cie Online cie komentáře u knih

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Nedočteno...prostě to nešlo.

16.02.2016 odpad!

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Přečteno jedním dechem! Napínavé až do konce!

16.02.2016 5 z 5

Bezedná propast Bezedná propast Ken McClure (p)

Kdyby v podstatě nebylo už vše řečeno v obsahu knihy, tak by mě to možná bavilo víc...

08.02.2016 3 z 5

Podezřelý Podezřelý Michael Robotham

Skvělá detektivka! Doufám, že v češtině vyjdou i další díly!

02.02.2016 5 z 5

Strážkyně pramene Strážkyně pramene Emmi Itäranta

Z této knihy mám smíšené pocity...na jedné straně jsem ráda, že hlavní hrdinka nebyla zachránkyně celého světa a udatná bojovnice a na straně druhé mi tam přece jen chybělo víc napětí a více děje...ke konci jsem si říkala, že to asi bude mít pokračování, takže mě konec docela zklamal a zároveň překvapil...no prostě kniha, kterou netuším, kam zařadit a musím o ní ještě chvíli přemýšlet.

24.01.2016 3 z 5

Hněv andělů Hněv andělů John Connolly

Prostě nuda...spousta lidí, jmen a jejich příběhů, které s příběhem snad ani nesouvisí, (SPOILER) takže samotný příběh je jen o cestě do lesa, což čtenář uhádne už na začátku.

09.01.2016 2 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Napětí od začátku do konce! A i když si myslíte, že pointa je jasná, tak budete na konci překvapeni ;-)

03.01.2016 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Konečně dobrá detektivka od českého autora! Skvěle vykresleny postavy a i když zrovna nejde o život, tak se čtenář nenudí. Po dlouhé době jsem neuhádla vraha, takže za to velké plus

31.12.2015 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Zatím nejlepší díl, napínavé i když jsem hned na začátku poznala vraha - proto jedna hvězda dolů.

24.12.2015 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Do půlky knihy neuvěřitelná nuda, musela jsem se přemlouvat, abych četla a od půlky docela snadno odhadnutelný závěr. Ještě se mi nestalo, že bych knihu cca o 200 stranách četla tak dlouho.

21.12.2015 2 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Krásná kniha, moc pěkné ilustrace, ale tak strašně smutná a depresivní...dětem bych ji číst nedala, leda že by měly podobnou zkušenost a potřebovaly by se s tím vyrovnat.

14.12.2015 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Zajímavé čtení...akorát na můj vkus se zbytečně některé věci opakovaly neustále dokola, což už mě nebavilo...konec jsem odhadla už v půlce knížky.

08.12.2015 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

"Já chci Maxona, nebo Aspena...nebo Maxona....ale líbat se můžu s oběma!" :-D

27.11.2015 1 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Kniha byla napínavá, přepínání do minulosti mi nevadilo, naopak jsem se na to těšila...vadily mi ale časté změny vypravěče - děj byl vyprávěný z pohledu skoro všech postav příběhu a hlavně ze začátku než jsem si zapamatovala kdo je kdo, tak to bylo dost matoucí.

24.11.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Prostě pohádka pro náctileté. Místy dost naivní, ale jako oddechovka před spaním ok ;-)

19.11.2015 3 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Nelze udělit jinak než plný počet! Přečteno jedním dechem, nádherná kniha! Byla moje první od této autorky a určitě ne poslední!

07.11.2015 5 z 5

Jantarové oči Jantarové oči Vilma Kadlečková

Zatím mám z této knihy rozporuplné pocity, protože se jedná o pečlivě a celkem originálně vypracovaný svět, pro mě ze začátku i trochu zmatený než jsem se zorientovala, do postav se ale lehce v žijete, protože jsou skvěle popsány jejich pocity a myšlenky, možná bohužel trochu na úkor chudšího děje, ale přesto jsem knížku nemohla jen tak odložit a k tomu ještě zcela otevřený konec...no po dalším díle určitě sáhnu a uvidíme ;-)

13.10.2015 4 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Mně se to vůbec nelíbilo, od postav, přes zápletku až po konec katastrofa. Jedna hvězda za docela dobrý nápad na provedení vražd, ale toť vše. Jako kdybych četla scénář k béčkovému americkému filmu.

06.10.2015 1 z 5

Na viděnou Na viděnou Mary Higgins Clark

Jedna ze slabších detektivek, zápletka s typickým americkým happy endem, jednoduché dialogy a naprosto příšerný překlad - špatné skloňování a absence slov.

29.09.2015 2 z 5

Muž na dně Muž na dně Iva Procházková

Moc pěkná detektivka, kdy vrahem může být opravdu kdokoli. Celou knihu se pátrá, občas pomůže i věštění hvězd. Kniha začala velmi slibně, bohužel si šťávu až dokonce neudržela. Prostě na pět hvězd mi tam chybělo aspoň trochu napětí.

23.09.2015 4 z 5