Eva Urbaníková

Evita Twardzik Urbaníková pseudonym

slovenská, 1976

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 23 knih

Komentáře (15)

Přidat komentář
waltraud5114
28.04.2017

Keďže na Slovensku máme cca 3 mediálne známe spisovateľky, tak sú samozrejme všetky veľmi populárne a vysoko hodnotené. Jej knihy sa dobre čítajú, je to vtipné, odsýpa to....ale je to len taká novodobá Červená knižnica. Moja kaderníčka má plnú policu evitoviek, tak občas spácham mezalianciu a jednu si požičiam, lebo vlastné peniaze by som za to nedala.

Mety15
17.02.2017

Tahle autorka je z Neptunu.

hrabalikoval
01.01.2017

Evita a celý Evitapress píšu nádherné knižky. Prečítala som už tak 30-35 knižiek od Evity aj celého vydavateľstva a vždy čakám na novú. Sú to proste knižky o bežnom živote. Píšu ich ženy ktoré si tie osudy naozaj prežili. Je to ľahké oddychové čítanie na celý rok. Knížky sa dajú čítať aj viacejkrát vďaka ich osudom. Na Slovensku je Evita známa a myslím, že by sa mala prebojovať aj do čiech lebo je to úžasna žena a spisovatelka.

Aleh
25.07.2016

Eva Urbaníková je úspěšná slovenská spisovatelka. Četla jsem téměř všechny její knihy, jsou ze života a věnuje se v nich běžným společenským tématům - lásce, vztahovým problémům, rodině, práci, ale také ženám, které se provdaly za muslima, ....Hrdinky jsou ženy, které žijí všude kolem nás a řeší problémy, které se nás dotýkají.Už se těším na její další knihy.

Shampoo
04.08.2014

Nejsem příznivcem ženských románů a u téhle autorky dělám výjimku :) prima čtení, bavila mě, vtipná, jednoduchá, ze života, prostě pohodové čtivé čtení, paní odvádí slušnou práci :)

Vendelína
13.07.2014

Skvělá spisovatelka! Její knížky mám hodně ráda a ráda se k nim vracím.

simlenka
08.05.2014

a já ji čtu fakt ráda! je to oddechovka, dostává mě do emocí - prostě super autorka lehčí literatury!!!!

Ilona
22.02.2014

Miluji knížky této autorky. Když ale beru novou knížku do rukou, vím, že budu těch pár dnů, než knížku přečtu, hrozně smutná.
Mnoho autorů píše o smutných věcech, ale žádný tímto způsobem.

1