Žhavé stíny

Žhavé stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214345/bmid_odstiny-vasne-zhave-stiny-214345.jpg 2 66 11

Odstíny vášně série

Špičková kuchařka Valerie Blumová měla chuť na něco nového a nechala se najmout na soukromou jachtu rejdaře Konstantina Steinburga. Od začátku ji ten atraktivní muž přitahoval. Ale přestože jí společné erotické zážitky otevřely nový svět, cítila, že se vůči její lásce uzavřel. Navíc narážela na stále více stop nějakého temného tajemství – zdálo se, že Konstantin je pašerák. Mohla odkrýt jeho tajemství a otevřít jeho srdce?... celý text

Jája92
02.04.2023 1 z 5

Naprostá ztráta času.
Příběh o ničem, nesympatické postavy, o erotických scénách nemůže být ani řeč.

leleia
07.07.2017 odpad!

Jedno musím autorce nechat, předčila moje očekávání. Takovou blbost jsem vážně ještě nečetla. Trochu to připomínalo některé články z bravíčka :D sexy scèny jak vystřižené z tenkrát poprvé :D

MartinaF
16.10.2016 3 z 5

Hodně slabé, nepropracované. Námět na zápletku byl dobrý, ale autorka ho odflákla. Při sexuálních scénách jsem nevěděla, jestli jsou nahatí nebo oblečení a podobně. Zatím opravdu nejslabší kniha tohoto žánru, který jsem četla.

jitka7
12.08.2016 odpad!

Tak to je poslední kniha od této autorky. Je to fakt o ničem. Než začne jakékoliv téma, tak kniha končí. Strašně napsané, postavy hrůza. Není nic, co bych na této knize vyzdvihla.

dorkas
03.08.2016 2 z 5

Námet sa mi zdal vynikajúci, prostredie, do ktorého knihu zasadili taktiež... Nakoniec to však všetko vyznelo ako slabá a podpriemerná poviedka, ktorej príbeh je totálne odfláknutý a písanie navyše ani nie je dotiahnuté do konca :/

Medzi určitými pasážami boli doslova priepasti (priepasti, pretože skoky je slabé slovo). Keby niekto okopíroval námet, doplnil zopár strán a dej trochu vyšperkoval a doladil detaily ako prvá by som mu zatlieskala :D

Helena Lacková
01.12.2015 2 z 5

Příběh byl zasazen do prostředí gastronomie, což se mi zdálo úžasné, bohužel tato myšlenka zanikla a kniha se stala velmi naivní pohádkou o hodném pašerákovi

cukrovka
13.10.2015 odpad!

Souhlasím s ostatními komentáři, opravdu je to strašná slátanina. Byly tam nesmysly. Prostě hrůza a doufám, že už nikdy nebudu číst něco tak hrozného.

LadyCotton
18.06.2015 1 z 5

Opět další (naivní) Harlequinka. Nicméně nutno podotknout, že tento počin je skutečně "strašný" i na tento literární žánr... Je to strašně předvídatelné, naivní... Má to ovšem málo stran, takže četba netrvá dlouho :-D

NeliQ
27.02.2015 odpad!

Ako, myslela som si, že som už čítala všetko, ale takúto hovadinu som ešte nevidela. Nechápem, ako to vôbec niekto mohol vydať a ešte za to aj pýtať peniaze. Divím sa sama sebe, že som to vôbec dokázala dočítať...

Beni
22.08.2014 1 z 5

Bože, to byla ale slátanina. Vážně jsem se musela nutit to dočíst.... a to to mělo jen 80 stran!!!

Ivy
25.07.2014 odpad!

Nepropracované, díkybohu krátké, slátanina. Brak, co vyšel jen protože tohle téma je teď v kurzu.

erotika Padesát odstínů

Autorovy knížky