Nezlomná

Belle Reillyové je teprve dvacet let, přesto toho má už mnoho za sebou - únos, znásilnění, prodej do nevěstince. Ačkoli se musela stát prostitutkou, nenechala se zlomit a nakonec se jí podařilo vrátit zpátky domů. Provdala se a uskutečnila svůj dávný sen - otevřela si dámské kloboučnictví. Jednoho dne však do obchodu vkročí Etienne, muž, který jí před lety zachránil život. Setkání v obou rozvíří city, jež měly zůstat zapomenuty. Belle však čekají další útrapy a zkoušky......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304935/big_nezlomna-kwv-304935.jpg 4.670

Belle 2.

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Promise, 2012

Kniha Nezlomná

PavlaA
23.04.2021

Druhý díl této statečné a úžasné ženy se mi líbil ještě více než první. Tolik slz co jsem při čtení uronila se mi u žádné knížky snad ještě nestalo. Jsem ráda jak to nakonec dopadlo a celou dobu v takový konec doufala.

Dandy1
11.09.2020

Příběh hezky plyne. Pokračování původního příběhu je dobře napsáno. Válka je vyobrazena v celé své hrůze i s psychickou zátěží přeživších. Už se těším na další díl.

JanaSustr
10.09.2020

Často jsem si poplakala, bylo to velice silný příběh. Hezký, dojemný, občas i děsivý a upřímný.

mStationka
25.07.2020

Uz v prvnim dile me mrzelo ze Bell nezustala s Et. Dalsi pribeh hlavni hrdinky byl opet plny zvratu,bolesti a lasky...Mile,krasne...

harena
22.07.2019

Občas si ráda přečtu romány pro ženy, je to příjemná relaxace, ale tady je to asi pro hodně mladší ročníky. Nezlomná Bella pomáhá ve Francii raněným, jezdí se sanitkou, setkává se se svojí starou láskou, ale odjíždí se svým raněným manželem domů, kde se o něho stará i v období španělské chřipky. Obálka knihy úplně odrazuje od čtení, jak tady i ostatní píší, vůbec se nehodí k příběhu, pan Bursák knížku určitě nečetl.

Doubravka1975
10.12.2018

Hlavní hrdinku Belle jsem si oblíbila už v knížce Společnice a tohle pokračování o jejím osudu, lásce a bohužel i útrapách 1. světové války se mi také moc líbilo. Obálka pěkná, akorát se vůbec nehodí k příběhu.

hrosulik
06.05.2018

Jedním slovem úžasná. Tak moc mi bylo líto, že už jsem na konci. Určitě mohu doporučit.

luciefeix
27.04.2018