Unesená

David Mitchell utrpí šok, když jde venčit sousedova psa a ten z moře vytáhne polomrtvou dívku v bezvědomí. Nešťastnice má na sobě zvláštně staromódní šaty, na zápěstí a u kotníků pohmožděniny – nepochybně stopy po poutech – a bezcitně oškubané vlasy. Protože trpí ztrátou paměti a nevzpomíná si, kdo je, otisknou její obrázek i s prosbou o pomoc v novinách. Poznává ji přítelkyně, s níž pracovala na zaoceánské lodi, a také bývalý spolubydlící, kadeřník Simone. Společně neznámou navštěvují v nemocnici a dívka se pomalu zotavuje. Po několika dnech ji však lékař šokuje konstatováním, že musela zhruba před třemi měsíci porodit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251422/big_unesena-QIB-251422.jpg 3.8115

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Stolen, 2010

Kniha Unesená

kackahracka
09. únoraodpad!

Otřesná blbina spíchnutá tak slabomyslným slohem, že mi to ani nestojí za komentář. Nedočteno, přeskákáno na konec, lituju každé minuty, o kterou mě tenhle paskvil obral.

cipperka

Skvělá knížka, četla se jedním dechem. Objevila jsem tak další autorku, která se bude řadit k oblíbeným

evineckY
16.11.2020

Kolik toho člověk unese,aniž by se to na něm podepsalo? Námět se mi sice líbil,ale byl tak trochu naivní, až přehnaný.

Blair88
19.10.2019

Koupeno na dovolené jako náhrada zapomenuté knihy. Nenadchne, ale ani neurazí.

Doubravka1975
17.02.2019

Čtvrtá a poslední knížka mé oblíbené autorky přečtená a super! Bezva napsaný, skvělý, napínavý román, ze kterého mrazí.

PavlaJirka
11.08.2018

Skvělé,napínavé,za mě super a vřele doporučuji

mirvas
25.05.2018

Příběhově dost krutý příběh, který je v knize alespoň trochu odlehčen přátelstvím a láskou. Knihu jako takovou jsem přečetla jedním dechem, četla se velice dobře a když pominu závažnost příběhu, mohu doporučit k volnočasovému čtení.

divokakočka
10.02.2018

Moc mně kniha zaujala,nemohla jsem se od ni odtrhnout do uplného přečtení.