Beni Beni komentáře u knih

Lucky Luk 1. + 2. díl Lucky Luk 1. + 2. díl Lenka Lanczová

Do prvního dílu jsem se musela kolikrát nutit, druhý díl mi přišel lepší.

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Úžasné zakončení celé série, ale nemohli s tím miminkem ještě chviličku počkat?

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Skvělé pokračování, ikdyž první díl byl prostě lepší (stejně jako u "Radky")

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Nevím proč, ale trilogie má tato autorka naprosto skvělé.
Blíženci mě naprosto dostali! Tento díl je nejlepší :-)

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Jsem strašně ráda, že to takhle dopadlo... no ale to s tím instruktorem autoškoly... to jako vážně???

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Ok, vždycky mám chuť jí v tomto díle zakroutit krkem... :-D Ale jen tak mezi námi, kdo by věčně snášel ty matčiny bludy? Z toho by jednomu hráblo :-/

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Knihy od této autorky jsem četla někdy v pubertě, vloni jsem po nich zase sáhla a opět mě to chytlo, že jsem si doplnila knihovničku :-)

Série "Radka" dle mého patří mezi nejlepší kousky od této autorky, miluji tuto trilogii :-)

Prvák Prvák Douglas Rees

Oddechové čtení, které mě sice nenadchlo, ale také neurazilo. Prostě kniha na zamračenou neděli, když nechcete moc přemýšlet.

03.08.2014 3 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Skvělá knížka, nad kterou se prostě budete muset zamyslet...

03.08.2014 5 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Také se přidávám k názoru, že ženy jsou velice snadno ovlivnitelné a především přes lásku...

03.08.2014 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Musím dát 4*, jelikož si nemohu pomoct a porovnávám s první knihou autorky - Počkám na tebe. Tato byla určitě slabší, ale stejně jsem ji přečetla na jeden zátah :-)

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Oddechové čtení, ta jejich babička je vážně kuplířka :-D

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Velice vtipně napsané, ale jinak průměr v tomto žánru, musím však dát 5* za to vtipné provedení, jelikož jsem občas vážně nemohla:-)

03.08.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásná kniha, kterou určitě přečtu ještě několikrát :-) Nemohu se dočkat druhého dílu :-)

Žár Žár Maya Banks

Zakončení příběhu i s detektivní zápletkou :-) Mám chuť zakroutit krkem Ashovo rodině!!!

Chlad Chlad Maya Banks

... jen tak dál :-)

Pád Pád Maya Banks

Krásná kniha startující novou sérii :-) Strašně moc jsem si tyto dva hlavní hrdiny oblíbila :-)

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Skvělá kniha, která přesně vystihuje, jak manipulativní zmetek je schopen zničit sebevědomou, milou, duševně krásnou ženu. A že žena je pro lásku vážně schopna udělat cokoliv - například potlačit samu sebe... ale i ženy mají své dno... děkuji za šťastný konec:-)

01.08.2014 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Úžasná kniha na kterou budu velice dlouho vzpomínat. Nemohu se dočkat až si přečtu další díly!
Jen těžko jsem mohla uvěřit, že je vůbec někdo schopen toto udělat!!! Také by mě zajímalo, kolik je z knihy založeno na skutečnosti???

30.07.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Skvělá kniha, která Vás prostě pohltí a nepustí, dokud nedočtete poslední řádek v knize :-) Všem mohu vřele doporučit :-)

28.07.2014 5 z 5