andream andream komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak to byla jizda, konec absolutne nepredvidatelny, nuti vas cist dalsi a dalsi stranku… super jsou kratoucke kapitoly, diky tomu to odsypa jeste vice… hednoznacne doporucuji a jdu na dalsi dil serie

27.12.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jedna z nejlepších knih co jsem v poslední době četla . Kdpyz si člověk uvědomí jak to dřív měli lidé těžké , zjisti ze teď vlastně žádné problémy nemá.... vřele doporučuji přečíst ....

03.04.2020 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Uzasne! Dlouho me kniha tak nevtahla a musrls jsrm ji precist behem dvou dnu jednoduchy styl psani mi maximalne vyhovuje, pro zmenu konecne kniha, ktera se odviji chronologicky a ne porad prolinani vice casovych usekujednoznacne doporucuji a uz ted se tesim na druhy dil

07.04.2023 5 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Syrová, brutální, depresivní, beznadějná, krásná , čtivá a dostane vás....tam kam chce. A chce hodně. Doporučuji

10.12.2014 5 z 5

Skála Skála Peter May

Parádní jízda, chvilku ostře nahoru a chvilku loudavě dolů.Zdaleka netušíte, kam vás to na další stránce hodí. Rozhodně to tedy není thriller, jak u uváděno u knihy, je tam spíš více emocí, přemýšlení, lží, nezpracovaných starých křivd...závěr překvapující, strhující a vlastně úlevný. Rozhodně stojí za přečtení, hned se vrhám na druhý díl -))

28.01.2015 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tak to byla opět jízda, miluju Carterovi krátké kapitoly, díky nim se kniha čte uplně sama a je problém přestat... mohu jen doporučit.

04.02.2022 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Síla a bezmoc, vše namichane v jednom... tak děsivé smutné a hluboké... doporučuji přečíst a nezapomeňte kapesniky, hodně kapesniku ...

22.07.2019 5 z 5

Opravdu hluboky pribeh, i kdyz neni psan do hloubky spis povrchni vypraveni, coz nic nemeni na velice ctivem a smutnem pribehu, od ktereho se proste neda odejit jednoznacne doporucuji a davam plny pocet hvezdicek.

23.01.2024 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Poslouchala jsem jako audioknihu, jako skvělou audioknihu podotýkám.
Kniha je rozdělena na tři části a každou část čte jiný interpret, což je super a umocnuje to celkový dojem, který je absolutně úžasný. Ke konci se vše v knize spojuje a dává smysl, pochopíte o čem to celé vlastně je... pochopíte že pokud nefunguje komunikace a důvěra tak nefunguje vlastně nic... moc doporučuji tuhle knihu.

26.04.2023 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Wauuu… uzasna kniha, i kdyz na cteni je potreba se opravdu soustredit a premysle pri tom… mam moc rada i ostatni knihy p. Tučkové a tak jsem vedela, ze i tato me nezklame… a nezklamala, jdete do toho. Velka poklona autorce, za knihou je videt obrovsky kus dobre odvedené práce.

07.06.2022 5 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Zase super jízda, nejlepší byl závěr - projev Fina u soudu mě rozsekal na cucky, padlo i pár slz - neskutečně silné. Člověk si uvědomí o čem by mělo být přátelství, opravdové... Trilogie měla podle mě vzestupnou tendenci, tento díl se mi líbil nejvíc a spisovatele řadím mezi mé oblíbence a těším se na další jeho knihu. Jednoznačně vřele doporučuji!!! -)

12.02.2015 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Myslím že v komentářích zde bylo už vše řečeno, nemám co dodat, nemám slov... kniha poskytne velice silny zážitek ,doporučuji přečíst všem a garantuji že se vám od ní bude těžko odcházet -((

14.08.2015 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Za mě úžasná kniha, sice jdnohubka přečtená běhěm jednoho dne, ovšem velice silný příběh. I přes to že to tda v komentářích často čtenáři hodnotí jako přeslazené, moc romantické a pod., pro mě hluboké a nutící ke konfrontaci a přemýšlení.... Líbila se mi a doporučuji přečíst -)

28.01.2014 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

krásná pohádka, výborně se čte, nejlépe ji vzít v čase vánočním, k tomu mátový čaj a štrůdl a pohodička neskutečná ...

16.10.2013 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Velice čtiva kniha, cte se sama a tezko se od ni odchazi… za me sice romanticka oddychovka, ale napsana tak dobre ze davam plny pocet hvezdicek. Smutna a chvilemi beznadejna , o to vetsi radost mam z dobreho a hlavne uzavreneho konce.. doporucuji moc.

11.01.2022 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Krásné, syrové čtení, často depresivní a smutné, nicméně pravdivé a ze života... tak to prostě je. Donutí Vás přemýšlet nad svým životem i životem celkově a budete se těšit na každou další stránku jako já a zároven se bát co ještě musí hrdinky vydržet a co všechno tak samozřejmě vydrží... opravdu doporučuji .

04.01.2021 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak nevim jak hodnotit... chvíli mě bavila, chvíli jsem se nutila do čtení... něco tomu chybělo a nebyla to ta knížka, na kterou se těším ze budu číst dal.. spis ta, u které se těším až uz ji doctu

26.03.2020 3 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Mě se kiha líbila kapku víc než Skála, nebylo tam tolik pro mě chluchých popisných míst, děj mě lépe plynul jakoby vcelku bez propadů. Návraty do minulosti mě moc bavily, i když dost ponuré a syrové ale to já mám ráda . Nepřišlo mi to jak detektivka, spíš asi román či rodinná sága. Určitě doporučuji a hned se vrhám na třetí dí. Už se těším na Fina,nějak mi ten suchar přirostl k srdci -)))

02.02.2015 5 z 5

Diagnostika karmy 2 - 2. část: Čistá karma Diagnostika karmy 2 - 2. část: Čistá karma Sergej Nikolajevič Lazarev

Neskutečná kniha, odpoví na mnoho otázek, určitě doporučuji všem, kdo jsou na její čtení připravení

29.07.2014 5 z 5

Sklouzni se v dešti Sklouzni se v dešti Lenka Parýzková

Skvele napsáno! Téměr celé je to o pobytu v psychiatricke lecebne a vecech kolem. Znovu se mi potvrdilo podezreni, ze v lecebne z vas udelaji pokud mozno jeste vetsiho blazna! Hlavne at zobete prasky, to je reseni na vse. Závěr knihy byl famózní a posledni stranka me donutila kapnout slzu… vsem jednoznacne doporucuji, stoji za precteni a zamysleni se…

01.01.2023 5 z 5