Andynka Andynka komentáře u knih

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Povídky byly zajímavé, ale zase tolik mě nenadchly. Moc se mi líbily kresby v knížce a doplňující vysvětlivky.

18.08.2017 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha Noční lov se mi líbila mnohem víc, jak Dívka v ledu. V prvním díle jsme pátrali po tom, kdo je vrahem, kdežto tady již od začátku víme, kdo je vrah a sledujeme celý proces, jak vraha lapit. Knizka tedy nebyla tolik předvídatelná , jako první díl a více napínavá. :-)

28.06.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha docela mile překvapila. I když je děj trochu předvídatelný, rozhodně neurazila. Příjemně se četla a už se těším na další dil. :-)

17.06.2017 4 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Byl to moc hezký vsunuty příběh do pohádky, kterou zná snad každý . Jen už to bylo moc přecitlivelé. Ale zase je to pohádka a od té se to očekává. :-)

25.05.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Nemůžu říct, že bych u pokračování knihy Než jsem Tě poznala , byla zklamaná. Než jsem Tě poznala je strhující knížka! Ale Život po Tobě má taky něco do sebe. Děj uz je klidnější... a schopnost spisovatelky ...vtáhnout čtenáře do příběhu , nechybí ani u této knihy. Je to krásně napsaná a oddechová knížka.

08.05.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Právě jsem knížku do četla a skoro se mi nedostává slov... Už dlouho mě knížka nedonutila , abych s ní proseděla celou noc a bavila se. Užívala si jak je krásně napsaná, jaký má plynulý děj, který mě ani na chviličku nenudil a nakonec probrečet brzké ranní hodiny a loučit se s postavami a celou knihou s tak těžkým srdcem... Neuvěřitelně smutné a tak krásné... :)

29.04.2017 5 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Jsem ráda, že jsem tuto knížku konečně dočetla. Ráda si jednou za čas přečtu oddychovku, u které se nechám unášet dějem a nemusím přemýšlet, ale tahle knížka mě místy svou jednoduchostí (primitivností) úplně štvala. Bylo to jako číst příběh, který sepsala 15 leta dívka, která má bujnější představivost.

26.12.2016 2 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Jsem zvědavá na pokračování, tohle byl pro me trošku oříšek , než jsem se dostala až do děje, ale možná mi nejvíc pomohl až souhrn události v dalším dílu. Každopádně na nadšení mi to neubralo. :-)

26.10.2016 3 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

filmy o zombie moc nemusím, ale uvědomila jsem si, že jsem nikdy o nich nečetla knížku. A jsem docela mile překvapena. Možná je to tím, že se spisovatelka nezabývá hlavně zombiky, ale naopak se zaměřuje na vztahy mezi lidmi v tísnivé situaci. Ale i tak mě knížka zaujala a jsem ráda, že ji mohu mít v knihovně. :)

19.03.2016 5 z 5

Harlekýn Harlekýn Laurell K. Hamilton

Po dlouhe dobe se dej netocil jen kolem sexu a citum k milencum, ale bylo to i trosku akcni.

03.11.2014 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Ze začátku knihy jsem se zděšila, jak je kniha psaná jednoduše a obávala jsem se celého děje, ale velmi jsem se spletla. Kniha byla velmi strhující. Zvláště, když si uvědomím, že si to spisovatelka opravdu zažila...

03.07.2013 5 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Ze začátku jsem byla v knize ztracená, ale nakonec jsem se začetla a líbilo se mi, jak autor propracoval příběhy každé postavy. Po přečtění jsem shlédla i film a je velmi totožný s knihou a z obojího jsem byla nadšená. Konečně něco jiného a zajímavého.

15.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Když jsem se po prvním díli smířila se zklamaním, že je to klasický román plný spíše romantiky, než všeho ostatního, co se o knihách povídalo, tak jsem byla velmi spokojená. Krásný romantický příběh s chvílema napětí.

15.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tato kniha už se úplně odpoutala od toho erotického nádechu, o kterém se k těm to knížkám nejvíce mluvilo. Je to krásně romantická kniha, která se povedla.

15.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Z knihy jsem byla celkem zklamaná. Očekávala jsem mnohem více, ale v tomto díle jsme se spíše seznamovali s postavami. Ale nemohu říci, že by kniha nebyla čtivá.

15.06.2013 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Příběh celkem o ničem, ale velmi čtivé a mě to strhlo do příběhu k účastníkům pochodu. :)

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Když jsem se konečně po začátku této knihy začetla a kniha mě začala bavit, dostala jsem se ke konci, který byl velmi přehnaný a kazilo to celý dojem z té knihy, samozřejmě pokud si to odmyslím, kniha se mi celkem líbila.

15.06.2013 4 z 5

Soucit s ďáblem Soucit s ďáblem Colin Falconer (p)

Hned jsem se do této knihy začetla a zajímalo mě co bude dál. Jen ten konec mě trošku zamrzel. Čekala jsem, že bude více zapletený a překvapí něčím, co ještě nečekáte, ale jinak velmi zajímavé čtení.

24.07.2012 4 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Tato knížka nenaplnila mé očekávání. Celou dobu čtení jsem čekala na nějakou zápletku....pořádny děn. Četla jsem a četla až jsem byla u konce. Chápu, že pro lidi, kteří se zrovna nacházejí v pubertě, tak je to můžu zajímat, protože sdílejí stejné pocity, ale jinak se mi tato knížka zdála zcela o ničem a rozhodně bych ji nedoporučila. Byl to je vyprávěný kus života, který může vyprávět hodně lidí, ale nikdy to nebude natolik dobré , aby to zaujalo opravdu všechny.

18.07.2012 3 z 5

Memento Memento Radek John

Číst tuto knihu v době, kdy vše co je v ní napsané jsem ještě neznala a nebylo to nejaktuállnější téma, tak bych byla nadšená a unešená, ale v dnešní době mi to příjde již o ničem. Vše co je v té knize vám poví kdokoli o fetácích apod. spíše mě to zklamalo.... Je to tuctový příběh, který mě neoslnil něčím novým.

15.07.2012 2 z 5