Cassidy.L Cassidy.L komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Saturnin kniha i film jsou moje srdcovka, ráda se vracím k obojímu a vždy se zasměji :)

26.12.2023 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvělý a napínavý případ. Kniha byla svižná, čtivá a za mne prostě skvělá. Spisovatelka skvěle popsala, co bylo jejím záměrem a to popsat sociopata. Paráda

20.08.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další skvělá kniha případů Kim Stone a jejího týmu. Opět mě zcela pohltil.

26.10.2022 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další napínavý příběh plný zvratů, s každým dílem se těším na další čas s Kim Stone.

29.09.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Autor opět nezklamal, kniha měla spád, závěr byl velmi překvapující. Super.

06.04.2022 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

No nemám co dodat, opět čteno naprosto bez dechu s očekáváním, proč? Příběh byl napínavý, čtivý, jako vždy skvělý.

20.04.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Oba případy byly zajímavé, Pennův byl pro mne větším překvapením, Kim jako vždy nezklamala. Kniha opět čtivá. Opět jsem byla spokojená.

07.01.2023 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další skvělý případ s nečekaným koncem, teda alespoň pro mne. Super!

24.11.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Čtivé, napínavé, přesně jak má být, pro mne jen trochu nesympatická hlavní hrdinka, ale nijak mne to neodrazuje od dalšího čtení.

03.05.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Knihy ze série byly skvělé a velmi jsem se těšila, co nám tento díl přinese. Byla jsem nadšená, do poslední chvíle jsem nečekala, kdo byl vrah. A seznámení s týmem? Paráda. Jeden z nejlepších dílů.

18.01.2023 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další skvělý a napínavý připad Kim a jejího týmu

01.09.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čtivé, svižné a opět dokonalé, plné zajímavých zvratů. Super!

26.08.2022 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Velmi povedené a nadčasové dílo

26.12.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další díl a další příběh, nijak se opakující. Čtivé, napínavé a pro mne opět super.

14.01.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Další skvělý díl, do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrahem. Kniha byla svižná, napínavá.

30.12.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Já jsem byla spokojená, do poslední chvíle jsem prostě netušila. Kim mi sedí, její minulost ji buduje a má to v hlavě srovnané. Kniha čtivá, svižná, nemohla jsem ji odložit.

15.08.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Další díl plný zvratů a překvapení. Opět jsem se nemohla odtrhnout a četla každou volnou chvilku, co jsem našla. Skvělá kniha.

25.12.2022 5 z 5

Jedna z mála autobiografií, na které jsem se neskutečně těšila. Kniha byla čtivá, velmi upřímná a předmluva Emmy dojemná. Velmi si vážím upřímnosti, kterou Tom v knize použil a popsal nám i nelehké situace svého života a přiblížil své soukromí.

15.12.2022 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Další skvělé dílo, kdy do posledního dechu netušíte nic. Čtivý, napínavý a naprosto dechberoucí. Spisovatelka opět nezklamala. Jen doufám v nejbližší době, že vyjde další

29.12.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Další kousek, který nezklamal - příběh byl naprosto dechberoucí, napínavý a velmi čtivý. Vše dokonale skloubeno a nechybělo dokonalé rozuzlení. Trochu mi tam sice chyběla dějová linka s Pennem, ale to snad najdu v dalším díle :)

17.12.2023 5 z 5