Třetí hrob přímo před nosem

Třetí hrob přímo před nosem https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236567/bmid_charley-davidson-treti-hrob-primo-p-S2L-236567.jpg 5 450 99

Charley Davidson série

Vstupte do světa soukromé vyšetřovatelky z Nového Mexika se specializací na paranormální jevy. "Smrtka" Charlie Davidsonová se vrací! A lije do sebe černé kafe, protože kdykoli zavře oči, vidí jeho - Reyese Farrowa, napůl člověka, napůl supermodela, a navrch ještě Satanova syna! Uvěznila ho sice na věčnost ve fyzickém těle, ale tak snadné to zase nebude. Teď musí vyřešit případ nezvěstné manželky, poradit si s egocentrickým doktůrkem, uklidnit svého ustaraného tatínka a vypořádat se s gangem motorkářů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Third Grave Dead Ahead , 2012

Yana-66
25.12.2015 5 z 5

Naprosto perfektní! Čím dal lepší a lepší :-)

dalia1769
09.12.2015 4 z 5

Třetí díl si udržuje úroveň druhého dílu, spousta vtipných hlášek, docela bohatý děj a sympatické postavy. Opravdu příjemná nenáročná oddechovka na pomezí fantasy a detektivky. Pokud další díly skutečně česky nevyjdou, bude to docela škoda.

Petkulajda
31.08.2015 5 z 5

Další naprosto úžasný díl. Rozhodně můžu doporučit :-) Jen doufám, že se nakonec rozhodnou vydat i další díly. Prosííím :-)

Jessie_K
24.08.2015 5 z 5

Tyto knížky buď milujete a nebo jste je nikdy nečetli. :-)

hlina
11.08.2015 4 z 5

I třetí díl jsem si užila.
Moc mě baví nápisy na tričkách na začátku kapitol. ,,Jsem nástrojem samotného Boha. Sloužím mu k nasíraní lidí, které nemá rád."
Jen mě mrzí, že nevládnu angličtinou, a proto doufám, že budou přeloženy i další díly.

moonula
09.08.2015 5 z 5

Dávám plný počet hvězdiček.Fakt parádní kniha i když všechny tři díly jsou parádní...Bohužel jako vždycky se vydá jen první dva nebo tři díly a pak to nechají jen tak,ať si zbytek domyslíme.Poslední dobou se to stává často..Kdybych to věděla,tak to raději ani nezačínám číst,protože teď mně to mrzí že ostatní knihy nikdy nepřečtu..Hledala jsem to v Němčině a Polštině a ani oni nemají další díly.Podle všeho je taky dělat ani nebudou,jako u nás.Na Slovensku také ne,takže to nechápu...Proč i v jiných státech nechají sérii nedodělanou..Anglicky si to bohužel nepřečtu protože to neumím.... :-)Škoda..Ale co holky co čtou original..Nepřeložíte nám to?Si to od Vás koupíme.Teda já s kámoškou určitě...A věřím,že nejen my...

Brambram
03.08.2015 5 z 5

Pořád se bavím, mimo jiné se vždy těším na úvodní tričkovou hlášku na začátku každé kapitoly. Nicméně vzhledem k tomu,že další díly asi nebudou, tak budu muset přejít k originální verzi.

PetraBery
20.07.2015 4 z 5

Skvělé! Švihlá a vtipná Charlie mě prostě baví a Rayes je.... hmmm, prostě k sežrání... :o). Celá série mě baví, má švih a vůbec nenudí. Určitě si přečtu i další díl.

galinek
02.07.2015

Já si OPRAVDU všechny tři díly užila, kdo má trochu rád fantasy a nebojí se tmy - vřele doporučuji! A opravdu jsem se srdečně zasmála - někdy by se děj zdál trochu "přitažený za vlasy" - ale kdyby to tak nebylo, tak by to nebylo ONO. Kdypak se dočkám pokračování?....

ikos4
19.06.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších sérií, co jsem vůbec četla....dokonce mě dohnala k tomu, že pomocí googlu a své drobné znalosti angličtiny jsem se donutila přelouskat dalších pět dílů v angličtině:)

Ewik
27.05.2015 5 z 5

Naprosto výborná kniha. Moc jsem se u ní bavila. Hlášky byly vážně vtipné a děj měl švih a šmrnc. Střídala se jak romantika, tak napětí. Tato série se mi moc líbí, ale opět se potvrdilo, že kdykoli mám nějakého oblíbence, nikdy to nejde tak, jak bych chtěla.
Svět Charley Davidsonové mě vždycky spolehlivě pohltí. Je fantastický, drsný a žhavý. Břitký humor naší "Smrtky" je mi více než sympatický a nedám na něj dopustit.
Čekání na další díly mě asi zabije.

cori
08.05.2015 4 z 5

Tento díl se odehrává 14 dní po událostech v předchozím díle. Charley pátrá po jedné zmizelé manželce a muži, který má být deset let mrtvý. Získá také anděla strážce. Bavila jsem se hláškami hlavní hrdinky a neskutečnými situacemi, do kterých se dostává. Jen jsem trochu nepochopila doktorovu hlášku, že jeden dotyk stačí. Jak to chtěl udělat? Těším se na další díl, v němž má započít válka mezi nebem a peklem.

P.ary
27.04.2015 5 z 5

Jak já lituju, že jsem se ve škole neučila pořádně anglicky... Protože jinak už bych měla přečtené všechny díly, které doposud vyšly... Takhle musím čekat na vydání dalšího dílu nekonečně dlouhou dobu... :-)

Fifth Element
25.04.2015 5 z 5

Začíná se to docela slušně zamotavat.. Uz aby byl přeložen další díl. :-)

Ellesime
25.04.2015 5 z 5

Je jen málo knih, kvůli kterým vydržím vzhůru do půl 4 ráno dokud je nedočtu, protože se prostě nejde odtrhnout, a tato série patří k nim. Ani jednu knížku jsem neodložila v půlce a nešla dělat něco tak "přízemního" jako spát :)) Strašně se těším na další díl, jen doufám, že na něj nebudeme muset čekat zase tak dlouho!

dubakm
24.04.2015 4 z 5

,,Jsem nástrojem samotného Boha.Sloužím mu k nasíraní lidí, které nemá rád"
Jeden z mnoha vtipných tričkových nápisů v úvodu kapitol a přitom se tak skvěle hodí k popisu hlavní hrdinky. I když, to by Bůh neměl rád hlavně ji, protože jestli Charley přitahuje něco víc než nebožtíky, tak jsou to především průšvihy. Kniha byla opět vtipná, akční,prostě Reyesovsko-Charleyská :-) Snád se dočkáme dalšího dílu i v češtině, už teď jsem na ,,nového" Garretta zvědavá.

NeliQ
19.04.2015 4 z 5

Treti diel je rovnako vtipny ako tie dva pred nim. Charlie je stale svojská, trochu sialena a sarkasticka, Reyes je jednoducho Reyes, aj ked za ten koniec by si zasluzil pat a dvadsat na holu, ale tak, co sa da cakat od syna Satanovho. A este Cookie - jej hlasky proste nemaju chybu. Som zvedavá kedy sa dockame dalsej casti...

Melindaaaa
05.04.2015 4 z 5

Ani ve třetím díle Charley neztrácí dech, sype z rukávu jednu hlášku za druhou, nadpisy kapitol jsou pořád skvělé, Cookie rozkošná, Reyes sexy, strýček Bob chápavý a Garret vtipný (ale je ho zoufale málo!).

Dadula118
24.03.2015 5 z 5

je mi ctí dát první komentář k této knížce.Třetí díl je opět poutavý,čtivý.Zhltla jsem ho za jeden den,prostě Vás to chytí a nepustí.Charley mě vážmě baví a Reyes je úžasný:-)
Jen jsem zvědavá,jak dlouho budem čekat na další díl:-(

vraždy humor paranormální jevy duchové a přízraky

Darynda Jones
americká, 1965
2013  83%První hrob napravo
2016  90%Čtvrtý hrob pod nohama
2014  88%Druhý hrob nalevo
2015  91%Třetí hrob přímo před nosem

Kniha Třetí hrob přímo před nosem je v