Strašná nádhera

Strašná nádhera https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139456/strasna-nadhera-Pkq-139456.jpg 3 172 38

Nová kniha povídek známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji zdusit!

Povídky , Literatura česká

Vydáno: , Motto

DádazPrahy
DádazPrahy
03.03.2024 2 z 5

Knížku bych asi brzy odložila, ale poslouchat to jako audioknihu, namluvenou přímo autorkou, bylo docela příjemnou zvukovou kulisou při domácích pracích. Paní Halina má příjemný hlasový projev, dokáže si dělat ze sebe legraci v každé situaci, a má smysl pro humor. Některé příběhy se mně líbily více, některé méně, ale celkově jsem si poslech užila.

Johhanka79
Johhanka79
12.06.2023 4 z 5

Halina mi sedla. Krásně jsem se pobavila. Sice jsem finančně někde jinde, ale i tak. Čtyři hvězdy. Kolikrát jsem viděla sama sebe a svou rodinu v akci:-D

adela2230
adela2230
21.03.2022 4 z 5

Kniha je napsaná vtipnou formou. Některé povídky jsou super, jine zase ne. Jako oddechovou knihu si zde každý najde, co potřebuje.

janka84
janka84
04.03.2022 2 z 5

Moje první přečtená kniha od paní Pawlowské. Fajn čtení do vlaku, no v tomhle žánru u mně i nadále vede Ivanka Devátá. Čtenářkám temperamentu italského by se však líbit mohla.

drakamena
drakamena
23.05.2021 3 z 5

2.5 hvězdičky. Když nejde o sex, jsou epizodky moc hezké. Třeba ta o péči o rodiče. Nebo ta poslední o psech - a její pointa. Bohužel, většina těch příběhů je o sexu. No.

yvett239
yvett239
03.03.2021 3 z 5

Četla jsem před několika lety. I když mi bylo cca 16 a autorčina cílovka je spíš ženy 35+ (nebo aspoň tak mi to přijde), špatné to nebylo, chvílemi to bylo i docela vtipné. Jedná se o moje první setkání s psanou podobou Haliny, ale nenadchlo mě to natolik, abych toužila po setkání dalším.

haki34
haki34
08.12.2020 3 z 5

Posloucháno jako audiokniha...oddechovka od Haliny, která ale umí i lépe ;) takže jen za dobře..
A ať nejsem až tak stručná - Halina jede v obvyklých tématech - láska, muži, rodina, zvířátka, dělá si legraci ze život a hlavně sama ze sebe..ale, jak jsem napsala, umí lépe ;)

Jenny055
Jenny055
25.11.2020 4 z 5

Počúvala som audioknihu a keďže veľmi nečítam tento druh literatúry, bola som milo prekvapená. Bolo to príjemné, zábavné počúvanie a pretože som už 50+, tak ma kniha aj "nabudila" do nového aktívneho a radostného života plného zážitkov. Len budem musieť chvíľu počkať na ústup "corony".

Ivetaa
Ivetaa
16.10.2020 5 z 5

Jako vždy - pohlazení na duši.

perpe2a
perpe2a
07.05.2020 3 z 5

Autorku mám moc ráda, čtu od ní všechno. Toto je typická Halina, odpočinkové a milé čtení pro ženy.

Dada077
Dada077
31.07.2019 4 z 5

také chronicky roztomilé brebentenie Haliny o stratených a získaných láskach, nadobudnutých kilách, trochu o cestovaní a jedle

jfialova
jfialova
28.06.2019 3 z 5

Jako oddechovka je to asi fajn, ale jak pro koho. Některé povídky/sloupky/fejetony nebo jak to nazvat, jsou docela fajn, u některých je znát, že autorka prostě musela do uzávěrky něco vypotit a tomu odpovídá též obsah. Forma je překvapivě dobrá, s jazykem si Halina rozumí, proto tři hvězdy, jinak bych hodnotila hůř.

dzejkbeltygros
dzejkbeltygros
11.04.2019 3 z 5

Poslouchala jsem to jako audioknihu a nebylo to nejhorší, ale ani nejlepší. Občas jsem se zasmála, občas jsem nevnímala o čem mluví. Prostě taková oddechovka, která nenadchne ani neurazí. :)

TamaraKrejčí
TamaraKrejčí
24.02.2019 2 z 5

Čtení vhodné právě na den jako byl dnes, mrazivý, větrný, nevlídný. Nehledala jsem nic složitého, splnilo účel, ale žádný silný zážitek s psaní paní Haliny ve mě nezůstal. Dokáže bravurně použit naši krásnou češtinu, nenajdete stejného slova na stránce, to klobouk dolů. Ale, tak jak mi stačilo vidět pár dílu Banánových rybiček, tak mi stačila jedna tato kniha.

Becca_books
Becca_books
21.02.2019

Knížky od Haliny mám ráda. Jsou to super oddechovky. Líbí se mi její humor i její historky. A tentokrát jsem to propojila i s audioknihou kvůli práci a bylo to super. Dobře se u ní pracovalo a líbí se mi, že si to sama namluvila.

Tyrkysová
Tyrkysová
19.05.2018 3 z 5

Spíše, než nějakým hluboce propracovaným dílem, je knížka úsměvným čtením, které si s sebou vezmete k bazénu na dovolenou, když nad ničím nebudete chtít moc přemýšlet :)
Nechybí typický odlehčený humor i množství úsměvných situací. Tematicky se všechny povídky dotýkají mezilidských vztahů i jiskření mezi oběma pohlavími, nemalou měrou najdeme také cestovatelské zážitky a tipy (např. Jíst, meditovat, milovat! V Toskánsku!). Celkově hodnotím dílko spíše zdrženlivě, osobně mi nevyhovoval sloupkový ráz povídek. Neznamená to ale, že by právě Vám Strašná nádhera neudělala radost :)

Knižní střípky
Knižní střípky
29.12.2017 2 z 5

Halinu mám ráda, četla jsem všechny její knihy, vím, co od ní mohu čekat a vím, že vždy po každé její nové knize opět sáhnu.

Kerberos
Kerberos
17.08.2017 4 z 5

Poslouchala jsem audio knihu namluvenou autorkou velmi mě pobavila

Jessica007
Jessica007
04.08.2017 4 z 5

Příjemné, milé, vtipné - i k zamyšlení. Krátké povídky, fejetony, některé se mi líbily více, jiné méně. Hodně mě zaujala Velice nepopulárně o maminkách.

OldřichHanton
OldřichHanton
23.07.2017 4 z 5

Kraťoučká sbírka různých povídek a esejů, které asi už byly vydány jako sloupky v časopisech. Halina si drží svůj styl a humor a ačkoli nejsem typický čtenář této knihy, docela jsem se bavil. Kdo měl rád Banánové rybičky se bude určitě bavit také.