1259 1259 komentáře u knih

Kaziměsti Kaziměsti Martin Bečan

Knížka nebyla vůbec špatná. Dobře se u ní relaxovalo a člověk u ní nemusel ani moc přemýšlet. Prostě odpočinkové čtení.

13.01.2021 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Tak tomu se říká pořádná pecka. Knížku jsem měla přečtenou během dvou dnů a nestíhala jsem se přestat divit. To jako fakt? A úplně se vším všudy? Těším se, až budu mít v držení třetí díl, co bude v něm, ale jestli to bude pokračovat takhle dál, tak to překoná mé oblíbené spisovatele. Prostě super.

10.01.2021 5 z 5

Superman: Ničitel úsvitu Superman: Ničitel úsvitu Matt la Peña

Po dlouhé éře hraničářovo učně jsem konečně přešla zase na něco jinačího a musím říct, že to bylo uklidňující a příjemný rozptýlení. Všem můžu supermana jen doporučit.

03.01.2021 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Ty jejich příběhy jsou čím dál víc napínavý a zajímavý a už nevím, co k tomu dodat. Jdu na další díl.

02.01.2021 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Kdyby se ti tři blázni nedostávali do neustálých problémů a nebezpečí, tak si to ani neumím představit. Prostě super.

26.12.2020 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Ve vymýšlení úkolů Will nezklamal. Bavilo mě se ponořit do děje a prožívat jeho problémy s ním.

19.12.2020 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Willovo řešení úkolů mě dostává čím dál víc. Těším se na to co vymyslí, jako další ne moc milý překvapení pro jeho nepřátele.

19.12.2020 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Kvůli tomuto dílu jsem nemohla ani usnout, jak sem chtěla vědět, jak dopadne. Ale jako vždy to dopadlo na výbornou. Takže vzhůru na další díl.

08.12.2020 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Od těch knížek se fakt nemůžu odtrhnout, jsou prostě skvělý. PS: přítel lituje, že mě na ně naučil a že se mu nevěnuju. :) :)

08.12.2020 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Nevím jak u vás, ale mě ta kniha vtahuje čím dál víc do děje a potřebuju vědět víc.

30.11.2020 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

No musím uznat, že mě příběh stahuje do děje čím dál víc. Zatím fakt super.

22.11.2020 5 z 5

Kde zní zpěv krkavců Kde zní zpěv krkavců Klára Kubíčková

Takový hodně odpočinkový čtení, které nikdy není k zahození.

20.11.2020 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Super oddechovka po práci.

19.11.2020 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Závěrečný díl byl sice trochu slabší, než byli předchozí dva před ním, ale i tak to je dobře napsaný, má to hlavu i patu a člověk se u toho úžasně vyklidní a uvolní.

15.11.2020 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Naprosto skvělý a nepřekonatelný. Sarah se tentokrát opravdu překonala a napsala něco tak úchvatného, že jsem se od toho nemohla odtrhnout. I když mi to na jednu stranu mrzí, že jsem to přečetla tak rychle, tak to byl nezapomenutelný zážitek. Rozhodně můžu všem jen doporučit.

07.11.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Dlouho jsem se dostávala k tomu, než sem si knihu koupila a když už sem ji konečně koupila, tak než sem ji začala číst, ale rozhodně nelituju. Kniha se četla skoro sama. Celkový příběh měl hlavu i patu a čtenáře vtáhne do děje takovým způsobem, že má pocit, jako by byl on sám v příběhu a dělal veškerý ty skopičiny. Za mě rozhodně doporučuju všem, co se chtějí zapojit do děje a být jeho součástí.

19.10.2020 5 z 5

Panství zášti a lásky Panství zášti a lásky Sara Holland

Kniha byla ve finále o něco slabší, než byl první díl, ale i tak sem se do ní začetla dobře.

15.10.2020 4 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Co bych k tomu asi tak mohla dodat. Příběh byl napínavý, plný zajímavých a překvapujících událostí. Budu doufat, že spisovatelka napíše ještě nějaký pokračování, který by celkový příběh pořádně rozčíslo a pořádně rozparádilo.

25.09.2020 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Příběh byl hezky napsaný. Bylo v něm hodně napětí a jak se dalo očekávat, tak i lásky. Jen doufám, že bude pokračování, ale podle toho konce byl ho i očekávala. Za mě rozhodně super odpočinkové počteníčko.

25.09.2020 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Příběh od začátku strašně poutavý a nedalo se od něho odtrhnout i přes ukrutnou bolest zad. To jak se celkový příběh všech královen rozvíjel byl dech beroucí. A i když mě celkem naštval závěr, tak se těším na další skvělý pokračování.

14.09.2020 5 z 5