Čas čarodějnic

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Historička a čarodějnice Diana Bishopová celý svůj život odmítala své nadpřirozené nadání. Očarovaný alchymistický rukopis však do jejího života vnese nevítaný příval magie a najednou se o ni zajímají nejen čarodějnice, ale i démoni a upíři. Záhy se po Dianině boku objeví i záhadný Matthew Clairmont, vědec, válečník a upír. Přestože mezi bytostmi panuje staleté nepřátelství, Diana a Matthew se jen s obtížemi brání vzájemné mrazivé přitažlivosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92462/cas-carodejnic-cas-carodejnic-lxD-92462.jpg 4.2850
Série

Čas čarodějnic / Príbeh čarodejnice 1.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

A Discovery of Witches, 2011

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Trailer adaptace: https://m.youtube.com/watch?v=B5qMoVTAwGk
Datum premiéry: 14.9.2018 (Lenka.Vílka)


Natáčení seriálu A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) podle knih Deborah Harkness začalo v září 2017. V hlavních rolích se představí Teresa Palmer jako Diana Bishop, Matthewem Clairmontem bude Matthew Goode, Dianinu tetu Sarah ztvární Alex Kingston, její přítelkyní Emily pak bude Valerie Pettiford. Louise Brealey si zahraje čarodějku Gillian Chamberlainovou, Owen Teale zvární roli Petera Knoxe, čaroděje a okultního experta, Aiysha Hart bude Matthewova kolegyně, doktorka Miriam Shephardová, Lindsey Duncan pak Matthewova upíří matka Ysabeau. Seriál natáčí produkční společnost Bad Wolf a ve Velké Británii poběží na kanálu Sky One. (ddkk)


Sept-tours je opravdu ve Francii. Ve skutečnosti to ale není sídlo rodu de Clairmontů, nýbrž hotel zvenčí podobný hradu. Můžete si zde zahrát golf, nebo odpočívat. (Arya26)

Štítky

čarodějnice láska upíři démoni magie zfilmováno – TV seriál

Autor a jeho další knihy

Deborah Harkness
americká, 1965

Podobné knihy

Kniha Čas čarodějnic je v

Právě čtených39x
Přečtených1251x
Čtenářské výzvě142x
Doporučených124x
Knihotéce426x
Chystám se číst700x
Chci si koupit211x
dalších seznamech11x