Beni Beni komentáře u knih

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Určitě mě to bavilo více než první díl. A to jsem si myslela, že jsem si Kate a Joshuu zamilovala... no Selenu a Dannyho více :-) Jen škoda, že musel dojít k tomu rozhodnutí.... šlo by to i v původním stavu... určitě :-) Snad jsem moc neprozradila :-) Pokud bude třetí díl o Lásce, určitě přečtu :-)

16.09.2014 4 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Pane jo, prostě úžasné... chci další díl :-) o kom jinem než o Isaiahovi :-) Bylo mi ho tak líto, ale prostě Rayen je úžasnej...

14.09.2014 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Hezká oddechovka.... jen mi to prostě hodně přišlo podobné Stmívání... možná to bude tím, že je to o upírech... ale i tak...., knihy o upírech zbožňuju, proto 4*

13.09.2014 4 z 5

On On Carey Heywood

Krásná kniha, ve které velice oceňuji prolínání přítomnosti s minulostí :-) Jen Willově matce bych zakroutila krkem!!!!! ... On je tak sladkej :-D:-D:-D

11.09.2014 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Velice krásná kniha. Mia se mi občas zdála velmi naivní, ale asi se nedá čemu divit s tím, co prožila. Ten, kdo má rád romantiku - určitě doporučuji!!!

09.09.2014 5 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Strašně moc jsem se na knihu těšila... ale nakonec ji dle mého chyběla nějaká pořádná zápletka.

V konečném hodnocení se mi však kniha moooc líbila, protože prostě miluju romantiku :-) A celou sérii prostě zbožňuji, proto nemohu jinak než plným počtem hvězdiček ;-)

01.09.2014 5 z 5

Žhavé stíny Žhavé stíny Jennifer Ambers

Bože, to byla ale slátanina. Vážně jsem se musela nutit to dočíst.... a to to mělo jen 80 stran!!!

22.08.2014 1 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

... no to bylo úžasné... kniha mě nadchla, celou dobu jsem čekala, co se stane v další kapitole.. a naprosto chválím pohledy Grace a Sama :-) Nemohu se dočkat až začnu číst další díl...

14.08.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

... všechno jednou končí :-( Na konci knihy jsem si však přála, aby příběh ještě neskončil. Za mně by mohla vyjít ještě nějaká malá novelka.. třeba třídní sraz??? Nebo nejstarší syn??? .... vím blbnu, ale prostě mi to přišlo tak .... KONEČNÉ :-(

10.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Musím se přiznat, že knihu si moc nepamatuji, film znám zpaměti, jelikož na ně koukám, kdykoliv je zamračený den (a zrovna nečtu) - ale já to napravím :-D

10.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Tento díl série je mnohem lepší než filmové zpracování :-)

10.08.2014 5 z 5

Naprosto souhlasím s adriena4364 - o moc více podrobností a naprosto nejlepší díl... z mého pohledu možná kvůli Siriusovi :-p

10.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Úžasné pokračování...

10.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tuto knižní sérii mám stále v paměti, ikdyž jsem ji četla někdy mezi 11 a 13 rokem - nikdy nezapomenu, jak jsme s bratrancem seděli společně na posteli a četli knihu dohromady a třeba celý den.... nezapomenutelné :-) Určitě nejlepší fantasy pro děti, knihy uchovávám pro další generaci, a dobře přiznávám, já ji také občas vytáhnu z knihovničky :-)

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Souhlasím s komentářem MartinaF - u knihy jsem se zasmála, je nenáročná a velice tenká, takže je to tak do vlaku na ukrácení chvíle :-)

10.08.2014 3 z 5

Remy Remy Katy Evans

Jsem naprosto nadšená!!!
Mám ráda knihy, kde je příběh vyprávěn jednou z pohledu jednoho a druhý díl z pohledu druhého. Tohle bylo ale naprosto skvělé, kapitoly „minulost“ (které jsou vlastně už jednou psané v knize V ringu a Šance), jsou prokládaní kapitolami „přítomnost“, což mě naprosto nadchlo. Je tam totiž i určité pokračování, takže si každý přijde na své. Navíc kapitoly „minulost“ mají spád, rychle se čtou a za jednu kapitolu uběhne tak čtvrtina prvního dílu této série (aspoň mi to tak přijde).... Ano, kritikům musím uznat, že na každé stránce je prakticky stejná věta – Chci ji. Je moje.

....ale mám i pár negativ.... ten skok převyprávění knihy Šance... odvezl jsem Jiskřičku do Seattlu, protože hrozí, že potratí. Najednou skok a je poslední den šampionátu... TO JAKO VÁŽNĚ!!!! Prostě mi tu chybí tak 100 až 200 stran :-) Vážně jsem čekala více rozvinuté části knihy, kdy má Remy "černo" a ono to spíš bylo přeskočeno :-(

Podtrženo, sečteno:
Kniha se mi velice líbí a jsem vděčná, že byla vydána :-) Je to prostě krásné doladění příběhu a uvítala bych volné pokračování ve formě příběhu Melanie a Rileyho nebo Nory a Peata :-D

09.08.2014 5 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Tak zprvu mě kniha vůbec nebavil, strašně mě štvaly pasáže se Sophie, byla mi už od začátku značně nepříjemná. Kniha mě začala bavit přesně od strany 88 :-D a ten Owen..... ach jo ;-)

06.08.2014 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Na knihu jsem narazila asi před rokem náhodou v jednom internetovém knihkupectví, okamžitě jsem šla do knihovny a zjistila, že je už nějakých 9 dílů... Kvůli škole jsem zatím přečetla asi jen první čtyři díly, ale v brzké budoucnosti to hodlám napravit :-)

Kniha je naprosto úžasná, nemohu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Líbilo se mi pojetí knihy - o upírech, ale ne náctiletých (jako třeba VA, kterou mimochodem také velice miluju). Jejich pohled na svět, celkové netradiční pojetí upírů... Co mi vadilo bylo číst kapitoly o Xavierovi (pokud se ten zmetek takto jmenoval - už si nejsem moc jistá). A ty jejich rituály...

Úžasná série, kterou jsem nakazila i mladší sestru :-)

05.08.2014 5 z 5

Š jako Šarlota Š jako Šarlota Lenka Lanczová

Přidávám se ke komentáři Lucka66.
Knihu mám stále rozečtenou už asi rok. Nějak mě tato kniha nechytla - a to se mi tak strašně moc líbila ta nová obálka.

03.08.2014 3 z 5

Prázdniny pro zaláskované Prázdniny pro zaláskované Lenka Lanczová

Škoda, že byl takovýto konec. Jinak slabší spád oproti předchozím knihám.

03.08.2014 3 z 5