cie Online cie komentáře u knih

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Nemůžu jinak než dát za pět! Opět skvělý příběh a návrat do minulosti...trochu mi to připomíná seriál, který se tuším jmenuje Beze stopy, kde se prolíná příběh z minulosti a ze současnosti. Doporučuji.

15.12.2016 5 z 5

Na hraně temnoty Na hraně temnoty David Morrell

Tak mě knížka nebavila, prostě nuda. Pozitivně hodnotím snad jen Quinceyho.

10.12.2016 2 z 5

Dočteno snad jen z nostalgie...forma scénáře mě vůbec neuspokojila, kdo nezná dobře předchozí díly, tak se v tom bude ztrácet, samotný příběh taky nic moc, možná by vynikl víc nebýt jen té přímé řeči...teď si ani neumím představit, že bych na to šla do divadla.

28.11.2016 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Zbytečné protahování děje, v podstatě žádné alespoň trochu uvěřitelné vysvětlení proč...kdybych už neměla půjčený třetí díl, tak už dál rozhodně nečtu.

15.11.2016 2 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Nemám ráda, když hned na obalu knihy na mě "křičí" srovnání s jinými knihami (spisovateli), to jsem pak hodně skeptická a někdy mě to spíš od knihy odradí. To je opravdu nutná taková reklama? Nikdo by ji nečetl? V tomto případě určitě tahle reklama nutná není a kniha je výborná sama o sobě! Proto musím dát knize 5*, protože je opravdu skvělá!

03.11.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak sice jsem už od poloviny knihy tušila, jak to dopadne, ale kniha se mi líbila a přišlo mi zajímavé číst příběh z různých pohledů tří žen.

31.10.2016 4 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Tak mně se vyprávění z pohledu dítěte líbilo, protože to je to, co dělá tuhle knihu zvláštní a jinou...a proto dávám 5* a doporučuji.

31.10.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

A saaakra! On ještě není další díl??? :-D

11.10.2016 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Další skvělá detektivka! Kdy bude další díl!? ;-)

28.09.2016 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

I když mám knihy s postapokalyptickou tématikou docela ráda a pár jsem jich už přečetla, tak tahle kniha mi nesedla. Do čtení jsem se musela nutit. Myslím si, že mi nesedla ta kombinace s "nadpřirozenem".
SPOILER Prostě nevěřím, že někoho může zabít nějaký zvuk a druhého ne, do toho létající příšery...další díly rozhodně číst nebudu.

25.09.2016 1 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Strašně, ale strašně naivní...jak hlavní hrdinka, tak celá knížka...bud v té knížce byli všichni sluníčkově hodní anebo pekelně zlí...ach jo

06.09.2016 1 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Dobře se to čte, ale je to dost nereálné a i když je to z Anglie, tak mi to připomíná spíš americké seriály.

31.08.2016 3 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Zajímavá kniha...jen mi nepřišlo, že bylo hlavnímu hrdinovi 15-16let, typovala bych ho tak na 10-11let vzhledem k tomu, že pořád plakal a styl psaní byl dost jednoduchý. Ze začátku jsem si dokonce nebyla jistá, jestli náhodou není i mentálně zaostalý :-D

31.08.2016 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

I když tu neřádí sériový vrah, který by vyvraždil celé město a nestříká tu všude krev, tak jsem se opět nemohla od knížky odtrhnout! Doporučuji a vrhám se na další díl!

12.07.2016 5 z 5

Misterioso Misterioso Arne Dahl (p)

Moc postav, moc jmen, nic moc napětí, nic moc zápletka, ucházející sex.

08.07.2016 1 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Napínavé od začátku až do konce!

27.06.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Poslední díl je důstojné pokračování a završení už tak skvělé trilogie. Nudit se rozhodně nebudete! A i když jsem předchozí díl četla kdysi dávno, téměř hned jsem se zorientovala, a to díky krásnému úvodu plného fotografií. Většinou mě totiž nebaví začátek knih, které navazují na předchozí díl a čtvrt knihy se omílá děj z předešlé knihy.

15.06.2016 4 z 5

Smrt pana fotografa Smrt pana fotografa Dana Kovaľová

Opravdu prázdninová oddechovka. Moc se mi líbil začátek a sedl mi styl humoru, bohužel pak už to moc negraduje a od zápletky příliš nečekejte. Velké plus je malý rozměr knihy vhodný do kufru ;-)

06.06.2016 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Jakmile jsem pochopila, že nám autor opravdu hned na začátku prozradil kdo je vrah, tak mě to dost zklamalo. Čekala jsem, že aspoň na konci bude nějaké malé překvápko, ale nic...přitom celkem originální nápad...škoda.

02.03.2016 3 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Tak Osvícení bylo prostě lepší, a to jsem ho četla hooodně dávno...ale zas nemůžu říct, že by mě Doktor spánek vyloženě nebavil. Začátek byl trochu slabší a toho nadpřirozena vč. "upírů" bylo na mě už moc, abych tomu mohla uvěřit.

24.02.2016 4 z 5