Čas čarodějnic

Historička a čarodějnice Diana Bishopová celý svůj život odmítala své nadpřirozené nadání. Očarovaný alchymistický rukopis však do jejího života vnese nevítaný příval magie a najednou se o ni zajímají nejen čarodějnice, ale i démoni a upíři. Záhy se po Dianině boku objeví i záhadný Matthew Clairmont, vědec, válečník a upír. Přestože mezi bytostmi panuje staleté nepřátelství, Diana a Matthew se jen s obtížemi brání vzájemné mrazivé přitažlivosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92462/cas-carodejnic-cas-carodejnic-lxD-92462.jpg 4.2883

Čas čarodějnic / Príbeh čarodejnice 1.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

A Discovery of Witches, 2011

Kniha Čas čarodějnic

marta14
19. listopadu

Dávám 4,5* , seriál je nečekaně ještě lepší.

Iva9
15. listopadu

Na knihu nebo spíš seriál jsem narazila náhodou.. po shlédnutí seriálu jsem byla nadšená a tak jsem si hned vyhledala knihu a opravu se mi líbila. Ráda čtu knihy které byli inspiraci pro seriál nebo film..

jarmuk
08. listopadu

Upír s čarodějkou se zamilují, démon co je teplej, tety lesby. Trochu mě to vystrašilo, ale po úvodní smršti se to mění v dobrý a napínavý čtení.

stgeorge
08. listopadu

Tak trochu se stydím přidat tento komentář, protože bych řekl, že kniha je spíše cílena na čtenářky nežli na čtenáře. Jinak kniha i celá série mi přišly zajímavé a v mnoha ohledech i nápadité. Dokonce i cestování časem není plné nesmyslů a do knih dobře zapadá. Podle první knihy byl natočen i TV seriál. Ten poměrně věrně knihu kopíruje, ale herci a jejich výkony nepatří mezi ohromující.

behunka

Je to už pěkně dlouho co jsem knihu četla. Pamatuji, že to bylo rychločtení....některé pasáže byly otřesné a tak jsem přeskakovala. Po shlédnutí seriálu / ten byl krásný, byla jsem nadšena/ jsem jí chtěla dát druhou šanci, ale to prostě nejde. Zcela výjimečně musím přiznat, že seriál je o hóódně lepší......

Nerissa

Měla jsem velký problém to dočíst. V podstatě žádný děj, hlavní hrdinka je buď protivná nebo se jí podlamují kolena, omdlévá nebo je protivná. Další díly číst nebudu.

marcus0379

mně se to nelíbilo

katasokolov

Tohle je další skvělá série, která mě bavila až do konce!! Kdo by se na chvíli nechtěl ztratit ve světě démonů, čarodějek a upírů !! Bože, jak já se těším na leden 2021 a na druhou řadu seriálu!! It begins with absence and desire. It begins with blood and fear. It begins with a discovery of witches. / Once the world was full of wonders, but it belongs to humans now. We creatures have all but disappeared. Deamons, vampires and witches hiding in plain sight, ill at ease, even with each other./ But in every ending there is a new beginning.

Do Poklidné modři
Do Poklidné modři