Clairka Clairka komentáře u knih

Grey Grey E. L. James (p)

Nuda nuda nuda. Dočetla jsem ale přemlouvala jsem se

14.03.2016 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Bomba :) Opravdu super !

03.12.2015 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Užasná kniha... víc nepotřebujete vědět. Nebudete vědět jestli se dřív smát nebo brečet.... dokonalá !!! A upřímně strašně moc se bojím filmové verze...

27.07.2014 5 z 5

Jak jsem potkal ryby Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Moc krasne povidky :) nebyt maturity asi bych se k Otu Pavlovi nikdy nedostala takhle vim že to neni ma posledni kniha od tohoto skvěleho autora !:)

30.08.2013 4 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Knihu jsem dočetla, ale na mě zbytečně dlouhá přijde mi příběh dost odfláknutý a souhrn všeho možného dohromady co zrovna autorku napadlo. Nuda.

30.03.2024 1 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Skvělá kniha. Přečteno během dvou dnů.

14.02.2024 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Velice krásná kniha. Přečteno během pár dní na dovolené. Téměř nic jsem o tomto tématu nevěděla.

27.08.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Hezký příběh :)

05.08.2023 4 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Nádherný příběh. Slza ukapla… Krasne a prijemne čtení. Přečtěte si ji. Bude vám na tom světě hned krásněji :)

23.10.2022 5 z 5

Naprostá pecka ! Já se tak nasmála. hned chci někam také vyrazit !

06.11.2021 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

Dva týdny jsem knihu četla...a i tak jsem dala jen 168 stránek. A to jsem se na ni fakt těšila, ale asi to není nic pro mě. Třeba někdy jindy...

20.07.2021 1 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Výborný příběh. Originální . Doporučuji

22.11.2020 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Výborný. A ten konec...

13.08.2020 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Dostala jsem jí kdysi k Vánocům a.....jo je to nejlepší kniha pro fanoušky HP !!!!

11.03.2014

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Bože jak to sakra ta autorka dělá?? Čtete a čtete a pokaždé když otáčíte stránku tak si říkáte tak jak to teda je? Nechápu jak se jí něco takového může ,,vyrojit" v hlavě, aniž by sama vraždila...Je geniální nejlepší její dílo, ani Zmizelá mě takhle nedostala! Nejlepší autorka současné doby.... Kniha vás nenechá spát :)))

06.02.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nebojim se rict že tohle je nejlepši kniha jakou jsem zatim měla možnost čist.. Nejde mi z hlavy a jen tak na malou Liesel nezapomenu....

25.11.2013 5 z 5

Kdo věří na zázraky Kdo věří na zázraky Mirka Skočílková

Na mě zbytečně natažený příběh, ale četl se hezky a rychle.

17.12.2023 4 z 5

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

Naprosto skvělá kniha. Krásný příběh plný poučení, dá vám možnost koukat se na svět jinýma očima. Kéž by mi trochu Božidary zůstalo v srdci do konce života.

21.08.2023 5 z 5

Máma má alzheimera Máma má alzheimera Luboš Hacala

Doufám, že se s touto nemocí v životě nesetkám, ale člověk nikdy neví, co přijde kniha je krásně napsaná. Je z ní cítit láska, obětavost a neuvěřitelná síla.

23.05.2023 5 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Četla jsem i předchozí dvě knihy a tahle mě asi zatím bavila nejvíc :) skvěle napsané, smála jsem se i brečela Luca to umí

06.05.2023 5 z 5