Na viděnou

Televizní reportérka Meghan Collinsová přináší aktuální zpravodajství z úrazové ambulance, zrovna když tam přivezou ošklivě pobodanou mladou ženu. Otřesným zážitkem se pro Meghan nečekaně spustí řetězec podivných odhalení o tajném životě jejích blízkých. Setkání ji přiměje k pátrání po záhadně zmizelém otci a ona v něm tvrdošíjně pokračuje, i když se ocitne tváří v tvář pravdě, která by ji mohla stát život. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/6488/na-videnou-6488.jpg 4.389
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

I’ll be see you (2006)

Kniha Na viděnou

EvikU.
07.04.2017

Dokonalá kniha stejně jako autorka.

Toňula
12.09.2016

Další povedená Clarková, příběh má spád, napětí, nepostrádá milostnou zápletku, vnitřní monology postav a graduje k překvapivému konci.

petka-2007
04.12.2015

Kniha se mi moc líbila, četlo se jedním dechem, psáno lehkou rukou.

cie
29.09.2015

Jedna ze slabších detektivek, zápletka s typickým americkým happy endem, jednoduché dialogy a naprosto příšerný překlad - špatné skloňování a absence slov.

costawa
25.07.2015

Meghan řeší záhadu smrti svého otce. Díky překladu a absenci korektury vy zase řešíte pouze chyby, překlepy a absurdity. Obsah vám zcela jistě unikne, což je možná dobře, protože tak plytkou detektivku, kde vám náznak zápletky nebo rozuzlení servírují už v prvních pár stranách, přičemž hrdinka na to přijde na konci, jsem dlouho nečetla. Autorka i překladatelka (a ostatní z edice) by měly změnit povolání.

ovpana
12.01.2015

Hezké čtení, zajímavý příběh

vikimi
20.07.2014

Moc pěkný příběh, akorát jsem od začátku podezřívala toho správného - je pravda, že autorka začíná být příliš předvídatelná. Ale příběh moc pěkný, akorát vydání od Klokana bylo plné překlepů a slov jako odlepující světla nebo jsou v knize dokonce dva stejné odstavce za sebou. Občas byly věty zmatené, ale knížka je moc pěkná, škoda, že to vydání takhle zkazili! :/

terezaeaby
12.03.2014

Asi špatně vidím , na obálce knih píšou Mary Higgins Clark , její jméno tam nevidím

Lovci hlav
Lovci hlav