Nevěrné ženy pijí sauvignon

Další příběh z řady vinařských krimi se opět odehrává v kouzelném jihomoravském kraji pod Pálavou, mezi vinohrady, vinnými sklípky a vinaři. Otevřelo se naplno jaro a přineslo s sebou nejen práce na vinicích, ale také hodně radosti. Velikonoční košty vín se střídají jeden za druhým, neboť mladá vína právě dozrála do plnosti, ale také jsou poslední dubnový den tradičně zapalovány ohně k pálení čarodějnic. V první májový den je nedaleko místa, kde hořela vatra, nalezena ohořelá mrtvá žena v kostýmu čarodějnice. Jde o násilný trestný čin, nikoliv o nešťastnou náhodu, jak by se na první pohled zdálo, neboť žena je kromě viditelného popálení i uškrcená......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174921/neverne-zeny-piji-sauvignon-174921.jpg 3.743

Vinařská krimi 3.

Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Nevěrné ženy pijí sauvignon

Florindela
06.10.2019

Série detektivek z jižní Moravy. Celkem 4 díly, ale nepochopila jsem, v jakém pořadí mám tyto knihy číst. Takže jsem začala touto. Protože byla označena jako jarní příběh. Naprosto mě ovšem šokovaly první strany a kapitoly, ten přitroublý rozhovor dvou detektivů v kanceláři... to neeee! Neumím odložit nedočtenou knihu, i když je nezáživná, tak jsem se prokousala ke konci. V průběhu se děj zlepší, když se stane zločin, tak ti dva přestanou aspoň tlachat nesmysly. Přečetla jsem ještě další dvě knihy ze série. Ale tu poslední, kterou jsem zřejmě měla číst jako první, už jsem ani neotevřela.

TeaPeter
01.09.2019

Další detektivní jednohubka.

Danuše7
11.06.2019

Prima čtení.

cie
01.10.2018

Hodně jednoduché a předvídatelné...

Niane
07.02.2017

Souhlasím s některými komentáři - nenadchne, neurazí. U série zůstávám už jen kvůli malebné Moravě. Chybí mi pořádné vyšetřování a tentokrát jsem se několikrát přistihla i přitom, že dialogům mezi vyšetřovateli Kubou a Lukášem nevěřím - cítím z toho spisovatelku ženu, která píše postavu muže. Nicméně za příjemnou atmosféru tři hvězdičky.

gossipavlina
27.08.2016

Bylo to úsměvné, hodně předvídatelné. A ty dialogy, :-D Ale to není smích, že by to bylo vtipné, ne. Přišlo mi to místy dost směšné.
Dočetla jsem ji do konce, ale další díly číst nebudu, protože mě to nijak nenadchlo. Ani zápletkou, ani stylem. Závěrečný pocit z celé knihy: nenadchne, neurazí.

ivoiro
04.04.2016

Super, stejně jako předchozí dva díly. Příběh milý, pobaví a ničím neurazí.

Wish
07.11.2015

Knížka se čte stejně dobře jako předešlé díly, to se nedá popřít, ALE... Už mě to schéma, podle kterého Fojtová stále píše, přestává bavit. Mimo jiné vrah se dá odhadnout dříve, než se tam dotyčná postava vůbec objeví... Čtvrtý díl si přečtu jenom proto, že je to poslední díl téhle série... tedy snad...

Vzpoura goliardů
Mafie v Praze

Věra Fojtová
česká, 1947

všech 21 knih autora

Kniha Nevěrné ženy pijí sauvignon je v