Proč jsem se neoběsila

Proč jsem se neoběsila

Vtipné povídky spisovatelky Haliny Pawlowské, o životě tlustých i obyčejných žen.

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150/proc-jsem-se-neobesila.jpg 3.3145
Literatura česká
Vydáno:, Motto

Kitty
07. březnaodpad!

První kniha, kterou jsem od této autorky přečetla a zároveň poslední. Pro mě ztráta času.

fruitbueno

S Halinou Pawlowskou je to tak, že ji buď nesnášíte, nebo máte rádi. Stejně tak je tomu tak i tady na databázi. Její povídky mi vůbec nevadí, je to odlehčené čtení, při kterém člověk nemusí vyvíjet nijak výraznou mozkovou aktivitu a jednou za čas je to velké osvěžení.

Klárai
29.11.2016

Nic moc.

Alethea_k
07.05.2016

Knihy Pawlowské mě prostě baví. I kdybych je četla pořád dokola, nikdy mě neomrzí a naopak pohladí po duši. Člověk konečně vypne, přečte si kraťoučké příběhy, u kterých se zasměje, ale zároveň zamyslí. Pro tuto spisovatelku budu mít vždycky slabost.

ajsigirl
05.03.2016

Knížka mně zaujala svým obalem, ale i názvem. Hned na prvních stránkách jsem si uvědomila, že toto dílo nebude asi ten pravý oříšek pro mně. Halina Pawlowská mně pouze někdy pobavila v pořadu Banánové rybičky. Málo kdy jsem v jejich příhodách dostatečně ocenila její humor a tak je to i s knížkou. Kratičké příběhy, každý na dvou až tří stránkách jsou směsí příhod života a komických - někdy skeptických pohledů na svět. Možná kdybych měla depresi, pomohlo by mi, že někdo se má o dost hůř než já. Knížku musíte brát s lehkostí a nadhledem. ´´Dílo ´´ jsem dočetla jen proto, že nerada nechávám věci rozdělané /rozečtené/. Pokud bych mohla soudit -obsah dvě hvězdy - literární pohled na slova a celou sestavu vět - odpad. . Někomu se to však může líbit.

combatgirl
02.01.2016

Jsou to spíše krátké zábavné příběhy pro ty,které nebaví číst dlouhé knihy.Čekala jsem víc :-(

michimuller
28.07.2015

Proč jsem se neoběsila? No inu proto, že je lepší si ze sebe udělat legraci a nějaká zoufalá dušička přijde alespoň na jiné myšlenky, proto paní Halino, proto! Knížka plná krátkých fejetonků. Reset mozku k ničemu jinému to není a jen blázen by tu chtěl něco rozebírat. Je to stejné jako listovat v časopise a pak jej nechat zapomenutý na lavičce v parku.

knihamouder
16.09.2014odpad!

Humor Haliny nějak nepobírám. Už jen název knihy ve mě vyvolává odpor. Takže za mě jednoznačně NE!

Poutnice
22.10.2013

vtipný to je...ze začátku...ale nějak mě to přesvědčilo o tom, že další knihy číst už nemusím

MonisPop
09.08.2013

Hezké, ale opravdu nechápu, proč máme tuto knihu v maturitním seznamu. Nemyslím, že by bylo nějak důležité nebo obohacující si ji přečíst a už vůbec nevím, co bych o knize měla říkat.

Marčullkas
22.07.2013

Halininy povídky řadím jako oddechové čtení u kterého se ráda zasměji. Vtipně popisuje různé životní útrapy.

_sjuu_
28.05.2013odpad!

"Proč jsem se RADĚJI neoběsila", jsem si položila po přečtení knihy,.

bubo bubo
01.05.2013

Precetla jsem to u vody pro pobaveni, a za dva dny uz jsem nevedela o com to je. Takovy radobyhumor, nic moc.

kika 13
23.01.2013

Povídky při kterých se zasmějete.

WEIL
14.08.2011

Snaha o humor za každou cenu vede k odporu.