CHESS CHESS komentáře u knih

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Další perfektní jízda! Co prostě říct: ta holka je pako! Dost jsem se nasmála a tolik jsem toužila po dalším dílu, že jsem si napsala do nakladatelství, abych zjistila jestli bude další díl. A hádejte! BUDE! Takže se máme na co těšit. Já už se teda nemůžu dočkat! :D

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Výborná kniha! Skvělý děj. Moc se mi líbí, jak jsou hlavní hrdinové zlomení a z jiné společnosti, ale i přesto si k sobě dokáží najít cestu. Za mě úžasný :D

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Neuvěřitelná kniha! Naprosto si mně získala a četla jsme jí už tolikrát, že si jí pamatuju skoro nazpaměť, ale brzy se k ní dostanu jistě znovu. Líbí se mi jak se z malé šedé myšky - s pěkně prořízlou pusou - stane sexy toužící kočka. Noah je fajn, ale spíš jen milej kamarád. Ale když narazíte na Zana... prostě wow! Já na tom chlapovi zbožňuju první poslední a hrozně se mi líbí, že se J ackie ocitne v křupavém sedviči společně se dvěma muži, kteří po ní touží. Kohopak si asi vybere? :D Já vím! Ale neřeknu, přečte si sami a zamilujte si se mnou všechny bláznivé postavy a střelené situace do kterých se naše sukuba dokáže dostat :)

03.06.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Perfaktní! Zničená holka a trpělivý kluk. Nikdy jsem nečetla podobný příběh, při kterém by se hlavní postava dostala do takovéhle situace, ale je to velice dobře napsané a proto neváhejte a dejte se do čtení! :D

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Z nějakého důvodu jsem jí nedočetla :)

04.06.2016 2 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Tak jsem si mylně myslela, že jde zase o podobné téma jako jsou odstíny. Ale vůbec to tak nebylo. Byla jsem mile překvapená a určitě si jí přečtu znovu. Velice rychle děj ubíhá a brzy jistě budete toužit po dalším dílu :)

03.06.2016 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Ze začátku jsem knize moc nerozuměla, ale po pár stránkách jsem se zaběhla do děje a udělala si obrázek o tom, co se děje. Líbilo se mi, že "moudrooko" překrývalo realitu a dělalo ze světa lepší místo, ale na druhou stranu jeho uživatelé byli velice naivní a zbaveni pravého smyslu života. Komu by se nelíbilo necítit bolest nebo strach? Ale když se do takové situace dostanete jsem zmatení a vystrašení a nevíte, co od toho očekávat. Ale Arie se celkem rychle přizpůsobila a když se konečně po trochu zdlouhavém začátku dostala k Perrymu děj se pořádně rozjel. Líbilo se mi jak autorka udělala z divochů vyvinutější bytosti, i když žili jako zvířeta venku a lidé s technologiemi ani neznali pravý smysl života. Žili ve své bezpečné bublině, až se najdednou Arie dostala na druhou stranu a poznala, že nemůže nikoho odsuzovat za jeho způsob života. Beztak jí nic jiného nezbývalo, když je jako oni :) Konec mě trochu rozhodil, když odešla, ale alespoň se můžeme těšit na další díl, až se znovu setkají :)

Jediné co mě trochu mrzí jsou nesmyslné a do očí bijící chyby! Navzdory tomu doporučuji :)

27.05.2016 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tohle jsem vážně nečekala. Pitomnější hrdinka snad není, neskutečně hloupá a bez sebeúcty. Ostatní postavy jen do počtu pro plánované čuňárny. Trocha zvrácenosti nevadí, ale musí to být dobře napsané, tohle rozhodně nebylo! Nesmyslné celé, sex scény to nezachrání. Přečetla jsem to celé, doufala jsem v něco... ale prostě nic, škoda penež i času.

09.01.2021 odpad!

Polibek Polibek Anna Todd

Teda tak musím říct, že jsem čekala něco lepšího. Kniha se mi sice líbila, ale dost mně irituje Hardin a je chování a Tessina naivita a pokrytectví je taky něco. Chce Hardina, ale přesto není schopná se rozejít se svým stávajívím přítelem, jenom proto, že on pro ní vždycky představoval jistotu, ale ne lásku a vášeň. To jí obstarává Hardin a velice rád k tomu přidává ponižování, křik a podupávání Tessina ega a holka se stejně pořád vrací pro víc... Ale i tak dobrá oddechovka :)

14.06.2016 3 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Kniha se mi líbila, ale čekala jsem něco víc. Chtěla jsem další vikingský svět, kdebych se mohla přiblížit k tomu, jak ve skutečnosti žili. Místo toho jsem dostala naivní malou holku, která se dokáže kvůli všemu naštvat. Příběh byl dobrý a poutavý, ale stejně jsem prostě očekávala něco víc...

11.06.2016 3 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Další skvělý příběh o trvdohlavých hrdinech, kteří se do sebe po pořádném boji zamilují. Super :)

11.06.2016 5 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Naprosto jsem se zamilovala do Bonese. Cat její nenávist k upírům dost poznamenala, za což může její stupidní matka. Ta ženská mi občas vážně pila krev :D Ale jinak originální příběh o poloviční upírce a nenasytném upírovi, který se do ní zamiloval, když seděla polonahá a svázaná v jeho jeskyni a vybízela ho, aby jí zabil :)

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Za mě určitě bezva! Zbožňuju Kala a jeho vztah s bratrem. Jejich neustále špičkování a Nikovu tvrdou výchovu svému mladšímu bratrovi, který se chová jako malý parchant, ale tomu se prostě musíte smát :) Vtipálek je občas na zabití, ale rozhodně se mi do příběhu hodí. Zatím jsem četla všechny knihy, které u nás vyšlo, dost mě mrzí, že nebudou další :(

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Začátek mě trochu překvapil a pobavil - opilecká svadba v Las vegas. Děj z pohledu Evelyn se mi líbil, David mě trochu štval tím jak jí odháněl a pak najednou otočil a už jí nezpustil z očí. Ze dne na den se dali dohromady a celkově to zvali oba moc rychle. Jejich rozchod mně nijak nepřekvapil, ale i tak se zachovala jako děcko a utekla a nenechala si nic vysvětlit. Ale na druhou stranu to chápu. Líbilo se mi jak David zkrotl a snažil se ji získat zpátky (které holce by se nelíbilo, když okolo ní chlap skáče a sanží se jí udělat šťastnou :)) Konec byl trochu zdlouhavý, ale jinak se mi kniha líbila. Příjemná oddechovka a vřele doporučuju :D

27.05.2016 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Musím říct, že jsem byla nadšená, když jsem četla příběh o hrdince, které něco dokáže a ničeho se nebojí. Oblíbila jsem si snad všechny postavy a hlavní hrdinka je teda dílo :) A to intrikování mě taky dost bavilo. Nečekala jsem to, ale rozhodně doporučuju :)

09.01.2021 5 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tak teda nebylo to zrovna nejhorší, ale žádná bomba taky ne. Prvních pár stránek nic moc. Vůbec jsem nepochopila proč si brala cizí peníze a proč jí je celý rok posílal aniž by něco chtěl, ale na druhu stranu chápu bylo to pro příběh. A pak přišla ta hlavní bomba. Zavázal jí oči. Bože! To mu jsem se prostě musela smát, protože to jinak nešlo. Dostalo mě, když jí začal říkat, že má nějaké temné tajemství na které zatím není připravená a jak uzavřený člověk je a další hlouposti. Prostě jsem se to mu musela jen smát. Pak se trochu víc rozjelo a už bylo co číst. Prostě klasika. Bohužel některé jeho manýry mi až silně připomínali Christiana Greye, ale kdo v dnešní době všechno nepřirovnává k němu? Děj pak probíhal celkem v pohodě, ale začínám mít dost bohatých chlapů a chudých nezajímavých holek. A další bomba přišla s jejím otcem. Nevím proč, ale připadalo mi to nějak divný. A pak prostě klasika. Uteče a potřebuje nějaký čas, aby si vše srovnala v hlavě a stejně přijde na to, že bez něj nemůže být. Celkově to není špatný příběh, prostě normální oddechovka :)

12.07.2016 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Mám doma všechny tři díly a nemůžu říct, že bych litovala, že jsem si je pořídila. Začátek je trochu zdlouhavější, ale pak se vše rozjede a děj vás vtáhne a už nepustí. Velice mně překvapila propracovanost knihy, styl psaní a hlavně Lisbeth a její život. Vážně skvělý detektivní příběh :)

14.06.2016 4 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Skvěla oddechovka, jenom trochu víc předvídatelná. Naivita a uječenost Skye je fakt něco. A že jí trvalo, než přišla na to, kdo je doopravdy Jestřáb, já to věděla už od začátku :) Prostě stará dobrá klasika asi funguje nejlíp pro zkrácení dlouhé chvíle :)

14.06.2016 3 z 5

Schůzka se smrtí Schůzka se smrtí Agatha Christie

Četla jsem ještě na základce a musím přiznat, že to nebylo vůbec špatné. Děj rychle ubýhal a nakonec jsem byla překvapená tím, kdo je skutečný vrah. Ale asi si další knihy nepřečtu....

11.06.2016 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Tak musím říct, že jsem byla vážně příjemně překvapená. Ale trochu mně štval obvyklý začátek: jsem jiná, ale nevím čím to je. A nezjistí to až do chvíle, kdy jí to někdo nepoví. Taky mně celkem rozčilovalo, že Patty z ničeho nic o všem ví, ale nic jí nepověděla :( Trochu mně štvalo, že jsem se nedočkala i Kaidenova pohledu, ale i tak jsem se na něj vždycky těšila a to jak se do něj zamilovala po třech společných dnech... Jednu hvězdu srážím za to, že jsem očekávala trochu drsnější příběh :)

11.06.2016 4 z 5