Kráska a zvíře: Zakletá v knize

Zakleta v knize, originální příspěvek k novému hranému filmu studia Walt Disney Kráska a zvíře, vypráví příběh osamělé milovnice knih Belle. Ta najde v knihovně svého věznitele zvířete očarovanou knihu, která ji zanese do zcela nového světa. Zde se Belle spřátelí s tajemnou hraběnkou, která jí nabídne život, o jakém vždy snila. Ale nový svět není zdaleka takový, jak se na první pohled zdá, a čím více v něm Belle tráví času, tím těžší je ho opustit. Napínavé příběhy se nás zmocní a už nepustí, a jakmile je Belle zakleta v této knize, možná už z ní nikdy nenajde cestu ven....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335635/kraska-a-zvire-zakleta-v-knize-MFK-335635.jpg 4.361

Beauty and the Beast: Lost in a Book (2017)

Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Kráska a zvíře: Zakletá v knize

HPT

Hezká kniha

Veruu95

Nádherná vsuvka k ještě nádhernější pohádce ❤ :) Krásně napsané, pro ty, kteří mají rádi pohádky jasná volba!

Verča16

Myslím si že skvělý nápad!! Kniha se mi moc líbila. Nejvíc se mi líbilo. Chvíle v knize Nikdy víc. Byl to tolik fantasy... Inspirovalo mne to!! Jak tam byla uvězněna tak to bylo napínavé i děsivé. S knihy mám moc dobrý zážitek. Lehce se kniha četla. Také se mi líbilo chvíle jak byla Belle s netvorem bruslit, tolik zábavy!!! Moc krásně napsané!!!

jesterka.as

Krásný doplněk pro milovníky Krásky a zvířete :)

petuzla5591
07.10.2018

Pěkná kniha. Místy jsem Krásce říkala, ať to nedělá a ať tam nechodí. Je to krásný příběh k mé milované Krásce a zvířeti.

Dani3
29.06.2018

Vždycky se ráda vracím do kouzelného světa Krásky a zvířete, proto jsem si nenechala ujít ani toto zpracování.
Kniha se mi líbila, i když to není klasická pohádka, ale jen vsuvka do původního příběhu.

Janulka10
20.05.2018

Je to super kniha ( lásku nemám ráda :)).

Anetka24
19.05.2018

Krásná kniha. Krásku a zvíře nemám moc ráda, ale tahle kniha byla úžasná.

Jennifer Donnelly

Jennifer Donnelly