6Nikki6 6Nikki6 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kniha je krásná. Ano, není to kdovíjak unikátní a nepředvídatelné atd. ale tohle ani od knih tohoto typu nečekám. Chci si přečíst něco, co koní neuvěřitelně krásným happy endem, což jsem u této knihy našla. Atmosféra na mě dýchala z každé stránky a knihu jako oddechovku mohu s klidem vřele doporučit :)

08.11.2023 5 z 5

Ač tento druh knih vůbec nečtu, zde jsem jako milovnice Harryho Pottera udělala výjimku a absolutně nelituji. Výborná kniha vzbuzovala ve mně silné emoce a tak to má být.

02.07.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Opět skvělé. První kniha s Washingtonem Poe mě moc bavila a druhá rozhodně nezklamala! Má spád a moc mě bavila. Nemůžu se dočkat až si koupím další.

23.05.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

(SPOILER) Tento díl mě bavil více než ten první. Za mě lépe napsané a celkově a dobrá kniha Je vidět jak se autorka zlepšuje. U první knihy jsem si byla od začátku jistá tím, kdo je vrah a potvrdilo se to. Nyní jsem tápala do poslední chvíle. Jdu se vrhnout na další knihu s Laurou. A budu doufat, že s Adamem opět spojí (nejen) síly

31.10.2023 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Četla se dobře, ale předchozí dvě knihy ze série mě upoutaly víc :)

19.06.2023 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha mě bavila. Má první od Bryndzy a teda určitě ne poslední :) Jsem zvědavá na další pokračování příběhu Kate a Tristana :) jednu hvězdičku nechávám jako rezervu :) četla jsem i lepší knihy, ale za mě moc fajn :)

10.06.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Rovnou jdu na další. Krásná feel good oddechovka. Jsem moc mile překvapená a těším se na další knihy této autorky :)

13.03.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Skvělá! Zatím se mi líbila z celé série nejvíc

24.06.2023 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knihu jsem si přečetla v rámci knižní výzvy a asi by mě nikdy nenapadlo, číst ji jen tak. Musím ovšem říct, že se mi velmi líbila. Je to opravdu spíše pro děti, jsem zvyklá na jiný typ fantasy, ale vůbec mi to nevadilo. Četla se hezky a byla poutavá :) Další díl si určitě přečtu :))

03.10.2023 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Super oddechovka :) kniha mě bavila, byla čtivá a na takový oddech naprosto ideální :) byla pro mě z této série první a rozhodně si hodlám přečíst i ostatní :)

19.07.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Moc hezky napsána kniha která mě velmi bavila. Ten příběh mě úplně dostal

09.07.2023 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Skvělá kniha !

15.06.2020 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Tak jako jsem plakala u příběhu Rosie a Deana, tak jsem plakala i u této knihy. Velmi silný příběh, i když Knight mě strašně štval většinu času

04.05.2024 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Pane bože! Začátek se trochu vlekl ale cca od 150 strany už jsem nemohla odtrhnout oči od stránek a odpoutat se od příběhu.

29.01.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Moc mě bavila, od autora pro mě už klasika, zatím mě žádná jeho kniha nezklamala a moc se těším na další!

16.01.2024 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Opět krásná kniha která byla jako pohlazení :)

22.12.2023 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Kniha mě bavila, ale přišla mi tedy oproti dvěma předchozím trochu slabší. Přečetla jsem ji celkem rychle, ale tak silný dojem jako předchozí ve mně nezanechala.

29.05.2023 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Můj druhý pokus u téhle autorky a tentokrát trefa do černého. Zkoušela jsem jako první knihu Přísně tajné ale vůbec mě nebavila a putovala k nedočteným. Toto mě ale velice mile překvapilo a jsem nadšená! Jsem ráda, že jsem dala autorce další šanci a těším se, až si přečtu i další díly této série.

19.05.2024 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

(SPOILER) Příjemná oddechovka, ale sedla mi z knih které jsem od autorky četla asi nejméně. Na mě málo romantiky mezi hlavními hrdiny. Přála bych si víc projevů lásky a trochu vzrušení. Stále jsem čekala kdy na to dojde a ono nic

09.01.2024 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

(SPOILER) Dlouho se mi nestalo, že bych u knihy brečela....Ten konec?! Já tak bulela a doufala, že to rozhodně není konec pro ně dva protože Rosie jsem si zamilovala za to jaká je. No jedním slovem uffff. Už se vrhám na další a těším se na příběh Trenta

26.04.2024 5 z 5