Adél784 Adél784 komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Mám ráda autorčiny všechny knihy které v ČR vyšly ale tahle je nejspíš nejlepší!! u této jsem se bála nejvíce, ale konec je stylem podobný jejím ostatním knihám:)nedoporučuji číst v noci:)Autorka vymyslí vždycky strašně sympatické postavy:)
doporučuji 5/5

24.04.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Originální, zajimavy příběh, který díky krátkým kapitolám (někdy jen 2strany) a střídáním teď a tehdy byl velmi čtivý. V knize narazíme na mnoho zajímavých otázek....
Doporučuji pro čtenáře psychothrilleru:)
4/5

20.04.2020 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Skvělá!!! Ikdyž jsem věděla, jak to skončí, tak mě moooc bavila. Film je skoro stejný jak kniha, jen pár scén z knihy chybělo.
doporučuji 5/5, už se těším na 3. díl:))))

17.04.2020 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Krátká, vtipná, čtivá divadelní hra. Doporučuji maturantům:))

14.04.2020 3 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

originální příběh od české autorky, konec jsem ale čekala trochu jiný. Musím říct, že kniha je chvílemi trochu strašidelná.
4/5 doporučuji

14.04.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Má třetí kniha od autorky - pro mě je jednoznačně nejlepší Nevítaný host, který moc doporučuji:)
Autorka ve všech knihách píše čtivě, kapitoly jsou krátké.
Manželé odvedle se sice fajn četli, ale není to pro mě nějaký top thriller.
Doporučuji pro čtenáře, kteří začínají číst thrillery.
3,5/5

10.04.2020 3 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Knihu jsem asi na straně 124 odložila a začala číst jiné knihy, po dvou týdnech jsem se k ní vrátila a začala mě bavit více než předtím - hodně zvratů. Hodně jsem si oblíbila Emmeta:))). Konec je celkem otevřený a určitě si přečtu další díly - jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat.
3,5/5
PS: ty obálky všech třech dílů jsou naprosto nádherné !!!:)

08.04.2020 3 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Skvělá!!!!strašně moc čtivá, hodně mě zajímalo jak příběh skončí. Podle mě je Sucho lepší než Smrtka.
Ke čtení si určitě připravte sklenici vody:))))
5/5 mooooc doporučuji i nečtenářum young-adult.

05.04.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Má třetí knížka od autorky, pořád u mě vede Za zavřenými dveřmi, ale tahle byla také skvělá - konec byl super:) kniha Přiveď zpátky mě zklamala, ale musím říct že autorka píše vždy neuvěřitelně čtivě a příběh je vždy napínavý a originální.
Doporučuji čtenářům psychothrillerů :))) 4,5/5

02.04.2020 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Smutna knížka, která rozhodně patří k těm lepším z Young adult, je podobná Hvězdy nám nepřály a Pět kroků od sebe. Viděla jsem i film-hodne scén ve filmu chybělo a nektere byly změněné. Ve filmu bipolární porucha podle mě nebyla rozebrána tolik jako v knize....kniha rozhodně lepší než film.:)
4/5 doporučuji a těším se na knihu Tíha vesmíru:)))))

30.03.2020 4 z 5

Dobytí severního pólu Dobytí severního pólu Zdeněk Svěrák

Dokonalá!!! četla jsem ji k maturitě, doporučuji všem maturantům:)))

28.03.2020 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

King zase nezklamal. Kniha je určitě lepší než film:) 4/5

19.03.2020 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Autorka píše velice čtivě, přečteno za 2 dny:)

19.03.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Velice čtivý thriller, lepší než Někdo cizí v domě. Začátek je trochu pomalejší. Určitě jsou lepší thrillery, ale i tak určitě stojí za přečtení. Přečtena za jeden den. 4,5/5 Doporučuji

09.03.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Skvělá!!!stejně jako předešlé dva díly.:)tento díl uzavírá trilogii o Elle a Reedovi a další díly budou spíše o Eastnovi:)moc se na ně těším:)))tento díl byl spíše detektivka, pachatele jsem odhadla brzy, ale i tak mě bavilo knihu číst:)doporučuji celou sérii Papírová princezna 5/5:)))

08.03.2020 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Četla jsem k maturitě, doporučuji studentům.

08.03.2020 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Knížka má nádhernou obálku, po přečtení knihy vám motivy na ní začnou dávat smysl:)))příběh mi anotací hodně připomínal Hvězdy nám nepřály-ta je skvělá jak knižní tak filmová verze:)Pět kroků od sebe má něco s Hvězdami stejneho, ale zároveň je odlišná. Čtenář se dozví mnoho informací o životě s cystickou fibrozou. Konec mě dojal:)těším se strašně moc na film. Určitě doporučuji :) 4,5/5

24.02.2020 4 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Oblíbila jsem si všechny tři královny, ale nejvíce jsem měla ráda Arsinoe:)))ty poslední dvě stránky mě opravdu překvapily a nalákaly mě na další díl:)
Možná by bylo lepší, kdyby tam bylo méně postav:))
doporučuji 3,5/5

16.02.2020 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Měla jsem vysoká očekávání. Je to čtivý originální thriller, nicméně jsem četla i lepší, ale i tak mohu doporučit. Přečtu si určitě další díly:) 4/5

01.02.2020 4 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Super Young-adult thriller s překvapivým koncem. Příběh sledujeme pohledem 6 postav. Přečetla jsem za 2 dny:) určitě doporučuju:)

26.01.2020 4 z 5