Králové Clonmelu přehled

Králové Clonmelu
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40947/bmid_hranicaruv-ucen-kral-40947.jpg 4 1382 1382

Will je na každoročním hraničářském sněmu, ale Halt vyšetřuje záhadné události na západě. Když se konečně vrátí, přináší špatné zprávy. V Hibernii to vře. Lživá náboženská sekta, která si říká nezasvěcení, rozsévá zmatek a vyvolává vzpoury, a pět ze šesti hibernských království už bylo rozvráceno. Nyní je v ohrožení šesté, království Clonmel, a Halt, Will a Horác se vydají na cestu, aby v něm pomohli znovu nastolit pořádek. Budou jim na výpravě užitečná tajemství z Haltovy minulosti? Jeden hraničář obvykle dokáže zabránit vzpouře, ale tentokrát možná nebudou stačit ani dva...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

The Kings of Clonmel , 2008


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Králové Clonmelu. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (108)

kusma
17.03.2024 5 z 5

Povedený díl. Vyhovuje mi tato trojice hrdinů, příběh byl napínavý a rychle ubíhal. Jen by to chtělo méně diskuzí s koňmi, ale to autorovi odpouštím. Zatím mě tato série knih baví.

knihomolka74
03.03.2024 5 z 5

Další díl série a opět plný překvapujících odhalení. Asi bychom to do Halta neřekli, což? Je fajn, že je tahle trojka....Halt, Horác a Will zase pohromadě a že spolu musí opět vyřešit zajímavý a náročný úkol.


Lucif
24.02.2024 5 z 5

Líbí se mi, že je to jako ve skutečném životě.. Postupně se odkrývají různé "nové " a překvapivé informace (tady třeba Haltova minulost). Opět velmi zajímavý díl. Pokračování přiště :)

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021


Citáty z knihy (3)

Když oni si myslí, že já si budu myslet, že udělají A, takže udělají B, protože mě by nenapadlo, že je by to napadlo, ale potom, protože já bych si mohl myslet, že vím, co si oni myslí, nakonec stejně udělají A, protože mě by nenapadlo, že budou takhle uvažovat. (Will)


Hýkání tří oslů je skoro stejné jako jednoho. Až na to, že je hlasitější.


Někdy nemůže člověk dělat nic jiného než čekat.


Kniha Králové Clonmelu v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených2 308x
ve Čtenářské výzvě29x
v Doporučených165x
v Knihotéce419x
v Chystám se číst179x
v Chci si koupit66x
v dalších seznamech8x