Vikingova čarodějka

Když se rozzuření vesničané chystají upálit mladou čarodějku Odariu, objeví se naštěstí horda bojovníků a dívku zachrání. Ta sice unikla smrti, ale ocitne se v rukou divokých Vikingů. Jejich vůdce Rothgar chce zpočátku využít jejích magických schopností, pak se však do krásné čarodějky zamiluje. Jeho muži mají z kouzel opravdový strach a vzbouří se… První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224599/big_vikingova-carodejka-U46-224599.jpg 3.4117
Literatura světová, Romány, Historické romány

Vydáno: , Alpress

The Viking's Witch, 2012

Kniha Vikingova čarodějka

hanaseidl

Celkove mi to neprislo dobre. Ac pribeh nebyl uplne marny, tak autor proste podle me neumi poutave psat. Dost mi take vadilo, jak hlavni hrdinka je v jednu chvili statecna a rozdava pohlavky. Za par sekund skemra jak nejvetsi slaboch. Za me znovu uz tedy urcite ne

denniys
07.03.2021

Vikingova čarodějka mi málem přivodila čtecí krizi - měla jsem velký problém knihu dočíst.. Za mě je to neuvěřitelná blbost, hrdinové nesympatičtí a jejich jednání nepochopitelné, děj vlastně o ničem, z historie naprosté pidiminimum a celkově je to jeden velký kýč a klišé

Khira
07.01.2021

Po precitani komentarov som naozaj trosku zmätená. Anotacia ma jasne uviedla do obrazu aku knihu idem citat a aky zaner. Netvrdim, ze neexistuju knihy z cervenej kniznice, ktore priblizuju historiu a fakty ale ocakavat to mi pride trosku nerealne. Kniha nebola jedna z najlepších, ktore som citala ale ani najhorších. Mozno mohla mat o par stran menej ale... Skor sa mi nepáčila ani jedna hlavna postava, nakolko jedna bola naivna, myslim hlavnu hrdinku a hlavny hrdina bol blb. Fakt som mala pocit, ze moc do toho patrania "nepichol". Navyse hlavnej hrdinke vobec nevadilo, ze ju obetoval a bola v podstate az na druhom mieste. Druhu polovicu knihy som drzala palce "tomu s nohou" a to bola pre mna najlepsia postava knihy.

Ludmila02
21.06.2020

Velmi slabý příběh, celá kniha je téměř o ničem.

Lofda
19.06.2020

Řeknu to takhle: bylo to tak trochu naivní čtení, tu v podstatě emancipovanou samostatnou holku na počátku 9. století jsem autorce nevěřila, ale když ono se to tak dobře četlo ;-) Ke všemu jsem se dozvěděla i něco o národu Piktů, útoku Vikingů na klášter na ostrově Lindisfarne a Orknejích (donutilo mi to zeptat se Googlu a něco si na toto téma najít).. Takže čtení pro volnou chvilku fajn, ztráta času to nebyla, ale na druhou stranu nic, co by mi na dlouho zůstalo v hlavě..

moudivlacek
09.06.2020

Pěkný příběh z dob Vikingů a Piktů a jejich nájezdech i krutých činech. O lidech, kteří bojují s pověrčivostí i neznámým. Dívka Odaria místní mladá čarodějka sice dokáže spoustu věcí, přesto musí bojovat o holý život. A rozhodně není jediná.
Vikingové jsou známí z historie, ale válečníci berberkři už ne, a přesto zde mají významnou úlohu.
Do toho špetka romantiky.
Proč ne? Já si tuto knihu užila a rozhodně se k ní ještě někdy vrátím.

pipa36
25.05.2020

Místy až úsměvně naivní, takové opravdu velmi jednoduché čtení. Kdyby tam nebyla ta téměř až trapně milostná linka, bylo by to výrazně lepší. Nic od toho nečekejte, je to taková oddechovka na víkend, která vám nic nedá, jen vás (místy i příjemně) zabaví. Za dva dny po dočtení však vůbec nebudete vědět, že jste to četli a o čem to bylo.

Nikusscha
08.01.2020

Příběh se mi líbil. Neměla jsem nějaké přehnané nároky takže jsem byla spokojená. Knížka se čte dobře a děj svižně ubíhá. Postavy se mi líbily. Doufám, že se někdy dočkáme pokračování :)
jo a ty erotické scény byly nej.. :-D