Proč jsem se neoběsila

Vtipné povídky spisovatelky Haliny Pawlowské, o životě tlustých i obyčejných žen.

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150/proc-jsem-se-neobesila.jpg 3.2193
Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Proč jsem se neoběsila

ziriant

Halinu Pawlowskou mám ráda od dětství, kdy jsem se zaujetím a přibližně padesátiprocentním nepochopením koukávala na Banánové rybičky. Teď se mi poprvé od ní dostalo do ruky psané slovo. Nebylo to špatné, ale - . Chtělo by to dotáhnout. Její humor mám ráda, ale toto vidím pouze jako črty, v dané kvalitě příliš krátké, nebo jinak řečeno: na danou délku málo zahuštěné. Takže fajn čtení, ale takové nedodělané.

nicolettkaa

Styl humoru Haliny Pawlowské opravdu není pro mě. U celé knížky jsem se pousmála jen jednou, což je tedy opravdu málo. Nebavilo mě to, do dalších jejích knih se už pouštět nebudu. Zvědavost byla ukojena, to stačí.

Zařazeno do čtenářské výzvy 2019 jako kniha od současně píšící české autorky.

(Příště bych sáhla po jiné.)

OndřejkaH.

Krásně jsem si odpočinula :-).

pingu1

Humorné příběhy, prostě Halina :-)

Allebith

Pro mě první setkání s podobným druhem knih a tím pádem nemohu úplně objektivně hodnotit. Leda jen suše komentovat, že tento druh není ničím pro mě. Takže díky, Velevážená Knižní výzvo 2019, ale současné autorky nejsou nic pro mě. ;)

Becca_books
05.12.2018

Oddechové čtení. Krátké příběhy ze života. Vtipné. Asi to není úplně reprezentativní, ale mám její knihy na wc :-) Nenadchne, neurazí. Myslím, že od této autorky ai nikdo nic nečeká, prostě čtení na pohodu a pro zasmání.

veronie
11.05.2018

Moje první kniha autorky a vlastně první kniha, která je psaná tímto stylem. A vůbec to nebylo špatné. Je to lehké, oddechové čtení, u kterého člověk může prostě vypnout a nad ničím nepřemýšlet. Povídky byly napsány celkem vtipně a tak se u některých i zasmějete. Halinu a její smysl pro humor mám ráda. Určitě ještě nějakou její knihu zkusím.

Mikako
13.04.2018

Krátká oddychovka od které jsem čekala více humoru.
Poslouchala jsem jí jako audio a musím říct, že ač je Halina na obrazovkách vtipná, tak se mi nelíbilo jak knihu čte. Tak nějak vlažně. Momentálně poslouchám Zoufalé ženy dělají zoufalé věci načtené Lucií Juřičkovou a to je o 100% lepší.