Adilajla - Příspěvky

Hon na mrtvéhoHon na mrtvéhoT. Weaver

Uzasne napětí! Kniha se četla rychle !

13.12.2018

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Opravdu povedená zápletka !! Dlouho jsem nebyla tak napnutá kdo je pachatel. Nejsou to klasické krvavé jatka, jak jsem zvyklá od těchto autorů, ale aspoň u toho člověk může povečeřet :D Kniha mě pohltila a rovnou jdu číst další knihu tohoto autora.

11.04.2017

Lesk a bída kurtizánLesk a bída kurtizánH. d. Balzac

Knihu plánuji přečíst znovu :) Velice se mi líbila

24.01.2017

Lady FuckinghamLady FuckinghamO. Wilde

Porno v knize, o proti 120 dnů Sodomy to byla pohodová kniha :D

KyticeKyticeK. J. Erben

Překrásná kniha, kterou už od dětství jsem si vybírala na recitační soutěže a stále znám některé části. Klasika, která si zaslouží číst

08.06.2017

DítěDítěF. Barton

Žádný psychothriller to teda není, nebo jsem zvykla na něco jiného. Ale jinak se mi kniha líbila a byla jsem překvapená z konce.

17.04.2018

Továrna na snyTovárna na snyA. Songe

Kniha vzhledově krásná, ale tím to končí. Spíše pro snílky, ale ne pro lidi co žijí v realitě. Nedočetla jsem a rovnou ji darovala dál. Nepřijde by, že by měla autorka tolik zkušeností aby mohla psát návod na život...

HypnotizérHypnotizérL. Kepler

Hodně povedená kniha i dobře filmově zpracovaná. Čte se jedním dechem !

17.08.2015

Prameny touhyPrameny touhyE. Alpsten

Knížku jsem přečetla prakticky na jeden nádech. Příběh mě úplně pohltil.

24.01.2017

Rusko sužuje pandemieRusko sužuje pandemieJ. Vagner

Kniha se mi líbila, jen ten konec si myslím, že se nepovedl. Brala bych pokračování knihy a co se bude dále dát s nemocí. Kniha je trochu chaotická, protože nejsou žádné kapitoly a dlouhé odstavce. Kdo má rád takové téma mohu vřele doporučit :)

09.02.2017

Jak odejít na věčnost : ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtíJak odejít na věčnost : ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtíM. Largo

I když je tato kniha trochu morbidní, tak člověka kolikrát překvapí co vás vše dokáže zabít.

Edith PiafEdith PiafS. Berteaut

Úžasná kniha ! Opravdu se moc dobře četla. Měla jsem na tuto tématiku i jinou knihu a tolik mě nenadchla jako tato ! Velice procítěné příběh.

16.05.2017

Sex ve městěSex ve městěC. Bushnell

Tato kniha nemá nic společného se filmem ani seriálem, přijde mi to jako spíše popsaní toho co se stane než se začne točit seriál. Ale moc se to nepovedlo...

16.05.2017

Život na ledniciŽivot na ledniciA. Kuipers

Netradičním způsobem napsaná kniha, která mě opravdu dojala ! Silný příběh. Na tuto knihu velice často vzpomínám.

16.05.2017

Báječná léta pod psaBáječná léta pod psaM. Viewegh

Jak kniha tak i film velice dobře zpracované, kniha mě bavila.

16.05.2017

Román pro ženyRomán pro ženyM. Viewegh

Oddechové čtivo. Velice rychle přečtená kniha.

KrysařKrysařV. Dyk

Pro mě tato kniha představovala povinnost k maturitě, tak možná proto se mi tolik nelíbila, jak kdybych ji četla jen tak.

HračkaHračkaS. Lauerová

Tato kniha se mi líbí, opravdu 50 odstínu na ni nemá a zatím vždy komu jsem tuto knihu půjčila byli z této knihy nadšeni. Jako konec je lehce zvláštní to musím uznat, ale do knihy jsem se rychle začetla.

Robinson CrusoeRobinson CrusoeD. Defoe

Úžasná kniha !!

08.06.2017

Musím to vědětMusím to vědětK. Cleveland

Kniha se četla hodně dobře, příběh měl spád. Prakticky přečteno na třikrát. Ale nějak mě nepřekvapil konec a celkově zápletky byly jasné jak dopadnou. Mám raději dumyslnější příběhy. Ale zase takové pohodové čtení !

16.08.2018

Ženy, které změnily světŽeny, které změnily světS. L. Lynn

Kniha se mi líbila! Nedala se přečíst naráz, protože je obsahuje plno informací. Ale jinak jsem byla nadšená a možná si ji přečtu znova abych si oživila všechny informace.