Strašná nádhera

Nová kniha povídek známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji zdusit!

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139456/strasna-nadhera-Pkq-139456.jpg 3.1148

Kniha Strašná nádhera

drakamena

2.5 hvězdičky. Když nejde o sex, jsou epizodky moc hezké. Třeba ta o péči o rodiče. Nebo ta poslední o psech - a její pointa. Bohužel, většina těch příběhů je o sexu. No.

yvett239

Četla jsem před několika lety. I když mi bylo cca 16 a autorčina cílovka je spíš ženy 35+ (nebo aspoň tak mi to přijde), špatné to nebylo, chvílemi to bylo i docela vtipné. Jedná se o moje první setkání s psanou podobou Haliny, ale nenadchlo mě to natolik, abych toužila po setkání dalším.

haki34
08.12.2020

Posloucháno jako audiokniha...oddechovka od Haliny, která ale umí i lépe ;) takže jen za dobře..
A ať nejsem až tak stručná - Halina jede v obvyklých tématech - láska, muži, rodina, zvířátka, dělá si legraci ze život a hlavně sama ze sebe..ale, jak jsem napsala, umí lépe ;)

Jenny055
25.11.2020

Počúvala som audioknihu a keďže veľmi nečítam tento druh literatúry, bola som milo prekvapená. Bolo to príjemné, zábavné počúvanie a pretože som už 50+, tak ma kniha aj "nabudila" do nového aktívneho a radostného života plného zážitkov. Len budem musieť chvíľu počkať na ústup "corony".

Ivetaa
16.10.2020

Jako vždy - pohlazení na duši.

perpe2a
07.05.2020

Autorku mám moc ráda, čtu od ní všechno. Toto je typická Halina, odpočinkové a milé čtení pro ženy.

Dada077
31.07.2019

také chronicky roztomilé brebentenie Haliny o stratených a získaných láskach, nadobudnutých kilách, trochu o cestovaní a jedle

jfialova
28.06.2019

Jako oddechovka je to asi fajn, ale jak pro koho. Některé povídky/sloupky/fejetony nebo jak to nazvat, jsou docela fajn, u některých je znát, že autorka prostě musela do uzávěrky něco vypotit a tomu odpovídá též obsah. Forma je překvapivě dobrá, s jazykem si Halina rozumí, proto tři hvězdy, jinak bych hodnotila hůř.