Becca_books Becca_books komentáře u knih

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Další z oddechových knížek této autorky. Knihu jsem již kdysi četla, ale už jsem si vůbec nepamatovala kdo že za tím vším stojí, tak jsem se do ní opět pustila. Pachatel byl nakonec překvapením. Přestože během děje jsem měla několik "favoritů". Příběh hlavního hrdiny ala pana úžasňáka co ho přejede auto, skoro zmrzne, dva dny se pořádně nemyje, má otřes mozku a pohmožděnou polovinu těla ale přesto si zvládne užívat celou noc sexu mě pobavil :D Vyloženě romanťárny nemusím, tak jsem za tyto knihy ráda, že se v nich také něco děje :)

18.04.2019

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Hustokrutopřísný! :D
Přečteno jedním dechem.
Mám ráda, když je mrtvola hned na "první straně". Napínavé až do konce. Závěr překvapivý. Fakt pecka!

12.04.2019 5 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Tak první kniha z "povinné četby". Je docela krátká, ale příběh je moc hezký. Líbil se mi styl jakým je kniha psaná. Jsem zvědavá jaká bude v originále. A nutně potřebuju to modré vydání z levných knih :D

12.04.2019

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Po předchozím díle jsem se do této knihy asi pustila s příliš velkým očekáváním. Líbil se mi nápad filmového prostředí, líbila se mi "zápletka" ale konec knihy mi přišel příliš překombinovaný a asi jsem čekala něco víc nebo něco trošku jiného. Jsem zvědavá na novou knihu. Ještě měsíc musím vydržet :)

04.04.2019 2 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Úžasný!! První kniha kdy jsem se začetla hned od začátku. Záležitost s Healym - wow! Trošku mě mrzelo, že vlastně holčičky byly zabity " z rozmaru" v tomhle jsem čekala něco víc. A čekám čekám kdy už se dají konečně dohromady s Crawowou... Jdu hned na další díl :D

19.03.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Strašně dlouho mi trvalo než jsem se začetla. Ten úvod mi přišel zdlouhavý. Usínala jsem u něj a první třetinu jsem četla asi měsíc :) Ale věděla jsem, že se to rozjede, že tam bude ten zlom. A měla jsem pravdu. Jak mě to chytlo dočetla jsem dvě třetiny knihy za jeden den :) Nemohla jsem se odtrhnout. Závěr byl perfektní. Takové rozuzlení jsem teda fakt nečekalo. Děj mě totálně dostal. A i když jsem si říkala, že tohle bude můj poslední díl tak se musím pustit do dalšího :D

09.03.2019 4 z 5

Strašná nádhera Strašná nádhera Halina Pawlowská

Knížky od Haliny mám ráda. Jsou to super oddechovky. Líbí se mi její humor i její historky. A tentokrát jsem to propojila i s audioknihou kvůli práci a bylo to super. Dobře se u ní pracovalo a líbí se mi, že si to sama namluvila.

21.02.2019

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Rozečteno knižně a následně doposloucháno jako audiokniha při práci. Super oddychovka. V některých situacích jsem se sama poznávala. Bylo to vtipné. A obálka je krásnááááá :D

17.02.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Nevím jestli je to tím, že mám čas číst jen před spaním a po stránce jsem vždy usínala, ale nějak jsem se úplně nemohla začíst. Začátek byl napínavý a zajímavý, ale potom se to začalo nějak pořád motat a ve finále jsem se ztratila v těch rodinných příslušnících vraha...Chybělo mi tam takové to pídění se po drobnostech a hledání vraha podle nějakého detailu. Přišlo mi to vše takové odfláknuté. Přesto jsem zvědavá na další pokračování, protože to už je srdcovka :)

19.01.2019

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Další super kniha. Jsem ráda, že se Eriku nepokusil nikdo celý díl zabít. Závěr s Petersonem mě mrzí. V určitých chvílích jsem úplně zadržovala dech, jak jsem byla napjatá.

05.01.2019

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Přesto, že má kniha 416 stran, jsem ji přeletěla rychlostí blesku a nemohla se odtrhnout. Líbila se mi asi nejvíc zatím ze tří přečtených dílů. Potěšilo mě, že mi autor nechal Mossovou a Petersona a zároveň se zbavil pro mě neoblíbených nadřízených. Nemám ráda knihy o dětech a pedofilech. Sama mám stejně starou blond dceru, tak jsem se trochu děsila...Závěrečné rozuzlení mě rozsekalo. Pecka!

04.01.2019

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi líbila trochu méně než Díka v ledu. Námět byl docela dobrý. Na začátku jsem čekala, že bude vrahem Isaacův přítel a už mi to v hlavě jelo na plné obrátky. Bohužel nás autor nenechá dlouho čekat a sériového vraha nám brzy představí, takže wow efekt na závěr se nekoná. Trošku mě to potom nebavilo, když jsem vlastně věděla o koho jde a že s největší pravděpodobností vraha Erika dopadne. Opět mě štvali Eričini nadřízení a nebýt Mossové a Petersona, kteří by mi chyběli bych byla pro aby se na ně vyprdla a šla někam, kde si její práce budou vážit.

28.12.2018

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Oddechová kniha o třech sestrách. Sedmilhářky se mi líbily mnohem víc.

22.12.2018

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Po přečtení všech tří dílů Sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti byly tyto povídky takovou pohádkovou knížkou na dobrou noc. Líbila se mi, ale nijak mě nenadchla. Asi jsem čekala nějakou akci nebo něco víc...

22.12.2018 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Z knihy jsem měla obavy, po Weaverovi jsem byla skeptická k tomuto žánru a muži se nelíbila. Přesto jsem se do ni pustila. Asi 3x jsem se musela jít podívat, jestli je to opravdu "1.díl", protože to vyznívalo, jako by kniha navazovala na děj v předchozím díle.
Moc se mi líbil hned napínavý začátek. Žádné okliky, prostě mrtvola na prvním listu :) Postavy Eriky, Mossové i Petersona mi přišly zajímavé. Štvali mě Eričini nadřízení a samozřejmě zazobaný papínek. Líbilo se mi, že jsem celou dobu nevěděla kdo je vrahem takže to pro mě byla na samém konci zajímavé odhalení. A třešničkou na dortu je pro mě britsko-slovenské spojení neb jsem sama z ČR a žiju v Anglii.

22.12.2018 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

No, myslím, že si dám od Davida Rakera na chvilku pohov...Mám z celé série smíšené pocity. Vždy se v knize najde něco co mě zaujme, čte se docela dobře, je napínavá a má dobré momenty. Ale už předtím mi přišel děj překombinovaný a tady to byla jen poslední kapka. Úplně zbytečně autor splácá minulost, rodinné vztahy a nakonec ještě Davidovu dceru, o které 24 let neví. Na tohle fakt nemám. A opět mě štval David, který minule málem přišel o život a za ty roky si nepořídil žádnou zbraň, "zbavil" se parťáka co mu mohl krýt záda a opět se bezhlavě vrhal do nebezpečných situací, kde mohl přijít o život...

10.12.2018

Moc pěkná kniha. Četla se jedním dechem. Byla zajímavá, čtivá, vtipná. Mělo to hlavu a patu. Určitě si přečtu i další knihy autora a těším se na 2.díl.

05.12.2018

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Super knížka na relax. Musel ajsem ji číst na 3x neb jsem se po třetině vždy nabažila a potřebovala jsem změnu stylu psaní, ale jinak pecka!

05.12.2018

Proč jsem se neoběsila Proč jsem se neoběsila Halina Pawlowská

Oddechové čtení. Krátké příběhy ze života. Vtipné. Asi to není úplně reprezentativní, ale mám její knihy na wc :-) Nenadchne, neurazí. Myslím, že od této autorky ai nikdo nic nečeká, prostě čtení na pohodu a pro zasmání.

05.12.2018 2 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Mě se tento díl nelíbil a musela jsem se nutit abych se přelouskala začátkem. Zbytečně moc jmen. Navíc mě vytáčelo, jak se děj u Healyho odehrával od doby před pěti měsíci a postupně nás uváděl do současnosti, mě to akorát mátlo a v půlce knihy jsem už nevěděla nic.
Samotná zápletka s únoscem homosexuálů mi přišla zajímavá. Vynechala bych vše to okolo. Zbytečně tam zapletl obchod s bílým masem, děj s Healym a psycholožkou byl taky podle mě úplně zbytečný...No, uvidím, jestli se pustím do dalšího dílu...

05.12.2018 1 z 5