Třetí hrob přímo před nosem

Vstupte do světa soukromé vyšetřovatelky z Nového Mexika se specializací na paranormální jevy. "Smrtka" Charlie Davidsonová se vrací! A lije do sebe černé kafe, protože kdykoli zavře oči, vidí jeho - Reyese Farrowa, napůl člověka, napůl supermodela, a navrch ještě Satanova syna! Uvěznila ho sice na věčnost ve fyzickém těle, ale tak snadné to zase nebude. Teď musí vyřešit případ nezvěstné manželky, poradit si s egocentrickým doktůrkem, uklidnit svého ustaraného tatínka a vypořádat se s gangem motorkářů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236567/charley-davidson-treti-hrob-primo-p-S2L-236567.jpg 4.6341

Charley Davidson 3.

Literatura světová, Detektivky, Fantasy
Vydáno, Beta-Dobrovský

Third Grave Dead Ahead, 2012

Kniha Třetí hrob přímo před nosem

cukrovka

Čtivý duchařský příběh plný černého humoru a ironie.

havrmoni

Musím přiznat, že mě to dostalo. Začtu se a ejhle je konec. Hrdinka mě sice tu a tam vytáčí, ale i to je v normě.

Romžiry

Výborné. Smrtka svojí ironií a smyslem pro humor nezklamala.

pip11

Opět další skvělý díl.
Nálepka na nárazník:
„Pokud se vám věci nedaří napoprvé, pak seskoky s padákem nebudou nic pro vás“.
Nápis na tričku:
„Když máte pocit, že se na vás všechno řítí, jedete asi v protisměru“.

Catyna
01.12.2019

Výborná

iiiccc
29.11.2019

Nikdy by mě nenapadlo, že úplně propadnu sérii tohohle typu. V tomhle díle bylo navíc tolik linií a všechny naprosto skvělé. Zároveň přibylo napětí, akce a nezbytná ironie.

Ivet1990
01.11.2019

Každým dilem z této série jsem napjatější než u předchozího dílu. Tato série opravdu stojí za přečtení

nik077
14.10.2019

Super, těším se na 4 díl.

humor

Darynda Jones
americká, 1965

Kniha Třetí hrob přímo před nosem je v

Právě čtených1x
dalších seznamech4x