cie cie komentáře u knih

Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Adele Faber

Tuhle knížku by si měl přečíst každý rodič! A já si ji koupím!

17.04.2021 5 z 5

Rozvratník Rozvratník Sebastien de Castell

Moc hezké! A snad to tedy slovy autora nebude navždy poslední díl...a pozor, kdo nečte závěrečné poděkování (stejně jako já), mohl by se připravit o jedno zakončení příběhu! ;-)

02.11.2020 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Opět super čtení! A tentokrát je opravdu lepší číst díly správně za sebou...i když je předchozí kniha v tomto dílu stručně shrnuta, byla jsem ráda, že jsem ji četla, protože v ní byla vyzrazena celá pointa a už bych se k ní asi nevrátila, a to by byla škoda ;-)

28.10.2020 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Super kniha! Nechápu ta nízká hodnocení! Konečně knížka, kde je jedna vražda, zajímavé téma, krev necáká všude okolo, hlavní postava není superhrdina, vrah je odhalen opravdu až na konci a uhádal by ho málokdo...pokud máte rádi postupné vyšetřování a sbírání důkazů a ne přestřelky a dalších pět vražd než se dopadne vrah, který vymýšlí nejrůznější zabijácké násilné praktiky a ještě zvládne zabít manželku či milenku hlavního hrdiny, tak je to knížka právě pro vás. Mně to stylem psaní připomnělo naší autorku Klevisovou. Tak uvidím, jaké budou další díly, ale už se nemůžu dočkat!

01.04.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Šíleně naivní, ale moc mě to bavilo, výborná oddechovka! :-)

19.11.2019 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Davam pet hvezd, i kdyz nesnasim, kdyz kniha konci takto "pokracovani priste", a navic jeste nevysel dalsi dil!!!

02.08.2019 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Je neskutečné, že někdo s tak nízkým sebevědomím to dotáhne až tak daleko...opravdu škoda, že to dopadlo takto a že se to řešilo veřejně, protože i kdyby se Gábi chtěla vrátit, tak kam? A kdo za to může?

26.05.2019 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Vynikající začátek, zbytek podprůměrné a předvídatelné.

27.04.2019 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Úžasné! Dokonalé! Napínavé! Mnohem lepší než první díl! Kdy bude další díl!!!???

10.11.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Dokonalé jako všechny díly!

27.10.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Já bych řekla, že tahle kniha je jiná než ty předchozí...hlavně tu Robert nepůsobí jako akční hrdina, který všechny přepere nebo jim uteče, za což si autor zaslouží pochvalu, protože to působí daleko reálněji. Sice jsem vraha odhadla velmi brzo, ale celé to do sebe zapadlo.

22.10.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Bylo to moc napínavé...dala bych i pět hvězd, ale vadí mi, že hlavní hrdina je až moc dokonalý! :-D

11.10.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvělá knížka! Není co dodat!

11.10.2018 5 z 5

Nevěrné ženy pijí sauvignon Nevěrné ženy pijí sauvignon Věra Fojtová

Hodně jednoduché a předvídatelné...

01.10.2018 2 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Vadilo mi, že snad každá postava, která se v knize jen mihla, nějakým způsobem ubližovala dětem nebo je zneužívala.

01.10.2018 3 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Hodně ale hodně naivní, ale oddechové a celkem vtipné čtení.

10.09.2018 3 z 5

Město - Podívej se pod okénko! Město - Podívej se pod okénko! kolektiv autorů

Koupeno v levných knihách a rozhodně nelituju. Patří mezi naše oblíbené knížky.

26.08.2018 5 z 5

Černá nenávist Černá nenávist Dennis Lehane

Moc se mi líbil humor a nadsázka...kdyby autor ubral přestřelek, aby to nebylo jak v laciným americkým filmu, dostal by ode mne pět hvězd.

24.08.2018 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Detektivka se silným erotickým napětím mezi hlavními hrdiny. Jedna z mála knih, kde mi tato kombinace nevadila, právě naopak! :-D

29.07.2018 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Do 150 strany strašná nuda...pak se to naštěstí rozjelo, i když jasný vývoj událostí...předvídatelné.

10.07.2018 3 z 5