Adilajla Adilajla komentáře u knih

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Přijde mi to jako by potřebovala rychle napsat knihu a nevložila do toho kus srdíčka jako vždy. Myšlenka příběhu je super, promyšlená až do posledního detailu. Ale přišlo mi to takový expres a chybělo mi tam něco.

21.09.2023 2 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Vlastně podle popisu co jsem čekala od knihy. Od první stranky je úplně jasné jak vše dopadne a ani to člověk nemusí číst dál. Chápu že hlavní postava je žena, ale tolik monologů nikdy nevedu :D

21.09.2023 2 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla, že se mi příběh líbí. Trochu jsem myslela, že ke konci to bude více hororové, ale toho jsem se nedočkala. Více bych si pohrála s temnotou lesa.

21.09.2023 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Toto bylo moje první kniha od toho autora a u první povídky jsem byla trochu v šoku a znechucena. I tak mě to nutilo číst dál. Ale ostatní povídky bylo mnohem lepší. Určitě chci zkusit další knihy !

21.09.2023 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Moje první hororová kniha a byla jsem nadšená. Byl to takový příběh ,že jsem celý den přemýšlela v prací co se bude dít dál v knize než se k ní večer dostanu. V některých chvílích jsem se opravdu bála podívat z okna doma. Kniha se četla velmi rychle a určitě budu pokračovat v této sérii

02.02.2021 4 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Tento dil se mi zdál trochu slabší, moc překombinovaný a vůbec mě nebal číst jako všechny ostatní. Musela jsem se přemlouvat abych totu knihu dočetla. Zápletka super ,že se hledá minulost někoho.

27.12.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha se dobře a rychle čte. Zápletka byla dobrá a ani jsem netušila kdo je vrah. Ale něčím mě ta kniha nenadchla, možná mi tam chyběla nějaká větší promyšlenost příběhu.

09.11.2020 3 z 5

Všechny krásné dny Všechny krásné dny Julia Kaufhold

Dočteno a stálo to hodně námahy. Dokonce jsem byla schopna přeskakovat plno řádků, jak to bylo nekonečné. Nápad super, ale zpracovaní mi hrozně nesedlo. A to nemluvím o mnoha překlepech, ale to není chyba autora.

28.09.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Opravdu super oddechová kniha ! Bavila jsem se u čtení

29.08.2020 5 z 5

Harmonický život s kočkou Harmonický život s kočkou Enrico Ercole

Kniha nebyla špatná. Ale pokud už kočku nějakou dobu mate a něco jste četli tak se asi nic nového nedozvíte.

24.04.2020 3 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Opravdu dobře promyšlená zápletka, spisovatel se zlepšuje další knihou. Přečteno na jeden nádech ! Nečekané

25.02.2020 5 z 5

Můj život s Blonckou Můj život s Blonckou Alena Kučerová

Vtipně napsané a četlo se velice rychle. Je to kniha pro pejskaře u které se zasmějete.

23.01.2020 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Kniha zase úžasná a četla se sama. Spisovatel se díl od dílu zlepšuje. Ale nebylo to už moc překombinované!?! Těším se na další a doufám ,že zase ohromi

30.07.2019 4 z 5

Ženy, které změnily svět Ženy, které změnily svět Santa Lucia Lynn

Kniha se mi líbila! Nedala se přečíst naráz, protože je obsahuje plno informací. Ale jinak jsem byla nadšená a možná si ji přečtu znova abych si oživila všechny informace.

26.02.2019 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Kniha vzhledově krásná, ale tím to končí. Spíše pro snílky, ale ne pro lidi co žijí v realitě. Nedočetla jsem a rovnou ji darovala dál. Nepřijde by, že by měla autorka tolik zkušeností aby mohla psát návod na život...

14.02.2019 2 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Uzasne napětí! Kniha se četla rychle !

13.12.2018 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Kniha se četla hodně dobře, příběh měl spád. Prakticky přečteno na třikrát. Ale nějak mě nepřekvapil konec a celkově zápletky byly jasné jak dopadnou. Mám raději dumyslnější příběhy. Ale zase takové pohodové čtení !

16.08.2018 3 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Žádný psychothriller to teda není, nebo jsem zvykla na něco jiného. Ale jinak se mi kniha líbila a byla jsem překvapená z konce.

17.04.2018 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Překrásná kniha, kterou už od dětství jsem si vybírala na recitační soutěže a stále znám některé části. Klasika, která si zaslouží číst

08.06.2017 5 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe