AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Třetí díl si přečtu, chci znát konec, ale ani druhý díl mě neoslovil tak jako Mount trilogy. Přijde mi, že se vlastně během knížky nic nestalo, až na konec, který má navnadit na další díl. Autorka píše čtivě, takže stránky ubíhají, to je ale tak vše.

30.06.2022 3 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Moc se mi to líbilo a četlo líp, než Z krve a popela. Kde je další díl?
Team Roth!

27.06.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Čtivé to bylo, jen ne tak dobré jako Mount trilogy. 3,5/5*

26.06.2022 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Moc milý příběh a moje první kniha od autorky. Vrhnu se i na další díly. Postavy byly sympatické. Jen na Katie jsem neustále v duchu řvala, ať se postaví sama za sebe a pošle ostatní do patřičných míst.

21.06.2022 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Nakonec zařazuji do nedočtených a nebudu hodnotit. Přečetla jsem zhruba 50 stran a vývoj se ztrátou paměti mě prostě nebavil. Než si kazit dojem ze série, raději nechám nedočteno a třeba se někdy vrátím.

11.06.2022

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak tohle bylo skvělý! Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v novém světě, ale pak už se kniha četla sama.
Teď by mě zajímalo, kdy bude přeložen druhý díl.

10.06.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Nevěděla jsem, co očekávat a byla příjemně překvapená, i když začátek měl pro mě pomalejší rozjezd.
Ale ten konec?! Nutně potřebuju další díl.

16.05.2022 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Druhý díl byl o mnoho lepší, než první a zdál se mi i méně předvídatelný. Příběh mě moc bavil a nutně potřebuji další díl!

11.05.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Na knihu jsem se opravdu těšila a byla mírně zklamaná. Nemít tak vysoká očekávání, zklamaná bych nebyla. Ze začátku se mi nedařilo začíst. Naštěstí to druhá polovina vykompenzovala, kde se děj konečně rozjel a moc mě to bavilo.

Ještě bych vytkla neustále se opakující slova Panna, bohové, bagančata - pro mě rušivý efekt “už zase?”

04.05.2022 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Čtivost se zapříst nedá, ale tohle jsem vážně nečekala.

26.04.2022 3 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Z druhého dílu mám rozporuplné pocity a nevím, jestli se mi vlastně líbil. Celé to zachraňoval Cardan, kterého jsem si oblíbila. Za to Taryn a Locke, opět nechápu logiku jejich chování. Jude mi taky není úplně sympatická. Další díl si přečtu, protože chci vědět jak to celé dopadne, ale jinak mě to úplně neláká.

25.04.2022 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

(SPOILER) Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a celkově se zorientovala. Ze začátku jsem dost dobře nechápala svět, ve kterém se děj odehrává (žáby, rohy,…). Taky nelogické chování Taryn - kdo by nechal svého nastávajícího, ať si jde užívat se sestrou, mi hlava nebere. Sestra roku!
Celkově se mi kniha líbila, bylo to jiné, než jsem doposud četla a jsem zvědavá na pokračování.

22.04.2022 3 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Až do poslední chvíle jsem neměla tušení jaké má Julian tajemství a byla mírně zaskočena. Každopádně jsem si obě hlavní postavy oblíbila a Juliana zamilovala. Líbila se mi zmínka Marvel světa, který mám taky ráda. Celkově mě kniha moc bavila a cením si autorky za výběr tématu.

19.04.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Druhý díl se mi líbil mnohem víc. Opět jsem názoru, že mohly být oba díly spojeny do jednoho stejně jako u Biancy.
Trochu mi vadilo, že byla Sage děsně “broke”, ale zároveň si byla schopná kupovat jednu donášku za druhou, letenky, apod.

17.04.2022 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Jediné, co bych vytkla, tak nadměrné popisování pocitů Sage, jinak se mi kniha líbila.

16.04.2022 4 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Moc se mi líbila! Milý příběh, sympatické postavy.

14.04.2022 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Moc se mi líbila! Jsem zvědavá, jak se bude příběh dále vyvíjet.

11.04.2022 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Ne každá povídka se mi líbila, ale celkově jsem spokojená.

05.04.2022 4 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

Milé čtení se sympatickými postavami.

03.04.2022 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Po hrůzné Turbulenci, kterou jsem ani nedočetla, mě takhle dost bavila. Knížka se četla sama.

01.04.2022 4 z 5