caldap Online caldap komentáře u knih

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

Tak tento díl mě bavil, dlouho jsem se u knihy tak nepobavila. Určitě se k ni někdy vrátím.

30.03.2024 5 z 5

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Velice pěkný příběh, dobře psaná kniha a celková série byla úžasná. Určitě se k ní ještě vrátím. Doporučuji.

25.02.2024 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Velmi pěkný příběh, nejspíš se k této sérii ještě vrátím. Doporučuji.

20.08.2023 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Opět skvělý propracovaný příběh. Knihy od tohoto spisovatele jsou hodně čtivé. Doporučuji.

12.04.2022 5 z 5

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Pěkný napínavý děj. Konec - kdo by to čekal? Doporučuji.

08.04.2022 5 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to bylo super. Rozluštění skončilo úplně jinak, než jsem předpokládala. Pěkná detektivka.

03.04.2022 4 z 5

Klenot sedmi hvězd Klenot sedmi hvězd Bram Stoker

Kniha nebyla špatná, příběh se dal číst, ale ten konec mě hodně zklamal. Ukončení mi připadalo jako by nebylo dokončené

27.01.2022 3 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Poslední díl, pěkné ukončení příběhu. Spíše taková oddechová kniha plná nadpřirozených bytostí. Při čtení jsem se příjemně bavila.

21.01.2022 4 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Originální příběh, trošku déle mi trvalo než jsem knihu přečetla. Čekala jsem od knihy více.

02.01.2022 4 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Pěkný příběh spíše pro mladší generaci, ale dobré na pohodové čtení.

27.12.2021 4 z 5

Kámen slz Kámen slz Terry Goodkind

Hodně dobře psaný příběh.

25.12.2021 5 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Velice pěkná detektivka, čtivá kniha. Vrah, psychiatrička a agent zaměřující se na sériové vrahy - dobrá kombinace. Doporučuji.

28.11.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Velice pěkná kniha, zatím její knihy jsou jedny z nejlepších detektivek. Tento díl opět nezklamal, konec dopadl úplně jinak než jsem předpokládala a hlavní pachatel mě docela překvapil. Hezké čtení.

07.11.2021 5 z 5

Pokrmy z masa, ryb a drůbeže Pokrmy z masa, ryb a drůbeže Zdeněk Roubínek

Kuchařka, kde najdete klasická jídla, různé omáčky, přílohy, jednoduše napsané recepty, podle kterých vařím už 20 let. Velice dobře zpracovaná.

07.10.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opravdu pěkná detektivka, která stojí za přečtení. Druhý díl co jsem přečetla byl zajímavý a velice dobře se četl, téma originální.

26.09.2021 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Docela drsný příběh, negativní. Na mě to bylo v určitých úryvcích hodně brutální. Povahy lidi, davové šílenství - ovce. Podruhé bych po téhle knize nesáhla.

19.09.2021 3 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Pěkný příběh, zajímavé téma. Oddechová kniha.

03.09.2021 4 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Akce, historie, napětí, trochu templářské historie - pěkný příběh, trochu mi připomínal styl J. Rollinse.

31.08.2021 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Pěkná kniha, dobře se četla, trochu více vulgarismu, ale asi to k tomu patří. Kdo má rád detektivky, určitě doporučuji.

13.08.2021 4 z 5

Dům u hřbitova Dům u hřbitova John Everson

Napětí, krev, duch čarodějnice, klasický horor, který se dobře četl. Těch jatek bylo trochu moc, ale kniha mě bavila.

17.07.2021 4 z 5