caldap caldap komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Úžasné ztvárnění lidských povah při změně životního stereotypu. Jak se mění hodnoty lidí, jejich priority. Pěkná kniha. Doporučuji.

19.07.2019 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Po přečtení této knihy, jsem byla konečně spokojená, že jsem našla autora, který má černý humor, jaký mi vyhovuje. Kniha plná akce a napětí. Těším se na druhý díl. Doporucuji

11.03.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opravdu pěkná detektivka, která stojí za přečtení. Druhý díl co jsem přečetla byl zajímavý a velice dobře se četl, téma originální.

26.09.2021 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha se pěkně četla, spíše taková pohodová detektivka, nic hodně drastického.

06.12.2020 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Velice pěkná kniha, zatím její knihy jsou jedny z nejlepších detektivek. Tento díl opět nezklamal, konec dopadl úplně jinak než jsem předpokládala a hlavní pachatel mě docela překvapil. Hezké čtení.

07.11.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Úžasný příběh, svět plný překvapení, zvratů, hlavní představitelka někdy až moc tvrdohlavá, ale většinou je její rozhodnutí správné. Líbí se mi styl psaní, čtenář je doslova pohlcen příběhem, kde se stále něco děje. Super.

09.05.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Pěkná kniha, skvělý děj, napětí jak má být, vše co se od duchařského příběhu očekává. Všem, kdo má rád toto téma doporučuji.

22.05.2021 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Nezaměnitelný autorův smysl pro humor, akce, napětí, překvapivý děj tvoří skvělou knihu, kde jsem se při čtení knihy nenudila. Ani druhý díl nezklamal a všem doporučuji.

28.03.2020 5 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Pěkný příběh, zajímavé téma. Oddechová kniha.

03.09.2021 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Ze začátku mi kniha připadala velmi nudná, až tak po 50 stránkách se začal příběh rýsovat a stálo to za to. Doporučuji.

17.01.2021 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Velmi pěkný příběh, nejspíš se k této sérii ještě vrátím. Doporučuji.

20.08.2023 5 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Akce, historie, napětí, trochu templářské historie - pěkný příběh, trochu mi připomínal styl J. Rollinse.

31.08.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Opravdu dobře vymyšlené, kde si člověk uvědomí, že někdy je opravdu bezmocný. Jenom ta představa, že by se jakákoliv matka měla ocitnout na místě Rachel je děsivá.

09.06.2021 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Napínavé čtení od začátku do konce. Velice pěkný děj, doporučuji k přečtení.

31.08.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dlouho jsem pátrala po knize, která by byla opravdu napínavá, myslím, že tento horor splnil má očekávání. Knihu doporučuji čtenářům, kteří mají rádi napětí a trochu toho strachu.

06.10.2019 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Pěkný příběh, kniha se skvěle četla, určitě doporučuji.

04.08.2019 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

V něčem mi připomínal knihu To od S. Kinga, napětí by šlo, ale ten konec....

23.02.2019 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

kniha super, dobře se čte. Doporučuji.

15.03.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Zajímavé téma, spíše k zamyšlení, na začátku příběhu je jasné, že u hlavní představitelky nějaká ta odchylka musela vzniknout. Docela to šlo...

15.03.2018 4 z 5

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Pěkný napínavý děj. Konec - kdo by to čekal? Doporučuji.

08.04.2022 5 z 5