Anne123 Anne123 komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Přečtu si pár stránek a půjdu spát. Jojo, to si můžete říkat jen v případě, že nedostanete do ruky něco od téhle neuvěřitelné autorky. Přečteno za jednu noc a jedno ráno. Hltám knihu za knihou, případ za případem, stránku za stránkou a pořád nemám dost. Skládám velkou poklonu a těším se na další příběh. (Kdyby šlo, dám i víc než pět hvězdiček.)

03.01.2018 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Z knihy mam rozporuplny pocit. Nejdrive jsem se nemohla zacist a pak jsem se jen modlila, aby to skoncilo a ja mohla cist neco dalsiho. Moc mi nesedelo rozhazeni pribehu...ani konec. Cekala jsem dle upoutavky vic.

07.12.2017 2 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Kniha, ktera mi nedavala ani nohu ani patu. Spletity pribeh plny mytu, do nehoz se ne a ne zacist :/ zklamani

20.11.2017 2 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Psali, že kniha bude - ohromující, znepokojující, mistrovská, výjimečná, děsivá a skvělá. A já musím souhlasit naprosto se vším. Kniha mě jedním slovem pohltila. Už si nevzpomínám na knihu, kterou knihu jsem přečetla takhle rychle a s takovým zaujetím. Jednoznačně doporucuji. Tohle si musíte přečíst! Nechte se strhnout příběhem. Rozhlednete se okolo. A premyslejte. Jste si jistá, že jste jedina verze svého já? ;)

18.10.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další dechberoucí kniha od úžasné autorky Angely Marsons. Zatím se mi celá série velice líbí a těším se na pokračování.

26.09.2017 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Kniha měla nepochybně zajímavý příběh, ale nemohla jsem se pořádně začíst a čtení se mi vleklo. Je ovšem neuvěřitelné, čeho je člověk schopen, aby zachránil své dítě.

17.09.2017 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Třetí díl konečně dočten. Pokračování Améliina příběhu se mi opět líbil, ale bohužel se mi to zdálo lehce přeplácané a chvílemi jsem se v příběhu ztrácela. Každopádně se těším na pokračování :)

20.08.2017 3 z 5

Království Království Amanda Stevens

Perfektní pokračování Okridlene duše. Příběh vás okamžitě vtáhne. Jedna z mála knizek, od ktere jsem opravdu nedokazala odtrhnout oci. V jednu chvili je osm vecer a v druhé chvili mrknete na hodiny a hele...ctyri rank :D Knihu doporucuji a oteviram dalsi dil. Tak se ukaz Proroku.

01.08.2017 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Ze začátku jsem byla ke knize poněkud skeptická, ale doporučovala mi ji kamarádka se slovy, že si to prostě musím přečíst. Ja si jen pomyslela... duchove? Vážně? A teď, po dočtení, musím udělit pět hvězdiček. Napínavý příběh, u konce mi málem vyletělo srdce z hrudi. Odvážná hrdinka, neodolatelný muž a pár vraždiček jako bonus... co víc si přát ;)

29.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Když někde stojí, že je to světový bestseller, tak čekám strhující bombu. A tohle tomu opravdu neodpovídalo. Předvídatelný děj a nesympatické postavy. Přesto se mi líbila stručnost a přímost autorky.

13.07.2017 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Neuvěřitelně napsaná knížka! Budete u ní brečet, řvát smíchy i z ní budete otrávení ;)

20.06.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Proč zabijim? Protoze me to bavi.
Super thriller, ktery jsem precetla jednim dechem. Rada sleduji myslenkove pochody vraha, takze me kniha velice nadchla.

23.01.2017 5 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

Úžasné pokračování...! Jaký bude závěr? Jdeme na to :D

20.11.2016 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Skvělá kniha. Příběh mě od začátku zaujal. Už jsem čekala dlouho na příběh Wolfa, tak jsem ráda, že nezklamal. A jsem zvědavá jak to bude s Arilyn a Stonem :)

01.11.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha je úžasně napsaná. První, co jsem kdy od Nesba četla. Možná to je ten důvod, proč mi nesedla. V ději jsem se ztrácela a přišlo mi to nekonečný.

16.10.2016 3 z 5

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Kniha se mi líbila, ale čekala jsem víc. V knihkupectví mi hned padla do oka a po přečtení obsahu jsem si ji musela koupit. Očekávání ale bylo větší než výsledek. Čekala jsem propracovanější motiv a rozuzlení.

16.10.2016 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Autorka opět neztratila říz a kniha byla skvělá, jako předchozí. Od začátku sice víte, že ať se stane, co se stane, tak stejně skončí spolu,...ale i tak doporučuji. Určitě stojí za přečtení.

06.08.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá, vtipná kniha, která určitě stojí za přečtení. Sice je podobný ostatním romantickým knihám, ale tahle má určitou jiskru :)

28.07.2016

Ty Ty Caroline Kepnes

Příběh z pohledu stalkera byl skutečně zajímavý. Sledovat, jak myslí psychopat, je zase něco nového. Začátek knihy byl skvělý, ale pak už se to jen táhlo. Jsem rád, že jsem knihu dočetla, ale další díl si nechám ujít.

21.03.2016 2 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

První kniha, kterou jsem od spisovatelky četla. A byla skvělá! Skvělá zápletka i vyvrcholení.

23.02.2016 4 z 5