Lucky Luk 1. + 2. díl

Lucky Luk 1. + 2. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148493/bmid_lucky-luk-1-2-kiG-148493.jpg 4 253 21

Lukáš série

Dvoudílný román Lucky Luk úspěšné spisovatelky Lenky Lanczové vypráví o touhách a nadějích, ztrátách a nálezech, přátelství i falešném kamarádství a především o velké osudové lásce, která někdy pořádně bolí. Hlavní hrdina příběhu, dvaadvacetiletý Lukáš Lucký, přezdívaný Lucky Luk, je nespokojený se svým životem i sám se sebou. Neuspokojuje ho vztah s maturantkou Leonou ani náhodné známosti z mejdanů. Chtěl by cestovat a žít jinak než dosud. Vše se změní ve chvíli, kdy pozná Sandru, tajemnou dívku s temnou minulostí. Lukáš se zamiluje a je schopen úplně všeho, jen aby Sandru získal. Potřebuje k tomu hromadu peněz, které není schopen vydělat v krachujícím podniku, a tak přijímá nabídku ne zrovna legálních výdělků od svého nejlepšího kamaráda Radima, jemuž nová společenská situace náramně svědčí. Lukáš se zaplétá stále hlouběji až následuje pád. V jediném okamžiku ztrácí všechno včetně toho nejcennějšího, Sandry. Najít ji a navázat vztah tam, kde násilně skončil, není vůbec jednoduché, cesta za láskou a štěstím je složitá. V životě nic není zadarmo, přesto stojí za to bojovat. Lze toho spoustu ztratit ale také hodně získat. Dokonce mnohem víc, než si Lukáš dovedl představit...... celý text

simca9342
13.07.2023 5 z 5

Přečtená před lety

Hodnocení trilogie : Pardon, ale tohle opravdu ne. Upřímně (a to bohužel jsem někdy až moc) jsem od jedné z mnoha autorek mého dětství čekala to,co jsem našla v jejich knihách - Lásku, romantiku, ale samozřejmě nějaký adrenalin nesmí chybět! V tomhle příběhu ale něco chybělo. Snad byl děj moc dlouhý nebo spíše nezajímavý na rozdíl od jiných románů.
Krátce ke story: Lukáš Lucký (Lucky Luk) ve svém osobním životě není spokojený, vztah s maturantkou Leonou je sice dobrý, ale že strany Leonina okolí nucený. Jeho samotného vůbec nebaví, není šťastný. Vše se změní, když potká Sandru, ale ne tak jak si původně představoval...

Hakate
28.08.2022 2 z 5

Knihy od Lenky mě doprovázely určité období mých školních let, protože u nás na škole je četla každá holka. Některé příběhy se mi líbily více, některé méně. Po nějaké době, už mi příběhy přišly stejné, jen jiné místo, jiné postavy. Ale princip vždy stejný. Ale tato byla nejhorší a jedna z mých posledních, které jsem četla.

Knihomolka506
24.12.2021 2 z 5

Hodnocení trilogie : série mě nudila , nedočetla jsem ji

metalan
14.10.2021 1 z 5

Přečetla jsem to jen z nudy..a nuda to byla..je to totální propadák..je to opravdu čtení jen pro malé děti..prostě spisovatelka má všechny knihy jen pro malé puberťáky..

venda99
28.02.2021 4 z 5

Cesta za štěstím a láskou je složitá.

Mona7741
17.02.2021 5 z 5

Pro mě maximální topovka, srdeční záležitost, nejoblíbenější Lanczovka a snad kniha úplně!! Za svůj život jsem jí četla tak 3-4x, prvně v období puberty a naposledy již jako žena po 30 a stejně pro mě neztrácí kouzlo. Je psána tak opravdově a realisticky, osudově. Z děje mě mrazí a mám tuto knihu ráda právě proto, že se nejedná jen o sladký román.

Klopotkova
05.09.2020

Legendární.

verunka93
29.06.2020 4 z 5

Spisovatelka je moje srdcovka z puberty. A i když mi je už náct, tak se k ní ráda vracím. Příběh Lukáše a Sandry mě oslovil. Neměli to ani jeden lehké a přesto vše dobře dopadlo..Skvělá letní oddechová romance.

JancaMia
19.05.2020 5 z 5

Srdcovka

Amneris
11.12.2019 5 z 5

Pro mě je tato mini série Luckyho Lucka srdeční záležitostí. Ráda se k ní opakovaně vracím.

Aknel26
21.08.2019 5 z 5

Oba díly tvoří skvělou symbiózu, přestože v ději byla určitá pauza, na stylu ani příběhu to není vůbec znát. Nejvíc oceňuji naprosto reálný popis doby začátku devadesátých let, jak to známe z vlastní zkušenosti nebo z dobových filmů. Líbí se mi i nápad pojmout příběh jako reálné Lukášovo vyprávění, působící skutečně jako záznam přímé řeči.

Banny_L
03.04.2019 3 z 5

Tak dívčími románky si prošlo asi mnoho ze slečen..je to již sice hodně let, ale..tuhle knihu si pamatuju. A to je u mne vs. romány co říct :). Ovšem v dnešní době..ve srovnání..nemůžu dát víc..

Ála41
17.12.2018 5 z 5

Ačkoli je to asi šílene, ale kniha mě strašně baví. 30 na krku a k této knize se stále vracím ráda a s chutí. Asi nedokážu pochopit čím to, ale je to taková srdcovka z mládí.

mily235
02.11.2018

Knihu jsem četla v pubertě, nelíbí se mi, jak je hlavní hrdina sobeckej a spousta lidí s nějakou nedokonalostí je pro něj podřadná. Tohle se autorce moc nepovedlo.

Disinka
20.11.2017 5 z 5

Dívčí romány to je moje :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavá a poměrně i čtivě napsaná knížka, nicméně mne ničím příliš neoslovila.

Suzynka29
04.06.2016 5 z 5

Miluju tuhle knížku. Četla jsem ji nedávno po cca 20ti letech a zapůsobila na mě zas úplně jinak než tenkrát na natvrdlou puberťačku. Mám doma malého Lukáška a když jsem mu tenkrát to jméno vybírala, přesně se mi vybavil Lucky Luke (tak doufám, že nebude taky takový průserář). Můžu fakt jen doporučit!!!

Ann98
09.06.2015 5 z 5

Krásná kniha plná lásky, bolesti, štěstí i zklamání. Jedna z mých srdcovek. Můžu ji číst 1000 krát a pokaždé mám slzy na krajíčku.

Beni
03.08.2014 4 z 5

Do prvního dílu jsem se musela kolikrát nutit, druhý díl mi přišel lepší.

Radka M.
19.03.2014 5 z 5

Krásný děj :)) Byla jsem překvapena o čem šlo v této knize od L. Lanczové...jen mi přišlo trochu nerealné, že "Sandra-Marie" mohla mít druhé dítě, když na začátku bylo, že kvůli potratu v šestnácti nemůže mít děti, ale jinak moc krásně napsané :)

Kniha Lucky Luk 1. + 2. díl je v