journal, 2014

Kniha Destrukční deník

Zuzka591

Velmi originální nápad! Mně se toto opravdu moc líbí, vtipné úkoly, prostor pro vaše vlastní zpracování, za mě vážně super!

capricorn__
10. lednaodpad!

("Destrukční deník" jsem dostal ve čtrnácti letech a i v té době jsem z toho nebyl odvařený, to myslím mluví za své.) K čemu tahle "knížka" vlastně je? Nechápu její smysl. Dobře, dobře, pokud vás budou bavit všechny úkoly, stejně pak knížku budete muset vyhodit, protože skončí v tak mizerném stavu (a nejspíš nebude ani moc vonět), že pokud se nerozpadne, bude to štěstí. Pokud zhodnotím úkoly jako takové: stejně nejdou splnit všechny, protože pokud knížku rozšlapete, umyjete a vyválíte bůhví v čem, další stránky se slepí či zničí, takže i tento aspekt je silně nedomyšlený. Co se ale strategie autorky týče, jo, ta je fajn. Na "Destrukčním deníku" mohla vydělat dost.

Máchal96
20.10.2020

Vřele doporučuji na menší house party pokud nejsou po ruce například activity

LillyM.
30.08.2020odpad!

Co si budeme povídat, tvoření rozhodně není moje silná stránka, a šlapat, poflusat, rozervat jen tak deník, je prostě kravina, a to ještě padlá na hlavu. Je to směšná kniha, za kterou vyhodíš dvě stovky. Pak přijde velké zklamání, a chcete vrátit čas. To pak máte chut´ tu knihu zadupat, ale v tu chvíli nechcete plnit úkol z knihy, tak ji jenom vyhodíš, nebo necháš na poličce.

Pythonissam
05.07.2020

"Knihu" jsem si docela oblíbila, když jsem si ji podruhé koupila po několika letech, ale bohužel po letech mne přestala opět bavit, a tak mi leží v knihovně.
V deníku jsou úkoly, které mne opravdu baví, a vím, že časem je dosti možné, že se k nim dostanu, ale upřímně ve 24 letech se mi nechce moc chodit po ulici s deníkem na provázku. Jsem umělec, ale očividně každý to máme jinak, a jsem spokojena tak napůl.
Nápad dobrý, realizace neúplná.

MarMarMar007
16.06.2020

Ze začátku vtipné, ale pak si říkám, že taky zbytečné.

Korsika
03.12.2019

Líbí se mi, jak lze jednotlivé úkoly zpracovat úplně po svém, deník jen dává prvotní impulsy vaši fantazii. Super na odreagování.

Např. Tuto stránku pokresli kolečky. Tak jsem na internátu obešla spolubydlící, ať mi každá udělá kolečko a bylo z toho super odpoledne ;) :D apod.

DominaCZ
13.08.2019odpad!

Jsem tvůrčí tak, až to bolí a až to ostatní nechápou.
Bolí to někdy mě, pomůcky, moje okolí i tvůrčí předmět.

Má tvorba je většinou šílená, hrozná, hnusná a za nic nestojí.
V galerii bych na ní ale možná zarobila dost.

Nejsem konvenční, konvence odhazuju běžně a zcela se otvírám novotám a trendům, ale...
rozervat, popálit, zahrabat, poplivat a jinak pos*at a rozbít chudáka deníček se mi nelíbí.
To byť žertovné umění není a už vůbec to není nebo nemá být doporučovaný prostředek k uvolnění stresu nebo čeho že jinýho.

Kdyby tam byly výzvy jako UTRHNI MĚ A PŘILEP KOČCE NA OCAS anebo UDĚLEJ ZE MĚ FOUKAČKU A ZASÁHNI VŠECHNY ČLENY RODINY by se daly chápat, to by bylo normální, ale....víte jak.
Totok ne.

To si raděj běžte okouknout slevy do Lidlu, zkoukněte Hrušku nebo Prostřeno anebo si zkuste Nevýchovu ... ale deníček vy ani vaše děcka neničte.
(nebo na vás vlítnu a umlátím vás s ním - to se smí !!) :)