Hlubší než hrob

Kalifornie, 1985. Čtyři školáci náhodně objeví v parku napůl pohřbenou mrtvolu mladé ženy se zalepenýma očima a ústy. K případu je povolán Vince Leone, agent FBI a odborník na tzv. profilování vraha. Obětí přibývá, roste i zájem médií, do pátrání se zaplétá také učitelka Anne Navarrová. Na povrch postupně vyplouvají místní dávná tajemství, bolestná, děsivá traumata však zůstávají skryta a zamlčena až do poslední chvíle a někdo zdánlivě důvěryhodný, milovaný a obdivovaný je ve skutečnosti chladnokrevný, brutální psychopat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/113676/hlubsi-nez-hrob-J81-113676.jpg 4.383
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

Deeper than the Dead (2010)

Kniha Hlubší než hrob

ivoiro

Tady dávám bez váhání plný počet bodů. Skvělá jízda.

Kortez
26.11.2018

Kniha zaujala námětem, pohodové čtení až do konce. Mám rád knihy téhle autorky.

anája
19.06.2018

Pro mne to byl velice zajimavý námět s těmi dětmi.Detektivka byla povedená a přečetla jsem ji rychle.

jprst
23.05.2018

Podle mého názoru jeden ze slabších autorčiných příběhů, do série Kovac/Lisková to má dost daleko. Tudy cestička k autorčiným knihám asi nevede.

lenkavildomcova
29.04.2018

Dobrá, napínavá.

Etelea
22.08.2017

Vůbec nechápu, co se stalo :-( Začala jsem číst a moc mě to bavilo. Ale asi na sté stránce jsem začala "zívat" a bylo pro mě obtížné vydržet. Vraha jsem odhalila hoooodně brzo. Prakticky okolo 150.strany už jsem měla skoro jasno. A pak čtěte dalších 300 stran, když skoro víte... No zatnula jsem zuby a dočetla, ale hodně jsem se do toho nutila.

Mikli65
11.07.2017

Pro mě to byla velice povedená detektivka, čtivě napsaná, mohu jen doporučit.

Olous1
11.03.2017

perfektní detektivka.od Tami Hoag jsou knihy velice dobré,doporučuji.

napětí

Tami Hoag