BlankaHill BlankaHill komentáře u knih

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tyhle příběhy asi neomrzí. Ano, je to podobné jako většina knih šéf x podřízena, ale mě se prostě líbí - to napětí, nevraživost, "nesnášenlivost",... Dost jsem se i bavila vzniklými situacemi, dialogy,... (✯ᴗ✯)

24.05.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Krásné zakončení celého příběhu, od kterého jsem se nemohla celou dobu odtrhnout. Knížka vzbudila tolik emocí - zoufalství, smutek, radost, lásku,... Brilantně napsané (*˘︶˘*).。*♡ tak promyšlené w(°o°)w GENIÁLNÍ (◍•ᴗ•◍)❤

28.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Opět vynikající. Pořád mě úžasně překvapuje dalšími a dalšími věcmi ze světa kouzel. Opravdu propracovaný svět. Já to prostě žeru... ( ◜‿◝ )♡
Edit: Ten samý den, co jsem dočetla knížku jsem se podívala na film... OMG - díky bohu, že jsem nedostala ťafku od manžela, jak jsem do toho kecala (◔‿◔) "Takhle to ale vůbec nebylo. Tohle úplně vypustili. Díky bohu, že jsem si to přečetla!" Opravdu už značný rozdíl...

23.02.2020 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Četla jsem na doporučení a nezklamala. Příběh mě pohltil hned na začátku a nepustil, je plný nečekaných zvratů, ale také krutosti 12.stoleti. Celkově se mi moc líbilo a těším se na další díly. ⁽⁽ଘ( ˊᵕˋ )ଓ⁾⁾

***Pozor možný SPOILER***

Jediné co mě trošku zklamalo byl konec. Na můj vkus až moc pohádkový na takový příběh, který je protkán mučením, znásilňováním, vraždami,... Vzhledem k tomu, že je to původně tetralogie, jsem čekala, že konec bude více otevřený a navnadí na další díly. Umím si představit, že i touto knihou to končí - samozřejmě Randolf až se vrátí ještě udělá určitě peklo.

16.05.2020 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Nejdříve jsem viděla film, který mě hooodne zaujal, a tak jsem si chtěla přečíst knihu ať si vychutnam detaily a třeba něco navíc, ale to mě nepotkalo... Kniha krasna, stojí za přečtení a film věrohodný dle knihy, naopak bych rekla, že do filmu přidány některé na oko super (venkovní sprcha) scény

23.07.2019 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Kniha nám ze začátku připomíná velice známou pohádku, ale vůbec mi to tady nevadilo. Příběh se četl opět velice dobře a líbil se mi podobně jako předchozí díl série.

21.01.2021 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Chci "Číst znovu" - krásné dílo. Líbilo se mi podobně jako první díl. Isaac je úplný miláček, Sawyer komplikovaná na začátku, sebepoznaná na konci a já pohlcená na začátku, pohlcená na konci. ƪ(˘⌣˘)ʃ Těším se na další díly:-) Přála bych si příběh profesora Nolana, toho mám v oblibě už teď, i když tady nebyl skoro vůbec :-!

19.05.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Moje fanouškovské srdce plesá blahem
( ˘ ³˘)♥ tolik věcí, co se ve filmu neobjevily. Vysvětlení situací, událostí,... No myslím, že se ze mě stává zarputilý fanda. Už si začínám hledat věci do budoucí sbírky ᕙ( • ‿ • )ᕗ
No řekněte, je možné být opravdový fanoušek a nemít nějakou tu rekvizitku
¯\(◉‿◉)/¯

06.02.2020 5 z 5

Cvrček a mravenci Cvrček a mravenci Jiří Zdeněk Novák

Naaaaadherna knížka. Krásně ilustrovaná. Srdcovka (。♡‿♡。)

06.11.2019 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Přečteno jedním dechem s průpovídkami: "Ty jo, chudera." "Vau, to jsem nevěděla." "Hustý." Knížka se mi líbila i napaditosti ve zpracování - Jedoucí obrázek Gabci při rychlém prolnutí stránek, číslování stranek,...

21.08.2019 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Úžasné. Miluju tento typ příběhů, nesnasime se, děláme si naschvaly, ale přitažlivost nakonec vyhrává.

15.07.2019 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Krásná čeština, vtipne napsané.

05.06.2019 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Já mám asi takové rozporuplné pocity... Čekala jsem tedy daleko víc na tak vysoké hodnocení... Hlavní hrdinka mě svým chováním vytáčela. Do světa víl jsme byli vhozeni podobně jako Jude, ale s tím rozdílem, že jsme jaksi nedostali následně moc popis, jak si ho představit... Romantická linka téměř nula, děj předvídatelný, konec ještě více. Alespoň to bylo celkem čtivé. Mám dilema, zda se pouštět do druhého dílu...

07.05.2024 2 z 5

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Top strop! Za mě naprostá pecka. Dlouho už jsem se u knihy tak nebavila a nesmála nahlas Ty konverzace mezi Alekem a Maddie byly prostě boží Knihu si určitě pořídím i v tištěné verzi(zatím dostupná jen e-knihy) - ta nesmí v mé knihovně chybět! Byla tam žhavost, hate to love - to miluji, hned na to neskončili, zaplaťpánbůh - kniha mě pak přestává bavit, jakmile postavy hned skončí v posteli. Prostě romanťárna absolutně dle mého gusta. DOPORUČUJI

15.02.2024 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Když jsem si přečetla anotaci a viděla jsem slovo víly, tak jsem si představila nějaké krásné spoře oděné ženštiny tančící na paloučku (jak já se mýlila :-D) a řekla jsem si, že to nebude nic pro mě a několikrát knihu posunula dál v pořadí knih, které chci přečíst.

Nakonec jsem podlehla nesčetným kladným recenzím a doporučením a dobře jsem udělala.

Moc se mi líbí styl psaní, plynutí děje, fantazie autorky,...

Hvězdu strhávám za nedostatečnou chemii mezi hlavními postavami a hádanku, která byla příliš jasná.

20.05.2023 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Spojení těchto dvou autorek funguje báječně. Čtivé, sexy, vzrušující. Ideální odpočinkové čtení, kterému nemám co vytknout.

06.02.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Čtu jako první ze série, někde jsem zahlédla super hodnocení, pak mrkla sem a vidím 90%, tak říkám fajn jdem na to. Čeká mě ovšem velké zklamání ಠ﹏ಠ Příšernou obálkou počínaje a nemastným neslaným příběhem konče. Mezitím postavy, které mě absolutně nezaujaly. Knížka mě trošku začala bavit cca v půlce, ale pak přišla opět klesající tendence ¯\_ಠ_ಠ_/¯

03.05.2020 1 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Za mě musím říct -ne! Po šíleném začátku jsem myslela, že ji odložím, ale byla jsem zvědavá, jak se poperou se spolubydlením. Ano, některé pasáže se mi i líbily, ale převládaly ty, u kterých jsem se nudila a musela se do čtení nutit. 乁( . ര ʖ̯ ര . )ㄏ

08.04.2020 2 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

(*˘︶˘*).。*♡
Opět úplně hltám každé slovo a vůbec mi nevadí, že třeba jede televize, rádio,... Vůbec nic dalšího nevnímám - jsem vtažená do děje. Užívám si nové informace, děje, postavy oproti filmu. Yes (◍•ᴗ•◍)✧*。

16.01.2020 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Pokud chce někdo navodit vánoční atmosféru je tato knížka ideální. Vánoce jsou protkané každou stránkou. Úplně jsem se rozplývala. Myslim, že budu číst každý rok před Vánoci ( ◜‿◝ )♡Nádherné čtení:)

30.12.2019 5 z 5