cipperka cipperka komentáře u knih

NeMáma: Radosti a strasti mateřství NeMáma: Radosti a strasti mateřství Sarah Turner

Ze života. To mluví za vše :-)

15.01.2024 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Zatím nejlepší díl ze série. Jsem zvědavá na ty zbývající

20.04.2022 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak tohle byla jízda! Psychothriller jak má být 8-) Přestože jsem hlavní zápletku díky filmu již znala, vůbec mi to neubralo na čtivosti a byla jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Za mě nejlepší kniha od Flynnové.

17.02.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Příběh Dawn a Spencera mě bavil o něco míň než předchozí díl o Allie s Kadenem

13.01.2022 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter opět nezklamal!

17.12.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tuhle sérii jsem si koupila náhodou, protože byla v akci a nelituji, naopak, doporučuji! Skvělé, oddechové čtení, i když jednoduché

25.11.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak tohle už i na mě bylo trochu moc, že jsem si musela dát větší pauzu před jeho další knihou.

25.11.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Nevěřila jsem těm negativním komentářům... No, je to kniha jen o sexu, bez příběhu, prostě o ničem. Ale za to aspoň čtivá

07.11.2021 3 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Skvěle napsaná knížka, taková příjemná oddechovka

29.10.2021 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha mě zklamala. Na to, jak má vysoké hodnocení, tak jsem čekala víc. Ale vše bylo jasné od začátku, žádný zajímavý zvrat, prostě nuda, ani styl psaní mě nezaujal, naopak. Ale dočetla jsem až do konce, třeba budou ostatní lepší.

26.10.2021 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

O něco slabší díl než první dva ze série

21.08.2021 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Dlouho jsem knihu odkládala a odhodlávala se k jejímu přečtení, ale nakonec jsem byla příjemně překvapena. Kniha měla spád, četla se hodně dobře

12.07.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Na tohoto spisovatele jsem narazila náhodou a hned si ho oblíbila. Jeho první kniha mě zaujala od začátku do konce; pořád se něco děje, takže se čtenář vůbec nenudí. Je psána velmi čtivě, má napínavý děj a navíc krátké kapitoly, prostě paráda!

27.05.2021 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Námět byl zajímavý, ale moje očekávání se bohužel nenaplnilo - čekala jsem, že v knize bude větší napětí, ale místo toho jsem se těžko prokousávala na její konec

06.05.2021 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Čekala jsem humornou knihu, ale místo toho byla naopak spíš smutná

18.03.2021 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Po delší době jsem sáhla po Sandře Brown, mé dříve oblíbené spisovatelce, ale bohužel mě tato kniha nenadchla... přišla mi slabá, chybělo víc akce, která se objevila až na závěr, proto nechápu tak vysoké hodnocení (nebo už jsem možná namlsaná ostatními autory detektivek)

07.03.2021 4 z 5

O rok starší stařík se mi četl o dost lépe, asi proto, že byl ze současnosti a taky mě potěšily pasáže z Keni, hezká připomínka :-)

01.02.2021 5 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Skvělá knížka, četla se jedním dechem. Objevila jsem tak další autorku, která se bude řadit k oblíbeným

17.01.2021 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

To byla tak nudná knížka, že jsem se musela do čtení nutit. Autorky mě bohužel zklamaly a váhám, jestli si přečtu i ostatní ze série

13.12.2020 3 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Čekala jsem od Cobena tedy víc. Divím se, že má tak vysoké hodnocení

20.11.2020 4 z 5