Za facku

Když Zuzana pozná v knihovně, kde pracuje, spisovatele Matúše, který tam přišel na besedu, je jím okouzlená. Zaujme ji svými originálními názory, tím, jaký vzbuzuje respekt, ale hlavně něhou při jejich sbližování. Matúš se k ní nakonec nastěhuje a Zuzana teprve nyní poznává, že za originální názory považuje Matúš jen ty svoje, že respekt oplácí pohrdáním a něhu vnímá jako projev slabosti. Zuzana zprvu ustupuje, potlačuje své představy a přání, ale když přijde facka, je jí jasné, že takhle to dál nepůjde....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/162934/za-facku-162934.jpg 3.4138
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Motto

Za facku (2013)

Kniha Za facku

medlovice

Příběh ze života, jako bych se dívala na cestu do záhuby někoho, koho znám a nemohla jim pomoct. Osaměla inteligentní žena a sobecký chlap , to je vždycky cesta špatným směrem a je z ní jen cesta ven a je dlážděna slzami. Přečetla jsem , teda spíš pročetla za jedno větrné nedělní dopoledne , docela jsem zapomínala na kávu, která mi stydla v hrníčku .Nikdy nevíš, co tě čeká a začátek vztahu je vždycky tak krásný.
Kniha Námi to to končí na podobné téma je ale lepší.

Vyjana1

Z těch co jsem od autorky četla je nejhorší. Strašný styl psaní - nepsal to náhodou někdo jiný????

Termina

Ja mám tyhle knihy neknihy vlastně rada ???? před spaním ideální.

Ála41
17.12.2018

Kniha nebyla špatná, ale z těch od Urbanikové, které jsem četla, mi přišla nejslabší. Ale vyloženě špatné čtení to rozhodně není.

vendysantos
29.10.2018

Skvělá knížka z běžného života, přečteno dychtivě za jeden den. To, co popisuje autorka, se bohužel stává poměrně často. Žena se zamiluje do psychopata a manipulátora, odpouští mu jeho chování, dokud nedojde k nějakému bodu zlomu. Ne vždy to ale končí takto šťastně, kdy si uvědomí svou hodnotu a dokáže za psychopatem zavřít dveře.

wiana82
11.08.2018

Taky jsem zažila v životě vztah, kdy jsem přestávala být sama sebou...nedá se to dlouho vydržet, ale člověk se poučí a vlastně i obohatí...

Danca196
25.06.2018

Oddechová knížka na dovolenou, i když s vážným tématem.

Val
12.03.2018

Přečteno za dopoledne. Typický příklad, jak psychopat dokáže totálně zmanipulovat úspěšnou a inteligentní ženu. Oddechovka na jedno dopoledne :-)

Eva Urbaníková
slovenská, 1976